Xerox jmenoval Petera Halma ředitelem slovenské pobočky a ředitelem přímého prodeje pro ČR a SR

26. 2. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: Xerox)
Společnost Xerox jmenovala Petera Halma ředitelem slovenské pobočky a zároveň ředitelem přímého prodeje pro Českou a Slovenskou republiku. Cílem změny je zvýšení podílu firmy na trhu a posílení vztahů se zákazníky.

Peter Halmo převzal řízení slovenské pobočky a povede rovněž přímý prodej v České republice i na Slovensku. Cílem je zvýšit podíl na trhu ve všech obchodních liniích. Peter Halmo tak pokračuje v dlouhodobě nastavené strategii Xeroxu, který je na trhu lídrem v oblasti tiskových služeb.

Máme silné produktové portfolio a díky spolupráci s našimi obchodními partnery máme dobrou pozici pomoci těmto společnostem v jejich digitální transformaci,“ uvedl Peter Halmo, Director of Slovakian Operations & Director of the Direct Sales for CZ/SK. „Těším se na výzvu ještě více posílit naši pozici na trhu.“

Od září 2017 působil Halmo jako obchodní ředitel pro Slovenskou republiku, kde se zaměřil na nárůst prodeje a pozice Xeroxu na Slovensku. Do týmu přinesl obchodní zkušenosti předchozích „angažmá“ v IBM a Lexmarku.

Dosavadní manažer slovenské pobočky Jaroslav Slováček odešel po neuvěřitelných 42 letech v Xeroxu do zaslouženého důchodu a předání jeho agendy Peterovi bylo jasnou volbou. Peter v uplynulém roce prokázal, že má hodně manažerských zkušeností,“ řekla Veronika Brázdilová, generální ředitelka společnosti Xerox pro Českou republiku, Slovensko a Maďarsko. „Jeho zkušenosti vytvářejí příležitost zvýšit náš podíl na trhu, udržet a ještě posílit výborné zkušenosti zákazníků s našimi službami.“

Štítky: