Westcon UCC: Thomas Pött

29. 4. 2016. (redaktor: František Doupal, zdroj: Westcon UCC)
Thomas Pött odpovídá od ledna 2016 za vedení obchodní jednotky Skype for Business ve společnosti Westcon UCC. Thomas Pött byl členem Microsoft German Inner Circle a od roku 2012 je prvním ze tří nositelů ocenění Microsoft Most Valuable Professionals v regionu DACH v kategorii Skype for Business.
Thomas Pött, ředitel obchodní jednotky Skype for Business ve společnosti Westcon UCC

Thomas Pött přišel ze společnosti Microsoft, odkud si přinesl bohaté zkušenosti - naposledy zastával funkci principal consultant / business development manager. U společnosti Westcon UCC se věnuje obchodnímu rozvoji v oblasti Skype for Business (Microsoft Lync). Thomas Pött je ve Westcon UCC podřízeným Marianna Nickeniga, senior general managera DACH + Eastern Europe.

V úzké spolupráci s partnery svěřená obchodní jednotka pod vedením Thomase Pötta vyvíjí nové nadstandardní produkty a servisní řešení pro Microsoft Skype for Business.

Titulem Most Valuable Professionals vyznamenává společnost Microsoft odborníky, kteří mají zkušenosti s technologiemi Microsoft a své vědomosti angažovaně sdílejí s veřejností a společností Microsoft.

„Rozšíření cloudových služeb, jako je Skype for Business, změní distribuci a vyžádá si vlastní řešení cloudové distribuce,“ vysvětlil Thomas Pött. „Máme proto pro rok 2016 dva cíle. Nejprve vytvoříme nové nadstandardní produkty v prostředí Microsoft UC a Microsoft Office 365. Dále vypracujeme nová řešení pro spolupráci s výrobci a distributory v oblasti vybavení a poskytování lokálních služeb. V celkové fázi vývoje přitom projdeme veškerá témata od A až do Z v těsné spolupráci s našimi distributory a partnery.“

„Mám radost, že je v mém týmu tak kvalifikovaný odborník ze společnosti Microsoft jako Thomas Pött. Thomas Pött se svým know-how v této branži posune náš distribuční obchod díky řešením Skype for Business enormně kupředu,“ řekl Marianne Nickenig, Senior General Manager DACH + Eastern Europe u společnosti Westcon UCC. „Poté, co jsme jako celosvětově první distributor získali kompetence Microsoft Partner Network Gold v oblasti komunikace, dále optimálně rozvíjíme náš obchod UCC. Nyní jsme jako distributor ještě lépe připraveni na poskytování řešení UC Microsoft.“

Štítky: 
Westcon-Comstor