Vladimír Váňa má v Kaspersky na starosti české a slovenské partnery

25. 7. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: Kaspersky)
Vladimír Váňa má v Kaspersky z pozice territory channel managera pro český a slovenský trh na starosti rozvoj aktivit s novými i stávajícími partnery. S dalšími členy týmu podporuje a rozvíjí partnerskou a distribuční síť v tomto regionu se zaměřením na B2B segment. Český tým Kaspersky dále doplnil Alexey Lobanov, retail sales manager pro východní Evropu, který se do Prahy přesunul z Ukrajiny.

Vladimír Váňa působí v oblasti IT už více než 22 let. Do Kaspersky přišel ze společnosti Red Hat, kde měl jako business development manager na starosti rozvoj obchodních aktivit v oblasti podnikových open source řešení. Předtím pracoval na různých manažerských pozicích v IT společnostech jako Microsoft, Dell nebo IBM. Svoji kariéru nastartoval u poskytovatele podnikových informačních systémů SAP, kde se staral o channel a distributory. Vladimír Váňa vystudoval softwarové inženýrství na pražském ČVUT.

„Věřím, že se mi díky svým zkušenostem a kontaktům podaří navázat a rozvinout novou spolupráci s partnery v oblasti B2B segmentu a dále zlepšovat distribuční síť. V oblasti kybernetické bezpečnosti vidím velký potenciál a spoustu příležitostí k rozvoji jak na českém, tak i slovenském trhu,“ řekl Vladimír Váňa.

Tým Kaspersky v Praze doplní také Alexey Lobanov, který se do hlavního města přesune z Ukrajiny. Ve své funkci retail sales manager Eastern Europe má nadále na starosti východoevropské obchodní aktivity společnosti zaměřené na retailové zákazníky.

„Velmi mě těší, že se náš tým rozrůstá stejně jako rostou obchodní aktivity Kaspersky v našem regionu. Jsem si jistý, že oba noví členové našeho týmu – Vladimír Váňa jako territory channel manager pro Češkou republiku a Slovensko a Alexey Lobanov, který se jako retail sales manager Eastern Europe přesouvá do naší pražské kanceláře – posílí naši pozici jak na domácím trhu, tak v celém regionu, z čehož budou těžit především naši partneři i zákazníci. Rozšíření našich řad nám také umožní naplňovat naše poslání tvořit bezpečnější svět,“ dodal Miroslav Kořen, generální ředitel Kaspersky pro východní Evropu.

Štítky: 
Kaspersky