T.S.Bohemia s novým výkonným ředitelem

13. 10. 2009. (redaktor: Milan Loucký, zdroj: )
T.S.Bohemia oznámila, že úspěšně ukončila výběrové řízení na pozici výkonného ředitele. Od října 2009 bude tuto funkci vykonávat Petr Schrom.
Petr Schrom, výkonný ředitel T.S.Bohemia.

Petr Schrom (35) zastával před příchodem do společnosti T.S.Bohemia významné vedoucí pozice u největšího IT distributora v CZ a SK firmy eD' system Czech, kde naposledy působil jako obchodní ředitel firmy. Před působením ve firmě eD'system Czech zastával pozici obchodního ředitele ve firmě EVROPA Computers (nyní ADEON), největšího prodejce CAD/CAM systémů na Moravě. Je absolventem Newport university kde dosáhl titulu Bachelor of Business Administration a nyní končí studium Master of Business Administration (MBA) na Business School Nederland. Společnost T.S.Bohemia věří, že jeho bohaté zkušenosti z prodeje, marketingu a řízení týmů přinesou další růst podílů na trhu v České republice a zlepšení našich interních procesů.

„T.S.Bohemia je pro mne velkou příležitostí zúročit mé patnáctileté profesní zkušenosti z trhu IT a spotřební elektroniky. Jsem přesvědčen, že kombinace velmi zkušeného týmu zaměstnanců, silného finančního zázemí , nového logistického centra v Olomouci a rychle se rozšiřující síti poboček v celé ČR dává T.S.Bohemia ty nejlepší předpoklady stát se partnerem první volby pro zákazníky v celé České republice a to i v nákupech přes internet,“ říká Petr Schrom, výkonný ředitel společnosti T.S.Bohemia.