Tomáš Barta jmenován Head of sales and business development ve Veracompu

15. 7. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Veracomp)
Distributor s přidanou hodnotou Veracomp s platností od 1. 7. 2020 jmenoval Tomáše Bartu do pozice Head of sales & business development. Na starosti má vedení obchodního týmu a rozvoj více než 15 značek z portfolia Veracompu a podporu a rozvoj klíčových partnerů.

Tomáš Barta zároveň bude úzce spolupracovat na integračních i dalších projektech s business unit leadery divizí Fortinet a Red Hat – Radimem Kozlem a Miloslavem Haškem.

Jmenování do této funkce vnímám jako projev důvěry a zároveň jako závazek,“ prohlásil Tomáš Barta. „Chci, aby nás všechny práce bavila – a tím pádem jsme ji dělali dobře. Veracomp a jeho portfolio má obrovský potenciál a já se těším, že jej pomohu naplnit.

Tomáš Barta má dlouholeté zkušenosti s IT distribucí, především pak s oblastí kybernetické bezpečnosti. Mezi roky 2013-2017 měl ve Veracompu na starosti mimo jiné rozvoj značky Fortinet. Po ročním působení ve společnosti Kaspersky na pozici enterprise account manager se v létě 2018 vrátil zpět do Veracompu coby channel sales executive.

Štítky: 

Profilová karta firmy

Veracomp s.r.o.

Veracomp s.r.o.

Veracomp Group s obratem kolem 300 milionů EUR a 320 zaměstnanci úspěšně působí celkem v 16ti zemích střední a východní Evropy. Česká pobočka byla založena v roce 2009, slovenská pak v roce 2013. Management společnosti staví své obchodní úspěchy zejména na rozvoji lidského potenciálu a spolupráci všech svých zaměstnanců na společných cílech. Mezi hlavní hodnoty společnosti patří např. rychlost, profesionalita, flexibilita a čitelnost.

Zobrazit detail firmy