Tomáš Barta jmenován Head of sales and business development ve Veracompu

15. 7. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Veracomp)
Distributor s přidanou hodnotou Veracomp s platností od 1. 7. 2020 jmenoval Tomáše Bartu do pozice Head of sales & business development. Na starosti má vedení obchodního týmu a rozvoj více než 15 značek z portfolia Veracompu a podporu a rozvoj klíčových partnerů.

Tomáš Barta zároveň bude úzce spolupracovat na integračních i dalších projektech s business unit leadery divizí Fortinet a Red Hat – Radimem Kozlem a Miloslavem Haškem.

Jmenování do této funkce vnímám jako projev důvěry a zároveň jako závazek,“ prohlásil Tomáš Barta. „Chci, aby nás všechny práce bavila – a tím pádem jsme ji dělali dobře. Veracomp a jeho portfolio má obrovský potenciál a já se těším, že jej pomohu naplnit.

Tomáš Barta má dlouholeté zkušenosti s IT distribucí, především pak s oblastí kybernetické bezpečnosti. Mezi roky 2013-2017 měl ve Veracompu na starosti mimo jiné rozvoj značky Fortinet. Po ročním působení ve společnosti Kaspersky na pozici enterprise account manager se v létě 2018 vrátil zpět do Veracompu coby channel sales executive.

Štítky: 

Profilová karta firmy

Veracomp s.r.o.

Veracomp s.r.o.

Veracomp je předním distributorem s přidanou hodnotou poskytující komplexní ICT řešení ve střední a východní Evropě. Nabídka portfolia společnosti skýtá technologie od více než 140 výrobců z oblasti správy sítí a IT infrastruktury, IT zabezpečení, telekomunikační infrastruktury, úložišť a serverů, audiovizuálních a digitálních signálních systémů, lékařského zobrazování, systémů na správu dokumentů, produktů pro uživatele v domácnostech / SOHO, průmyslových řešení nebo IoT. Od 1. ledna 2021 je společnost součástí Exclusive Networks.

Zobrazit detail firmy