Stanislava Šremrová řídí marketing a komunikaci v Thein Digital

22. 12. 2022. (redaktor: František Doupal, zdroj: Thein Digital)
Stanislava Šremrová nastoupila na pozici Marketing & Communication Manager ve společnosti Thein Digital. Na starosti má tvorbu a uskutečňování marketingových a komunikačních strategií. Zodpovědná je také za organizaci eventů pro zákazníky, celkové PR značky a také správu webu a online komunikaci skupiny Thein.

Šremrová svou více než desetiletou kariéru nastartovala jako projektová manažerka v agentuře Profit Booster. Následně několik let působila v L'OCCITANE en Provence. Nejdříve v české pobočce spravovala online komunikaci a CRM pro region Central Europe a později ve švýcarské centrále koordinovala marketingové aktivity na několika trzích včetně Skandinávie.

Poté pracovala jako globální marketingová ředitelka v přepravci Leo Express. Věnovala se zvyšování povědomí o jednotlivých produktech společnosti na všech trzích. Konkrétně šlo o Česko, Slovensko, Polsko, Německo, Rakousko a Ukrajinu. Vedla projekt rebrandingu značky, redesignu webu a spuštění nové mobilní aplikace. Před příchodem do Thein Digital pracovala jako Senior Account Manager v SYMBIO Digital.

„V Thein Digital aktuálně spouštíme nové služby v oblasti Amazon Web Services a kontejnerové aplikační infrastruktury se zaměřením na Kubernetes a DevSecOps. Z tradičního legacy byznysu se stáváme poskytovatelem hybridních řešení kombinujících to nejlepší z obou světů. Stáňa sice nepřichází z IT světa, ale to naopak bereme jako její přidanou hodnotu a věříme, že dokáže naše produkty promovat jazykem, kterému porozumí široká veřejnost. Proto mám radost, že se marketingovou a komunikační manažerkou stala právě ona,” vysvětlil CEO Thein Digital Martin Hanc.

Štítky: 

Podobné články

Daniel Petrásek

Thein Digital rozšířil své řady o Daniela Petráska a další posily

14. 12. 2022. (redaktor: František Doupal, zdroj: Thein Digital)
Společnost Thein Digital (součást skupiny Thein, která se zaměřuje na rozvoj technologických společností v oboru ICT, kyberbezpečnosti a průmyslu 4.0), posílila tým o nové členy. Do vedoucí pozice business development director přišel Daniel Petrásek. Do společnosti dále nastoupili Michael Anderle ve funkci senior IT konzultant a Jan Havlíček jako produktový manažer. Čtěte více