Priesolová a Kalný v managementu ASBIS CZ

16. 3. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: ASBIS CZ)
Distribuční společnost ASBIS CZ ohlásila hned dvě personální změny ve vedení. Marketingovou manažerkou se stala Lenka Priesolová a novým ředitelem VAD a Business Solutions divize je Roman Kalný.

Lenka Priesolová se v ASBISu stala šéfkou marketingu a komunikace. Lenka do zaměstnaneckých řad distributora přináší více než 10 let zkušeností s obchodním a marketingovým vedením projektů v B2B. Do ASBISu přišla ze společnosti Diebold Nixdorf. V minulosti rovněž působila v AMI Communications. Lenka Priesolová je absolventkou vysoké školy se zaměřením na marketingovou komunikaci.

Roman Kalný v ASBIS CZ nově vede obchodní i produktové týmy VAD a Business Solutions v ČR. Do společnosti přišel z Fujitsu Technology Solutions, kde zodpovídal za rozvoj obchodu storage řešení ve střední Evropě. Předtím působil v Oracle a Hitachi Data Systems. Roman má více než 20 let zkušeností s enterprise infrastrukturními projekty napříč regionem CEE. Jeho odborným zaměřením jsou především úložiště, servery, SAN, back-up, archiving, big data a konvergovaná řešení.

Štítky: