Petr Janda a Michal Gazdík posílili Arrow ECS

12. 8. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Arrow ECS)
Společnost Arrow ECS přivítala dvě posily. O řešení Check Point se nově stará Petr Janda a za produkty Red Hat a Commvault převzal zodpovědnost Michal Gazdík.
Petr Janda

Petr Janda nastoupil do Arrow na pozici business development managera pro řešení Check Point a v jeho odpovědnosti je péče o stávající obchodní partnery stejně jako vyhledávání nových příležitostí pro rozšíření distribučních aktivit Arrow.

Oblast distribuce je pro Petra novou výzvou, předchozích tři a půl roku působil u integračního partnera NTT Czech Republic na pozici sales development, kdy bylo jeho primární činností vyhledávat a rozvíjet nové obchodní příležitosti. Předchozích devět let působil v O2 Czech Republic, z čehož posledních šest let v Top Corporate Sales pro globální klienty. Z obou pozic si odnesl zkušenosti s velkou škálou IT projektů z mnoha oblastí v lokálním i mezinárodním prostředí.

Michal Gazdík nastoupil na pozici business development managera pro portfolio produktů značek Red Hat a Commvault. Na nové pozici je zodpovědný za rozvoj obchodních aktivit a spolupráci se stávajícími obchodními partnery, vyhledávání nových obchodních partnerů a vyhledávání nových obchodních příležitostí.

Do Arrow přišel ze společnosti Livesport, kde se věnoval softwarovému vývoji. Dříve působil jako obchodní manažer pro cloudové služby ve společnosti Geetoo. Je absolventem Masarykovy univerzity a Metropolitní univerzity Praha a svoji kariéru začínal ve společnosti Adidas.

Štítky: 

Profilová karta firmy

Arrow ECS, a.s.

Arrow ECS, a.s.

O SPOLEČNOSTI Arrow ECS, a.s., je distributor s přidanou hodnotou (VAD), který působí na trhu od roku 1990. V kancelářích v Praze a Ostravě pracuje 63 zaměstnanců. Jsme součástí celosvětové distribuční skupiny Arrow, jejíž finanční síla a zázemí představují pro naše partnery garanci dlouhodobé, stabilní a výhodné spolupráce.

Zobrazit detail firmy