Partnery Axis Communications v Česku, na Slovensku a v Maďarsku má na starosti Attila Gergely

28. 3. 2022. (redaktor: František Doupal, zdroj: Axis Communications)
Attila Gergely nastoupil na pozici Inside Sales Account Manager CZ/SK/HU ve společnosti Axis Communications. Ze své funkce má zodpovědnost za komunikaci produktů i řešení Axis a jejich prodej partnerům společnosti v České republice, Maďarsku a na Slovensku.

„Axis je tradičně známý svým 100% nepřímým obchodním modelem – žádný z našich produktů nemůžeme prodat jinak než prostřednictvím partnerských firem zaměřených na integraci síťových zařízení. Proto jsem rád, že se o tyto partnery ve třech zemích nyní kvalitně postará nový zkušený expert, kterým Attila Gergely bezesporu je,“ řekl Pavel Marek, obchodní ředitel společnosti Axis v regionu střední a východní Evropy.

Gergely přišel do Axis Communications ze společnosti Spelex Bratislava, kde působil jako exekutivní manažer a ředitel. Za sebou má bohaté zkušenosti s telekomunikační technikou, uváděním nových produktů na trh, marketingem, distribucí a mezinárodním obchodem v evropských i asijských zemích. Má dobré znalosti místních právních předpisů i legislativy. Mluví slovensky, česky, anglicky i maďarsky.

Studoval na Obchodní fakultě Ekonomické univerzity v Bratislavě, kde získal inženýrský titul. Attila je ženatý, má tři děti a svůj volný čas věnuje rodině, turistice, rád poslouchá hudbu nebo sleduje dokumentární filmy.

Štítky: 
Axis Communications