Netretail Holding: Taťána Panýrová a Zdena Šimánková

8. 4. 2013. (redaktor: Petra Piscová, zdroj: Netretail Holding)
Netretail Holding získal dvě nové posily do svého managementu. Na pozici šéfky lidských zdrojů nastoupila Taťána Panýrová, za finance ve společnosti nově zodpovídá Zdena Šimánková.
Vlevo Taťána Panýrová a Zdena Šimánková

Taťána Panýrová nastoupila na novou pozici personální ředitelky. Zodpovědná bude za nastavení a realizaci jednotné HR strategie a kultivaci firemní kultury ve všech pěti zemích, kde společnost působí.

Už léta jsem zákazníkem Mall.cz a z práce pro Netretail Holding jsem nadšená. Prvních 14 dnů jsem prodávala v pobočce na Dělnické a v naprostém utajení jsem si vyzkoušela, jak Mall zákazníci vnímají a jak proklientsky jsou zaměřeni ti, kdo jsou tváří firmy. Za svůj prvořadý úkol považuji vytvořit ve společnosti takové podmínky a takovou firemní kulturu, aby členové týmu chodili do práce rádi, byli hrdí na svého zaměstnavatele a značku a se stejným zaujetím jako doposud přispívali k rozvoji firmy,” komentovala novou pozici Panýrová.

Táňa započala svou profesní kariéru v telekomunikacích, byla součástí privatizačního týmu v Komerční bance, čtyři roky pracovala na pozici personální šéfky skupiny PPF. Posledních šest let před příchodem do Netretail Holdingu působila jako HR konzultantka pro několik českých i nadnárodních firem, v PPF měla na starosti speciální projekty.

Zdena Šimánková nastoupila do Netretail Holdinguna pozici finanční ředitelky (CFO). Do společnosti přišla z Electro Worldu, kde působila od doby založení firmy v roce 2002 jako její CFO a později i jako jednatelka. Předtím byla sedm let finanční kontrolerkou a posléze finanční ředitelkou v TV Nova.

„V nové pozici chci zúročit své bohaté zkušenosti v oblasti maloobchodu, znalost trhu a regionálního řízení. Mým úkolem bude konsolidovat finance v rámci holdingu, napomoci organickému růstu společnosti na jednotlivých trzích a současně podpořit finanční sílu a flexibilitu pro další růst NRH v rámci evropského regionu,” řekla Šimánková.

Nemohli jsme si přát lepší posily, než jsou Zdenka a Táňa, obě excelentní profesionálky,” komentoval posily v týmu Netretail Holding jeho ředitel Ondřej Fryc a dodal: „A úplně nejvíc na obou oceňuji, že to nejsou ani trochu korporátní typy.“

Podobné články

Netretail Holding vlastní celý Mimovrste=)

4. 12. 2012. (redaktor: Petra Piscová, zdroj: Netretail Holding)
Netretail Holding zvýšil svůj podíl v největším slovinském internetovém obchodě Mimovrste=) a stal se jeho 100% vlastníkem. Částka za dosud největší investici na slovinském online trhu byla vyplacena v hotovosti. Čtěte více
Dagmar Suissa, personální ředitelka v Netretail Holding

Netretail Holding: Dagmar Suissa

13. 7. 2012. (redaktor: Petra Piscová, zdroj: Netretail Holding)
Dagmar Suissa nastoupila do Netretail Holding na pozici personální ředitelky. Zodpovědná je za nastavení a realizaci jednotné personální strategie v zemích, kde společnost působí. Čtěte více
Petr Steiner, COO ve společnosti Netretail Holding

Netretail Holding: Petr Steiner

7. 6. 2012. (redaktor: Petra Piscová, zdroj: Mall.cz)
Na pozici operations director (COO) v Netretail Holding, který je mateřskou společností internetové nákupní galerie Mall.cz, působí od května Petr Steiner. Čtěte více