Microsoft: Petr Váša a Nikola Pleska

7. 9. 2017. (redaktor: František Doupal, zdroj: Microsoft)
Prodej a marketing kancelářského softwaru Microsoft Office má od července na starosti Petr Váša. Na pozici produktového manažera pro Microsoft Dynamics nastoupil Nikola Pleska.
Petr Váša

Petr Váša (42) do Microsoftu nastoupil v roce 2008 na pozici produktového manažera v serverové divizi, poslední tři roky vedl tým sales excellence pro malé a střední podniky. Nyní je v roli manažera divize Microsoft Office zodpovědný za prodej, lokalizaci a marketing kancelářského softwaru a nástrojů Microsoft Office. Před nástupem do společnosti Microsoft pracoval na obchodních pozicích ve společnostech Dell a Tecom. Ve volném čase se věnuje rodině, turistice a fotografování.

Nikola Pleska

Nikola Pleska (37) nastoupil do Microsoftu v roce 2013 z konzultační IT firmy Software AG. Tři roky pracoval jako produktový manažer Microsoft Dynamics a rok působil jako marketingový manažer oddělení pro velké a středně velké zákazníky. Nyní je zodpovědný za marketing v oblasti digitální transformace a za podporu produktů a služeb Microsoft Dynamics, které propojují řešení pro vztahy se zákazníky (CRM) a systémy pro řízení firem (ERP).

Štítky: 
Microsoft