Michał Sroka je novým sales managerem pro ČR a další země v Netatmo

31. 8. 2018. (redaktor: František Doupal, zdroj: Netatmo)
Michał Sroka je novým sales managerem pro Českou republiku, Polsko a další země Evropy ve společnosti Netatmo. Firma Netatmo se specializuje na chytrou spotřební elektroniku a zavedením této pozice rozšiřuje své podnikání ve středoevropském a východoevropském regionu.

Ve funkci sales managera je Michał Sroka zodpovědný za vytvoření a implementaci globální strategie růstu ve střední a východní Evropě a rozvoj nových distribučních kanálů. Zejména se bude starat o stávající obchodní vztahy společnosti Netatmo a podporovat nové obchodní příležitosti.

„Rostoucí východoevropský trh má velký zájem o systémy smart home. Je to oblast, kde Netatmo může rozvíjet svůj potenciál, a proto jsme velmi rádi, že se členem našeho týmu stal Michał Sroka, který nám pomůže realizovat náš cíl,“ řekl viceprezident Netatmo pro obchod a prodej Philippe Citroën.

Michał Sroka vystudoval Polytechnickou univerzitu v Poznani a od roku 2004 se pohybuje v oblasti chytré elektroniky a obchodu.

„Jsem rád, že jsem se připojil ke společnosti Netatmo a těším se na dosahování společných cílů, které budou dále podporovat růst firmy v mezinárodním prostředí,“ řekl Michał Sroka.

Při práci pro společnosti Nektro-Eltech, Agencja Promocji JET a Grupa Solid Security se Sroka stal známým hráčem v oboru. Ve firmě Ferguson vedl několik týmů a byl zodpovědný za celé portfolio produktů, zahraniční prodej a účast na veletrzích a výstavách. Jeho dovednosti budou velmi cenné i na jeho nové pozici sales managera v Netatmu.

Štítky: