Margot Lannoy řídí prodej řešení Panasonic Connect Europe v ČR a dalších zemích

28. 11. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: Panasonic Connect Europe)
Společnost Panasonic Connect Europe jmenovala Margot Lannoy novou vedoucí prodeje pro Benelux, DACH a východní Evropu divize Mobile Solutions. Lannoy se ve svěřených zemích zaměří na podporu pevnějších vztahů s osobami s rozhodovací pravomocí.

Na pozici, kterou dříve zastával Steven Vindevogel, ředitel Panasonic Mobile Solutions Europe, se Lannoy zaměří na zavádění služeb, jako jsou Toughbook Solutions, Revive a řešení 5G konektivity, zákazníkům a potenciálním zákazníkům v regionech Beneluxu, DACH a východní Evropy.

Lannoy nastoupila do Panasonic Toughbook v roce 2011 jako key account managerka v Belgii, kde byla zodpovědná za projekty v oblasti veřejných služeb, dopravy a logistiky. V roce 2017 byla Margot povýšena na pozici country managerky pro Benelux, kde se zaměřila na rozšíření partnerské sítě a zvýšení jejího podílu na regionálním trhu.

„Jako vedoucí prodeje v Beneluxu, DACH a východní Evropě se zaměřím především na to, abych zajistil, že zákazníci a potenciální zákazníci ve všech regionech a sektorech budou mít přístup k našim špičkovým odborným znalostem a špičkovým odolným, modulárním mobilním zařízením, která splňují jejich požadavky. Panasonic Toughbook pomáhá moderním mobilním pracovníkům vyniknout ze dne na den a uskutečňovat udržitelné a spolehlivé investice do budoucnosti,“ uvedla Lannoy.

Štítky: 
Panasonic