Lenovo: Josef Chvála a Lucie Orlovská

18. 6. 2011. (redaktor: Petra Piscová, zdroj: Lenovo)
Lenovo rozšířilo začátku června 2011 svůj tým. Josef Chvála byl jmenován na pozici SMB Sales Representative a Lucie Orlovská nastoupila do oddělení marketingu na pozici Senior Marketing Specialist.
Josef Chvála a Lucie Orlovská z Lenova

Josef Chvála (37 let) zodpovídá za rozvoj prodejních aktivit v prodejním kanálu zaměřeném na SMB obchodní partnery. Před nástupem do společnosti Lenovo působil v projektu Neural Networks, který se orientuje na využití nejmodernějších vědeckých poznatků inspirovaných architekturou lidského mozku v oblasti komunikace.

V letech 2000 až 2010 pracoval ve společnosti Acer v České republice, později v Jihoafrické republice, kde se primárně orientoval na produktový management.

Lucie Orlovská (27 let) bude mít na starosti zajištění marketingových aktivit společnosti, počínaje budováním značky a produktového marketingu, plánováním a koordinací kampaní a PR až po přípravu a koordinaci promoakcí. Lucie přišla do Lenova ze společnosti JCDecaux Group, kde získala zkušenosti z oblasti marketingu a obchodu.

Lucie Orlovská vystudovala španělskou vysokou školu Escuela Superior de Marketing y Administración a mezi její koníčky patří zejména sport (tenis, snowboard), tanec a cestování.