Kaspersky jmenoval Michala Lukáše do funkce Head of Presales pro střední a východní Evropu

7. 1. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Kaspersky)
Novým Head of Presales ve společnosti Kaspersky pro region střední a východní Evropy je Michal Lukáš, dlouholetý Presales Manager & Certified Trainer v téže společnosti. Ze své pozice má na starosti předprodeje produktů a služeb značky Kaspersky ve 21 zemích střední a východní Evropy.

Michal Lukáš má více než patnáctileté zkušenosti v oboru IT a bezpečnostních technologií a také byznysu společnosti Kaspersky. Na předchozí pozici Presales Manager & Certified Trainer Kaspersky pro střední a východní Evropu působil od roku 2013.

„Zabezpečení kritické infrastruktury je jedním z mnoha bezpečnostních témat, s nimiž Michal každodenně pomáhá zákazníkům po celé východní Evropě,“ uvedl Miroslav Kořen, generální ředitel Kaspersky pro region střední a východní Evropy. Michal Lukáš rovněž vystupuje jako bezpečnostní expert v českých médiích a informuje o aktuálních kybernetických hrozbách i způsobech, jakými se jim dá úspěšně čelit.

„Střední a východní Evropa je tradiční baštou dodavatelů bezpečnostních řešení, odkud vzešla řada známých společností. Jde o velmi konkurenční prostředí, které si žádá neotřelý přístup a skvělý zákaznický servis,“ dodal Michal Lukáš, který bude po CEO Miroslavu Kořenovi a vedoucí marketingu pro střední a východní Evropu Dagmar Novákovou dalším vedoucím manažerem regionální pobočky společnosti Kaspersky, který pochází z České republiky.

Štítky: 
Kaspersky