Jan Rosenbaum a Petr Douda mají v TD Synnex nové pozice

14. 12. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: TD Synnex)
Česká pobočka TD Synnex vytvořila novou divizi Technical Services, kterou povede dlouholetý šéf divize HPE Jan Rosenbaum. Na jeho dosavadní post business unit managera HPE nastoupil Petr Douda.
Jan Rosenbaum

„Vznik nové průřezové divize Technical Services je naší další strategickou reakcí na probíhající změny ve světě informačních technologií. IT se už dnes zcela běžně konzumuje jako služba. Proto i distributor musí svým partnerům nabízet komplexní řešení včetně například pre-sales či poprodejních služeb nebo vzdělávacích programů. Prostřednictvím našich specialistů chceme nabízet agregované služby s přidanou hodnotou napříč naším portfoliem, ze stejného důvodu jsme před časem vytvořili i další specializované divize – Cloud a Security. Honzovi Rosenbaumovi i Petru Doudovi přeji v jejich nových rolích mnoho úspěchů,“ uvedl Pavel Klimuškin, VAD director TD Synnex.

Petr DoudaJan Rosenbaum spojil svůj dosavadní život se značkou HPE a od roku 2010 pracoval jako business unit manager divize HPE ve společnosti TD Synnex (dříve Tech Data). Po mnoha letech, kdy se pohyboval v oblasti prodeje produktů a řešení HPE, se zaměří na rozvoj technických služeb TD Synnex.

Do čela divize HPE přišel Petr Douda, který má v IT 24 let zkušeností. Specialista v oblastech networking a storage & servers do nynějška zastával pozici HPE teamleadera pro networking. „Budu se soustředit na podporu inovativních řešení HPE Green Lake a HPE Aruba. Rád bych udržel první pozici v distribuci HPE Aruba a zvýšil prodej v oblasti HPE Hybrid Cloud,“ popsal své záměry Douda.

Štítky: 

Profilová karta firmy

TD SYNNEX

TD SYNNEX

Společnost TD SYNNEX je jedním z největších celosvětových distributorů informačních technologií. Pomáháme společnostem jako HP, Dell, IBM, Microsoft — a stovkám dalších — uvádíme jejich produkty na trh a nabízíme širokou řadu služeb technické a prodejní podpory.

Pro naše obchodní partnery zajišťujeme certifikace, školení, instruktáže, podporu a pomáháme jim provádět konfigurace, instalace a financování zakoupených řešení. Mnoho hardwarových i softwarových řešení, která používáme každý den, prošlo při cestě na trh našimi logistickými centry.

Zobrazit detail firmy