HP: Kučerová, Kvašňovský, Necpalová, Porubová a Trešl

20. 9. 2012. (redaktor: Petra Piscová, zdroj: HP)
HP odhalilo nový marketingový tým divize PPS. Vedením v České republice a na Slovensku byli pověřeni Jana Kučerová, Tomáš Kvašňovský, Zuzana Necpalová, Stanislava Porubová a Petr Trešl.

Jana Kučerová, která dříve působila v divizi tiskových řešení, je nově zodpovědná za marketingové aktivity v segmentu domácích uživatelů. Kučerová vystudovala ekonomicko-správní fakultu Univerzity Pardubice. Ve společnosti HP pracuje od roku 2000 a v posledních dvou letech na pozici marketingové manažerky divize tiskáren.

Tomáš Kvašňovský vede v nové divizi marketingové aktivity zaměřené na segment produktů pro firemní klientelu. Kvašňovský vystudoval podnikový management na City University v Bratislavě. Ve společnosti HP pracuje od roku 2005 a poslední tři roky na pozici marketingového specialisty pro osobní počítače ve spotřebitelském segmentu.

Zuzana Necpalová řídí marketingové aktivity realizované prostřednictvím komerčního prodejního kanálu včetně vybraných programů zaměřených na podporu prodejních aktivit tohoto partnerského segmentu. Necpalová vystudovala Fakultu cestovního ruchu na Univerzitě Mateja Bela v Banské Bystrici. Ve společnosti HP pracuje od roku 2001, působila zde na různých regionálních i lokálních pozicích zaměřených na podporu a rozvoj partnerského kanálu HP.  Poslední rok byla odpovědná za partnerský program pro neautorizované dealery HP notebooků a počítačů v České republice a na Slovensku.

Stanislava Porubová má v nově vzniklé divizi na starosti marketingové aktivity realizované prostřednictvím retailového prodejního kanálu, včetně Trade Marketingu. Porubová vystudovala Slovenskou technickou univerzitu v Bratislavě. Ve společnosti HP pracuje od roku 2006 a posledních 5 let na pozici produktový manažer pro notebooky ve spotřebitelském segmentu.

Petr Trešl, dosavadní marketingový manažer původní divize osobních počítačů a notebooků je nově zodpovědný za online marketing na poli sociálních médií společnosti HP pro region Střední a Východní Evropy. Trešl působí ve společnosti HP od roku 2001. Dosud zastával obchodní a marketingové pozice v divizi osobních počítačů a notebooků v regionu Česká republika a Slovensko.

Štítky: 

Podobné články

Společnost HP Inc. ocenila partnery v České republice

22. 12. 2016. (redaktor: Ondřej Kosnar, zdroj: HP)
Společnost HP Inc. vybrala nejlepší obchodní partnery v České republice za rok 2016. Certifikáty s oceněním předávala osobně Erika Lindauerová, generální ředitelka společnosti pro český a slovenský trh, společně s channel managerem Pavlem Machovským. Čtěte více

Společnost HP ocenila nejlepší partnery na Slovensku

12. 12. 2016. (redaktor: Ondřej Kosnar, zdroj: HP)
Společnost HP ocenila nejlepší slovenské partnery. Ocenění partneři převzali certifikáty z rukou generální ředitelky pro ČR a SR Eriky Lindauerové a channel managera Pavla Machovského. Čtěte více
Martin Souček a Karel Taschner z HP

HP a Microsoft předvedli dotykové novinky

10. 7. 2013. (redaktor: Pavel Gregor, zdroj: Microsoft, HP a DCD Publishing)
Divize PPS společnosti HP představila v poslední době několik novinek, které dokážou skloubit práci s multimediální zábavou. Vybrané novinky byly k vidění (některé vůbec poprvé v ČR) na společné prezentaci HP a Microsoftu, která proběhla netradičně na lodi brázdící mezi pražskými břehy řeku Vltavu. Čtěte více
Microserver HP Gen8 v2

HP: mikroservery ProLiant

23. 6. 2013. (redaktor: Petra Piscová, zdroj: HP)
HP představilo servery ProLiant, vyvinuté speciálně pro potřeby malých a středně velkých firem (SMB), jimž nabízí jednodušší nasazení, správu i údržbu jejich IT infrastruktury. Čtěte více