G2 server: Vojtěch Morávek a Dana Klementová

11. 9. 2017. (redaktor: František Doupal, zdroj: G2 server)
Společnost G2 server nadále rozšiřuje svůj tým. Od září posílila o Vojtěcha Morávka na pozici chief product officer a Danu Klementovou na pozici marketingové managerky.
Dana Klementová, marketingová managerka v G2 server

Vojtěch Morávek je odpovědný za řízení a rozvoj produktového portfolia v oblastech IaaS, PaaS, SaaS a vlastního vývoje společnosti. Společnost G2 server prochází obdobím expanze na evropské trhy a s tím přichází možnost rozšířit portfolio služeb pro partnery a zákazníky. „Cloudové služby se dnes staly nedílnou součástí našeho běžného života a ani si neuvědomujeme, že je používáme. Mým cílem je dosáhnout stejného vnímání cloudu ve firemních prostředích,“ uvedl Vojtěch Morávek.

Vojtěch Morávek

Vojtěch přišel ze společnosti VMware, kde šest let působil na regionální pozici. Šest let rovněž působil také ve společnosti IBM. Díky své dvacetileté IT kariéře má zkušenosti a znalosti z prostředí velkých zákazníků všech segmentů trhu.

Dana Klementová se věnuje marketingové strategii a viditelnosti značky G2 server na evropských trzích. Při rozšiřování G2 server na globální úroveň, bude mít na starosti vybudování a řízení nových marketingových týmů na západním (Německo, Rakousko, Švýcarsko a zemích Beneluxu) a východním trhu (Polsko a Pobaltí). V minulosti působila 13 let v agentuře Axamit, kde se věnovala produkci marketingových aktivit IT společností. Zkušenosti získala také ve společnostech Aliatel a DNS.

Štítky: 
G2 server