DNS: David Pankiv a Filip Komínek

3. 3. 2016. (redaktor: František Doupal, zdroj: DNS)
Petra Plodíka, dosavadního ředitele divize Lenovo a IBM v DNS, nahradil David Pankiv, který do této chvíle vykonával pozici IBM SW sales leadera. Divizi Lenovo a IBM v DNS posílil Filip Komínek.
Zleva Filip Komínek a David Pankiv

Business unit managerem divize Lenovo & IBM se stal David Pankiv. Ve funkci nahradil Petra Plodíka, který se rozhodl po dvou a půl letech firmu opustit. David působil na pozici account managera, kde měl na starosti klíčové obchodní partnery. Následně zastával pozici IBM SW sales leadera. David přišel do DNS ze společnosti Asseco Solutions, kde byl mimo jiného zodpovědný za obchodní aktivity ve veřejné a státní správě a partnerské síti. Je ženatý, má dvě děti a ve volném čase se věnuje sportu.

Divizi IBM, konkrétně softwarovou část, posílil Filip Komínek. Filip doposud působil řadu let ve společnosti IBM na pozici S&S team leadera. Jeho úkolem je podpora obchodních partnerů DNS v získávání nových obchodních příležitosti a upevňování vztahů se stávajícími zákazníky. Filip je ženatý, má jedno dítě a jeho největším koníčkem je rodina a sport.

„Pro DNS je to obrovská posila a zároveň velká výzva, abychom společně s Filipem využili maximum jeho zkušeností a znalostí. Velmi se na spolupráci těším a věřím, že Filip bude pro naše obchodní partnery vítanou posilou do Lenovo & IBM divize,“ řekl David Pankiv, business unit manager divize IBM & Lenovo v DNS.

Štítky: