Antonín Brož obchodním ředitelem Ricoh Czech Republic a Ricoh Slovakia

5. 9. 2018. (redaktor: František Doupal, zdroj: Ricoh)
Obchodním ředitelem pro Ricoh Česká republika a Ricoh Slovensko se stal Antonín Brož. Zodpovědný je za obchodní aktivity napříč všemi divizemi společnosti. Antonín Brož má více než 15leté zkušenosti v oblasti v přímého i nepřímého obchodu se zaměřením na strategický rozvoj a obchodní expanzi společností.

Posledních deset let Antonín Brož působil ve společnosti Canon na klíčových manažerských pozicích. Od roku 2014 zastával pozici business and information services directora, ve které vedl tým více než 200 pracovníků se specializací na digitální transformaci a optimalizaci fungování společností v oblasti dokumentových, obchodních a komunikačních procesů.

Dnešní trh v oblasti tiskových, softwarových i IT služeb se za poslední dobu výrazně změnil. Je mnohem dynamičtější, náročnější a vyžaduje perfektní znalost prostředí, trendů i procesů konkrétních zákazníků, kterým chcete nabízet své služby a řešení. Ať jde o kancelářskou techniku, produkční a velkoformátová zařízení, software nebo outsourcing. Mým hlavním cílem je všechny tyto oblasti dále obchodně i kvalitativně rozvíjej a tím posilovat konkurenční výhodu i tržní pozici společnosti Ricoh napříč klíčovými segmenty. Již se na tuto novou výzvu a spolupráci s novými kolegy moc těším,” uvedl Antonín Brož.

Ve volném čase se Antonín Brož věnuje hlavně rodině, cyklistice a golfu.

Štítky: 
Ricoh