Aleš Komárek v Tech Datě posílil tým Lenovo DCG

8. 2. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Tech Data CZ)
Novým členem divize Lenovo DCG v Tech Data CZ se od 1. února 2021 stal Aleš Komárek, který nastoupil na pozici produktového manažera. Aleš Komárek má ze sebou 16 let zkušeností ve společnosti IBM a osm let ve společnosti DNS.

V obou svých předchozích působištích se Aleš Komárek věnoval produktům architektury x86 a v Tech Data CZ posílil tým pod vedením Michala Rosáka.

Tyto produkty představují dvě třetiny mého profesního života. Když Lenovo kupovalo od IBM divizi System x, říkal jsem, možná s trochou nadsázky, že z ní udělá jedničku na trhu. V úspěch věřím doteď a chci toho být součástí. A pokud Lenovo DCG, tak u nás neexistuje větší a stabilnější distributor než Tech Data CZ,“ uvedl Aleš Komárek.

Michal Rosák doplnil: „S Alešem se známe řadu let ještě z jeho působení v IBM. Jsem rád, že ho můžeme přivítat v našem týmu a věřím, že nám pomůže s dalším růstem technologií Lenovo. V tuto chvíli skutečně disponujeme největším týmem v České republice.

Profilová karta firmy

Tech Data (Distribution + AS)

Tech Data (Distribution + AS)

Společnost Tech Data je jedním z největších celosvětových distributorů informačních technologií. Pomáháme společnostem jako HP, Dell, IBM, Microsoft — a stovkám dalších — uvádíme jejich produkty na trh a nabízíme širokou řadu služeb technické a prodejní podpory.

Pro naše obchodní partnery zajišťujeme certifikace, školení, instruktáže, podporu a pomáháme jim provádět konfigurace, instalace a financování zakoupených řešení. Mnoho hardwarových i softwarových řešení, která používáme každý den, prošlo při cestě na trh našimi logistickými centry.

Zobrazit detail firmy