ACREA CR: Jozef Petráš a Dominik Čuba

10. 1. 2017. (redaktor: František Doupal, zdroj: Acrea)
Společnost ACREA CR rozšířila své obchodní a marketingové oddělení. Tým posílili Jozef Petráš na pozici referenta marketingu a Dominik Čuba na pozici account managera pro segment retail a utitility.

Marketingový tým posílil Jozef Petráš, který je absolventem Univerzity Pardubice oboru Polygrafie. Za dobu studia Jozef působil ve společnosti Slovenská Grafia, což je jedna z největších tiskáren působících na Slovensku, kde nabral zkušenosti s prací v grafických programech. Po studiu nastoupil na pozici link-buildera ve firmě Mediaunit, která se zabývá SEO optimalizací, PPC kampaněmi a online marketingem. Tyto zkušenosti může ve firmě Acrea dále rozvíjet na pozici referenta marketingu.

Dominik Čuba, který je absolventem České zemědělské univerzity v Praze, oboru Podnikání a administrativy, nastoupil do obchodního oddělení. Již ve studentských letech pracoval v reklamní agentuře 4 PaP a v posledním roce studia začal spolupracovat i s marketingovou agenturou PPM Factum, kde dělal promo značkám jako jsou například Philip Morris. Dominik Čuba nastoupil na pozici account managera pro segment retail a  utitility.

Štítky: 

Podobné články

ACREA posílila obchodní tým v Čechách i na Slovensku

26. 2. 2016. (redaktor: František Doupal, zdroj: Acrea)
Po měsíční stáži v České republice se na Slovensko vrátil Dávid Žiaran, který převezme komerční sféru. Český tým se rozrostl o account managery Petra Čápa a Jiřího Nekužu. Čtěte více
Aneta Živná Kavalierová, obchodní a marketingová ředitelka Acrea CR

Acrea CR: Aneta Živná Kavalierová

22. 10. 2015. (redaktor: František Doupal, zdroj: Acrea CR)
Obchodní a marketingovou ředitelkou společnosti Acrea byla jmenována Aneta Živná Kavalierová, která doposud zastávala post vedoucí obchodního oddělení. Čtěte více