Accenture: Alena Sochorová a Martin Fiala

10. 9. 2011. (redaktor: Petra Piscová, zdroj: Accenture)
Společnost Accenture jmenovala Alenu Sochorovou a Martina Fialu do funkcí Senior Executive. Dlouholetí zaměstnanci Accenture rozšiřují tým nejvyššího managementu českého zastoupení nadnárodní společnosti.
Alena Sochorová a Martin Fiala z Accenture

Alena Sochorová pracuje v Accenture od roku 1996, specializuje se na projekty v oblasti telekomunikací a řízení vztahů se zákazníky. Ve funkci Senior Executive bude odpovědná za služby management consultingu pro klienty z oboru telekomunikací v regionu střední Evropy.

Alena získala vzdělání na Filozofické fakultě Masarykovy univerzity v Brně a na University of Pittsburgh v USA. Hovoří plynně anglicky, volný čas věnuje rodině, cestování nebo zahradě.

Martin Fiala začal svoji kariéru u Accenture v roce 1998 jako IT architekt a projektový manažer. Nyní je na pozici Senior Executive odpovědný za řízení projektů a poskytování služeb klientům z oblasti bankovnictví a pojišťovnictví v regionu střední Evropy.

Martin vystudoval systémové inženýrství a informatiku na Ekonomické fakultě VŠB-TU v Ostravě. Mezi jeho koníčky patří sport, sci-fi a fantasy literatura a cestování, hovoří anglicky a věnuje se studiu čínštiny.

„Vítám nové členy nejvyššího managementu Accenture v České republice a přeji jim mnoho úspěchu,“ komentoval jmenování Senior Executive manažerů Maurizio Barini, generální ředitel českého zastoupení Accenture. „Alena i Martin mají za sebou realizaci mnoha úspěšných projektů pro naše nejvýznamnější zákazníky, během kterých prokázali svoje odborné znalosti i značnou míru zkušeností. Věřím, že se jim bude stejně dařit i nadále.“