Značka Nextbase nově v portfoliu eD system

6. 10. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: eD system)
IT distributor eD system v průběhu letních měsíců rozšířil své portfolio o produkty z kategorie autokamer britské značky Nextbase. Zástupci společností se dohodly na oficiálním partnerství pro český i slovenský trh.

Portfolio IT distributora eD system se rozrostlo o sortiment značky Nextbase. Zákazníci na českém i slovenském trhu tak nyní mohou na e-shopu distributora vybírat ze širokého sortimentu kamer do auta včetně příslušenství. Značka Nextbase patří mezi špičku na trhu v kategorii autokamer, které vynikají kvalitou, funkcemi i designem. Zároveň poskytují kvalitní záznam ve dne i v noci.

„Spolupráce se značkou Nextbase vypadá velmi nadějně a mám z ní opravdu radost. Produkty značky patří k nejlepším na trhu především díky tomu, že společnost nešetří na vývoji. Autokamery jsou například vybaveny vlastní aplikací App MyNextbase a řadou dalších funkcí,“ vyjádřil se ke spolupráci Václav Sedmík, produktový manažer eD. Zároveň také více přiblížil aplikaci MyNextbase, u které vyzdvihnul především možnost zobrazit telemetrická data (jako jsou například GPS pozice na mapě) ihned po připojení k mobilnímu zařízení.

„Kamery jsou navíc vybaveny vlastním softwarem, díky kterému je možné napřímo provádět střih a úpravu videí. Ty pak mohou uživatelé sdílet například na sociálních sítích. Záznamy se ukládají na bezplatný Nexbase Cloud, kde zůstávají po dobu 30 dní a následně se automaticky mažou. Kromě standardních funkcí jako jsou vestavěná Wi-Fi, GPS senzor a cyklické nahrávání bych rád upozornil na další prémiové funkce – stabilizaci obrazu, funkci přesné lokace What3Words nebo hlasovou asistentku Alexu a SOS tlačítko pro přivolání první pomoci. Poslední dvě zmíněné funkce prozatím nejsou pro náš trh dostupné, ale jejich spuštění se plánuje pro příští rok,“ pochválil vlastnosti produktů a širokou škálu funkcí Sedmík.

Z produktů stojí za pozornost např. novinka 622GW, která se pyšní parametry jako 4K/30 FPS, QHD 1 440/60/30 FPS, FullHD 1 080p/120/60 FPS, digitální stabilizace obrazu a všemi výše zmíněnými funkcemi. Dostupná bude již brzy.  Aktuálně mohou zákazníci vybírat například z modelů 522GW, 433GW, 322 GW a dalších.

Nextbase je nejprodávanější značka autokamer ve Velké británii a také jedna z nejprodávanějších na světě vůbec. Na trhu působí víc než 20 let a je lídrem v inovativních řešeních.

Více informací k produktům značky poskytneVáclav Sedmík (+420 724 222 085, vsedmik@edsystem.cz).

Štítky: 

Profilová karta firmy

eD system a.s.

eD system a.s.

eD system a.s. patří mezi největší distributory IT a výpočetní techniky v České republice. Společnost se nyní výrazně uplatňuje v celém regionu Česko – Slovensko – Polsko. V současné době úspěšně expanduje i do dalších zemí EU. Portfolio nabízených produktů zahrnuje úplný sortiment IT trhu, tedy více než 500 značek nejvýznamnějších světových výrobců, přes 135 000 produktů a umožňuje odběratelům nakoupit vše potřebné "pod jednou střechou“. Společnost disponuje skladem o rozloze 20 000 m2 a špičkovým logistickým zázemím s více než 16 000 druhy produktů k okamžitému dodání.

Zobrazit detail firmy

Podobné články

Mio: autokamera MiVue 846 WIFI

9. 1. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Mio)
Nálož moderních technologií a nejlepších parametrů si populární značka Mio přichystala pro novinku s názvem MiVue 846 WiFi. Kromě 60 fps, nočního vidění, objektivu se světelností F1.8 nebo senzoru Sony Starvis je to také např. 48hodinový pasivní parkovací režim nebo upozorňování na úsekové měření rychlosti po celou jeho dobu, nikoliv jen na začátku. Čtěte více

Mio: autokamera MiVue C512

18. 10. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Mio)
Značka Mio uvedla na trh cenově dostupnou, současně však zajímavě vybavenou palubní kameru Mio MiVue C512. Novinka nabízí noční natáčení ve Full HD rozlišení, kvalitní optický senzor, ale také široký reálný úhel natáčení, nárazový G senzor nebo analýzu záběrů v programu MiVue Manager. Čtěte více

Mio se stalo jedničkou v prodejích autokamer v ČR

30. 9. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Mio)
Společnost Mio se dostala ve druhém čtvrtletí 2020 na pomyslnou špici v žebříčku prodejů palubních kamer v České republice. V tomto období výrobce prodal nejvíce autokamer na počet kusů a rovněž v kategorii utržených částek dosáhnul nejvyšší hodnoty. Získal tak největší část tržního podílu v obou jím nadefinovaných kategoriích. Čtěte více

TrueCam: autokamera M7 GPS Dual

26. 6. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: TrueCam)
Značka TrueCam představila novou kameru do auta M7 GPS Dual, která řidičům může pomoci v řešení nepříjemných situací na cestách, a navíc vidí dopředu i dozadu. Model TrueCam M7 GPS Dual navazuje na model M5 Wi-Fi, se kterým má shodný mimo jiné magnetický úchyt, díky kterému je každodenní instalace na čelní sklo otázkou okamžiku. Čtěte více