Značka Nextbase nově v portfoliu eD system

6. 10. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: eD system)
IT distributor eD system v průběhu letních měsíců rozšířil své portfolio o produkty z kategorie autokamer britské značky Nextbase. Zástupci společností se dohodly na oficiálním partnerství pro český i slovenský trh.

Portfolio IT distributora eD system se rozrostlo o sortiment značky Nextbase. Zákazníci na českém i slovenském trhu tak nyní mohou na e-shopu distributora vybírat ze širokého sortimentu kamer do auta včetně příslušenství. Značka Nextbase patří mezi špičku na trhu v kategorii autokamer, které vynikají kvalitou, funkcemi i designem. Zároveň poskytují kvalitní záznam ve dne i v noci.

„Spolupráce se značkou Nextbase vypadá velmi nadějně a mám z ní opravdu radost. Produkty značky patří k nejlepším na trhu především díky tomu, že společnost nešetří na vývoji. Autokamery jsou například vybaveny vlastní aplikací App MyNextbase a řadou dalších funkcí,“ vyjádřil se ke spolupráci Václav Sedmík, produktový manažer eD. Zároveň také více přiblížil aplikaci MyNextbase, u které vyzdvihnul především možnost zobrazit telemetrická data (jako jsou například GPS pozice na mapě) ihned po připojení k mobilnímu zařízení.

„Kamery jsou navíc vybaveny vlastním softwarem, díky kterému je možné napřímo provádět střih a úpravu videí. Ty pak mohou uživatelé sdílet například na sociálních sítích. Záznamy se ukládají na bezplatný Nexbase Cloud, kde zůstávají po dobu 30 dní a následně se automaticky mažou. Kromě standardních funkcí jako jsou vestavěná Wi-Fi, GPS senzor a cyklické nahrávání bych rád upozornil na další prémiové funkce – stabilizaci obrazu, funkci přesné lokace What3Words nebo hlasovou asistentku Alexu a SOS tlačítko pro přivolání první pomoci. Poslední dvě zmíněné funkce prozatím nejsou pro náš trh dostupné, ale jejich spuštění se plánuje pro příští rok,“ pochválil vlastnosti produktů a širokou škálu funkcí Sedmík.

Z produktů stojí za pozornost např. novinka 622GW, která se pyšní parametry jako 4K/30 FPS, QHD 1 440/60/30 FPS, FullHD 1 080p/120/60 FPS, digitální stabilizace obrazu a všemi výše zmíněnými funkcemi. Dostupná bude již brzy.  Aktuálně mohou zákazníci vybírat například z modelů 522GW, 433GW, 322 GW a dalších.

Nextbase je nejprodávanější značka autokamer ve Velké británii a také jedna z nejprodávanějších na světě vůbec. Na trhu působí víc než 20 let a je lídrem v inovativních řešeních.

Více informací k produktům značky poskytneVáclav Sedmík (+420 724 222 085, vsedmik@edsystem.cz).

Štítky: 

Profilová karta firmy

eD system a.s.

eD system a.s.

eD system a.s. patří mezi největší distributory IT a výpočetní techniky v České republice. Společnost se nyní výrazně uplatňuje v celém regionu Česko – Slovensko – Polsko. V současné době úspěšně expanduje i do dalších zemí EU. Portfolio nabízených produktů zahrnuje úplný sortiment IT trhu, tedy více než 500 značek nejvýznamnějších světových výrobců, přes 135 000 produktů a umožňuje odběratelům nakoupit vše potřebné "pod jednou střechou“. Společnost disponuje skladem o rozloze 20 000 m2 a špičkovým logistickým zázemím s více než 16 000 druhy produktů k okamžitému dodání.

Zobrazit detail firmy

Podobné články

Mio představilo diskrétní autokameru MiVue J30 WiFi

1. 9. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: Mio)
Mio uvedlo na trh novou verzi autokamery řady J, která disponuje nejen 2.5K natáčením a nočním snímáním Night Vision druhé úrovně, ale také širokými možnostmi nastavení a ovládání. Zmínit můžeme také superkapacitor s extrémní odolností nebo aktualizace přes mobilní aplikaci MiVue. Autokamera je navíc diskrétní a cenově dostupná. Čtěte více

Mio: autokamera MiVue C545

16. 7. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: Mio)
Firma Mio uvedla na trh nástupce oblíbené autokamery C540, která ve své třídě vynikala kvalitními snímky, cenovou dostupností, a přitom se obešla bez GPS funkcí, které řada řidičů nepotřebovala. Novinka MiVue C545 do výbavy přidává natáčení v 60 fps, HDR režim pro ještě lepší noční záběry nebo parkovací režim dostupný i v pasivním módu (bez přídavného napájení). Čtěte více

Mio: kamera Mio MiVue C580

2. 4. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: Mio)
Nejnovější zástupce oblíbené řady kamer do automobilu MiVue C580 dostal oproti svým předchůdcům do vínku řadu moderních funkcí pro řidiče včetně detailního upozorňování na rychlost v měřených úsecích, ale také lepší čip a natáčení s frekvencí 60 fps. Čtěte více

Mio: auto kamera MiVue 798 WiFi PRO

23. 10. 2022. (redaktor: František Doupal, zdroj: Mio)
Mio představilo vylepšenou verzi oblíbené autokamery MiVue 798 WiFi 2.5K. Novinka navíc zvládne 60 snímků za sekundu (ve Full HD), má upozorňování na měřené rychlostní úseky, lepený držák i pro přední kameru a v sadě se nachází i zadní kamera MiVue A50. Čtěte více