Zebra Technologies koupila výrobce odolných tabletů a notebooků

22. 2. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: Zebra Technologies)
Společnost Zebra Technologies oznámila akvizici firmy Xplore Technologies. Xplore je výrobcem odolných tabletů, notebooků a dalšího příslušenství určeného do náročných podmínek.

Nabídka společnosti Xplore vhodně doplňuje technologie, mobilní výpočetní systémy a portfolio Zebry. Produkty ocení nejen zákazníci trhů, na kterých už je Zebra klíčovým hráčem, jako jsou maloobchod, výroba, doprava a logistika nebo zdravotní péče. Společnosti to ale také umožní oslovit širší okruh zákazníků na nových trzích a urychlit tak svůj celkový růst. Odolné tablety a počítače najdou využití primárně na poli vládní a veřejné bezpečnosti pro armádní či policejní účely. Uplatní se ale také ve výrobě, která probíhá ve ztížených podmínkách.

Produkty značky Xplore se totiž vyznačují především dlouhou životností a spolehlivostí i v těch nejnáročnějších terénech. Odolné tablety a notebooky zvyšují produktivitu terénních pracovníků, zajišťují větší kontinuitu dat mezi různými systémy a umožňují vedoucím pracovníkům v reálném čase rozhodnout o tom, jak přizpůsobit výrobu nebo služby podmínkám na trhu. Reagují tím na nástup éry tzv. informačních pracovníků – odborníků, kteří potřebují mít v reálném čase neustálý přístup k datům a také nástroje pro jejich sběr.

V mnoha oblastech se začaly zavádět nové sociální a ekonomické standardy a digitalizace je jedním z nich. Pokračující spolupráce soukromého a veřejného prostoru může ovlivnit standardizaci odolných mobilních zařízení, která povedou k pokroku na pracovišti i mimo něj.

„V dnešní ekonomice jsou investice do digitalizace klíčovým krokem pro strategie našich zákazníků. Spojení s Xplore rozšiřuje sortiment našich produktů o odolné tablety, což je významným milníkem na cestě k růstu celkového výkonu,“ doplnil Anders Gustafsson, CEO Zebra Technologies.

„Již v minulosti jsme popsali potenciální možnosti expanze, které jsou v souladu s vizí a strategií společnosti. Spojení s Xplore tento předpoklad dokonale splňuje. Umožňuje nám totiž přístup ke skvělému týmu a produktům na velice atraktivním trhu,“ dodal Gustafsson.

Xplore například díky svým odolným tabletům XLATE B10 nedávno pomohla firmě MH Equipment přejít na provoz zcela bez použití papíru. Šlo o primárně o digitalizaci v oblastech prodeje, správy zásob, zákaznických služeb nebo platebních operací.

„Jsme velice spokojení s návratem našich investic,“ uvedl Randy Kaluza, provozní ředitel společnosti MH Equipment. „Velmi rychle se zvýšila naše provozní efektivita, došlo k omezení plýtvání a ušetřili jsme tisíce dolarů ročně na nákladech na tisk. Navíc se také zlepšila úroveň spokojenosti našich zákazníků. To vše nám pomohlo zvýšit naše úspory a získat nové zdroje příjmů,“ popsal Kaluza.

Video : 
Štítky: 
Ze světa firem, Akvizice, Zebra Technologies

Podobné články

VMware inovoval partnerský program

23. 5. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: VMware )
Na konferenci Partner Leadership Summit společnost VMware představila výrazně zjednodušený, flexibilní partnerský program VMware Partner Connect, který bude spuštěn počátkem příštího roku. Program umožní partnerům spolupracovat se společností VMware způsobem, jaký vyhovuje jejich vlastním obchodním modelům. Čtěte více

dynabook přebírá záruční i pozáruční servis notebooků Toshiba

23. 5. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: dynabook)
Společnost dynabook přebírá v souvislosti s rebrandingem firmy Toshiba Client Solutions Europe veškeré závazky vůči zákazníkům související s vlastnictvím a používáním notebooků Toshiba, včetně garance mimořádných záruk, jako například Záruka spolehlivosti. První notebooky značky dynabook budou na evropském trhu představeny během letošního roku. Čtěte více

D-Link vymění produkty pro firemní zákazníky do následujícího pracovní dne

21. 5. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: D-Link)
D-Link zavedl bezplatnou RMA servisní výměnu produktů do dalšího pracovního dne jako standardní služby pro všechny firemní síťové switche, bezdrátové přístupové body a bezpečnostní kamery. Čtěte více

Eaton má gigabitovou komunikační kartu certifikovanou podle nejpřísnějších norem kybernetické bezpečnosti

20. 5. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: Eaton)
Uvedení karty Network M2 na trh znamená rozšíření programu kybernetické bezpečnosti společnosti Eaton a spolupráci s globální organizací UL stanovující měřitelná kritéria kybernetické bezpečnosti pro produkty a systémy řízení energie zapojené do sítě. Čtěte více