WD v ČR a SR spustil partnerský program myWD

10. 7. 2012. (redaktor: Pavel Gregor, zdroj: WD)
Společnost Western Digital vylepšila a zároveň pro české a slovenské dealery spustila partnerský program myWD. Nabízí personalizované benefity a pomoc při výběru správných produktů WD zákazníkům.

Vylepšený online partnerský program loajality myWD (www.mywd.com) je určen pro systémové integrátory, poskytovatele IT řešení a resellery, kteří se mohou zapojit do bodovacího systému pro odměny, mohou získat více marketingových nástrojů, hlubší přístup k firemním informacím a další benefity včetně promoakcí. Program myWD nabízí prvky, které prohloubí vztahy WD v distribučním kanále.

Web je k dispozici jak pro české, tak slovenské dealery a je kompletně v češtině.
 
„Program myWD byl přepracován, aby přinesl více benefitů  našim obchodním partnerům a současně rozšířil a posílil naše vzájemné vztahy,” řekl Sven Rathjen, viceprezident pro distribuci v region EMEAi (region Evropa, Střední východ, Afrika a Indie). “Tato aktivita nám umožní větší zaangažovanost s našimi zákazníky a zároveň jim napomůže zvolit ten správný produkt WD pro jejich podnikání.”

Program myWD slouží stávajícím i novým partnerům v region EMEAi podle personalizovaného, odstupňovaného systému na základě rozsahu nákupů. Partneři mohou budovat loajalitu během dlouhého období a s prohlubujícím se stupněm loajality mohou postupovat do dalších úrovní programů, které poskytují vyšší benefity.

Program bude také sloužit jako hodnotný nástroj komunikace, kdy se partneři v prodejním kanálu mohou dozvědět o produktových novinkách a získat online přístup k marketingovým materiálům WD.

Co najdete v partnerském programu

myWD Rewards - bodový systém, ve kterém mohou účastníci program získávat body za nákup produktů WD od autorizovaných distributorů. Body mohou být následně vyměněny za finanční plnění. Reselleři mají možnost sledovat současné i minulé nákupní transakce.

myWD Promotions - promokace, obchodní eventy a další benefity pro členy programu.

myWD News & Events - měsíční WD e-newsletter nabízí interní informace a informace o blížících se událostech, které přinášejí benefit podnikání.

myWD Training - přístup k marketingovým materiálům a k podpoře WD, včetně možnosti objednat si produktovou literaturu a další materiály a dozvědět se vice o discích WD prostřednictvím WD University; navíc s šancí každý měsíc získat skvělé ceny.

myWD Demo Program - přístup k demoprogramům dle jednotlivých zemí, které jsou individuálně nastaveny pro partnery v distribučním kanále s možností využít promoakce a disků k testování prostřednictvím online obchodu WDStore.

Štítky: 

Podobné články

Western Digital zvyšuje kapacitu pevných disků WD Gold

4. 8. 2016. (redaktor: Ondřej Kosnar, zdroj: Western Digital)
Společnost Western Digital zvýšila kapacitu své produktové řady pevných disků Gold o 25 %. Disky WD Gold 10 TB využívají technologii HelioSeal, která přináší vyšší kapacitu a energeticky efektivní úložiště pro prostředí datových center. Čtěte více

Třetí verze systému My Cloud pro NAS servery WD přináší řadu vylepšení

4. 9. 2015. (redaktor: František Doupal, zdroj: WD)
Nová verze operačního systému My Cloud OS 3 vkládá kontrolu obsahu do rukou uživatelů a umožňuje lepší sdílení fotografií, zálohování a synchronizaci. Nová sada SDK navíc umožňuje lepší integraci aplikací. Čtěte více
WD Blue

WD: pevný disk Blue

13. 6. 2013. (redaktor: Petra Piscová, zdroj: Wester Digital)
WD uvedl na trh pevný disk s kapacitou TB. Tento 2,5'' Blue disk je vysoký 7 mm a představuje jedinečné řešení pro ukládání dat u štíhlých produktů s nízkou hmotností a u tenkých notebooků. Disk je současně kompatibilní se standardními sloty pro disky s výškou 9,5 mm, jaké najdeme u běžných notebooků. Čtěte více
WD Sentinel RX4100

WD: server Sentinel RX4100

7. 6. 2013. (redaktor: Petra Piscová, zdroj: Wester Digital)
Společnost WD rozšířila své produktové portfolio pro malé a střední firmy (SMB) o nový server WD Sentinel RX4100, první WD server pro segment SMB s možností montáže do racku s výškou pozice 1U. Čtěte více