Vyšlo zářijové číslo Reseller Magazinu

4. 9. 2018. (redaktor: František Doupal, zdroj: DCD Publishing)
Dva měsíce prázdnin utekly jako voda, září se nekompromisně rozběhlo vstříc náročné předvánoční sezóně a spolu s jeho začátkem do vašich poštovních a e-mailových schránek odešlo také nové vydání Reseller Magazinu. Na co se můžete těšit?

Zářijové číslo bývá každoročně nabité obsahem a ani letošní rok není výjimkou. Přečíst si můžete například exkluzivní rozhovor s novou generální ředitelkou společnosti SAP Hanou Součkovou. V neméně exkluzivních interview jsme pak vyzpovídali i Josefa Kočicu ze společnosti Optoma, Marcela Divína z Epsonu, Aleše Šafáře z TP-Linku, Branislava Jursu z Lenova a Vladimíra Špičku z Forcepointu.

Téma čísla se tentokrát věnuje využití displejů v digital signage, tomu, jak nás nejrůznější obrazovky obklopují doslova na každém kroku, a k čemu se dají vlastně využít.

Dále se můžete začíst do přehledu trhu od společnosti GfK zaměřený na stav prodeje technického spotřebního zboží, případovou studii společnosti Synology, text o nedostatcích SMS autentizace nebo aktuality z firem jako Apple (Macbooky se konečně dočkaly upgradu), Google (nejdůležitější oznámení z konference Cloud Next 18) nebo Intel (který oslavil 50 let od založení).

Pokud snad nevíte, co je to multi-cloud, máme něco i pro vás :) Stejně tak se můžete začíst do článku o překážkách digitálního byznysu (vzniklého na základě studie agentury Gartner) a seznámit se se zajímavými tipy, kterak rozšířit svou fanouškovskou bázi na firemním Facebooku.

To však samozřejmě není zdaleka vše, o čemž se můžete sami přesvědčit i v interaktivním okně přímo v tomto článku, jehož prostřednictvím si můžete nové vydání ihned projít. Tak neváhejte a pojďte číst!

Pokud Reseller Magazine ještě neodebíráte, ale měli byste o jeho zasílání zájem, můžete si jeho bezplatný odběr (včetně elektronické varianty) zaregistrovat zde.

Ke kompletnímu archivu všech vydání se dostanete zde.

Podobné články

Vychází únorový Reseller Magazine

13. 2. 2020. (redaktor: Reseller Magazine OnLine, zdroj: DCD Publishing)
Na stránkách druhého letošního vydání Reseller Magazine jsme se zaměřili na IT bezpečnost. Kromě trendů ze světa bezpečnosti se můžete těšit i na další zajímavá témata jako novinky z veletrhu CES, nové bezpečnostní standardy u e-mailů, SOC, bug bounty programy či rychlý průvodce LinkedInem pro firmy. Čtěte více

Vyšel březnový Reseller Magazine

12. 3. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: DCD Publishing)
Ať již máte raději tradiční papírové vydání, nebo dáváte přednost moderní digitální distribuci, právě míří do vašich schránek další várka kvalitního čtení. I tentokrát se můžete těšit na aktuality ze světa IT, rozhovory, komentáře a celou řadu tematických článků, ze kterých si vybere skutečně každý. Čtěte více

První letošní Reseller Magazine míří k vám

15. 1. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: DCD Publishing)
Možná jste se po svátcích ještě ani nestačili vrátit k běžné pracovní náplni, ale my vám již servírujeme první letošní Reseller Magazine. Vedle očekávaného bilancování nad rokem uplynulým a trochu toho spekulování, co náš čeká a nemine v roce nadcházejícím, se opět můžeme těšit na spoustu dalších informacemi nabitých článků. Čtěte více

Přinášíme vám poslední letošní Reseller Magazine

4. 12. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: DCD Publishing)
Ačkoli Vánoce, a s nimi i několik posledních, avšak o to náročnějších pracovních dní, již nezadržitelně klepou na dveře, ani tentokrát vás samozřejmě neochudíme o aktuality ze světa IT na stránkách prosincového Reseller Magazinu. A věříme, že i tentokrát si na své přijde opravdu každý. Čtěte více