Vyšlo zářijové číslo Reseller Magazinu

4. 9. 2018. (redaktor: František Doupal, zdroj: DCD Publishing)
Dva měsíce prázdnin utekly jako voda, září se nekompromisně rozběhlo vstříc náročné předvánoční sezóně a spolu s jeho začátkem do vašich poštovních a e-mailových schránek odešlo také nové vydání Reseller Magazinu. Na co se můžete těšit?

Zářijové číslo bývá každoročně nabité obsahem a ani letošní rok není výjimkou. Přečíst si můžete například exkluzivní rozhovor s novou generální ředitelkou společnosti SAP Hanou Součkovou. V neméně exkluzivních interview jsme pak vyzpovídali i Josefa Kočicu ze společnosti Optoma, Marcela Divína z Epsonu, Aleše Šafáře z TP-Linku, Branislava Jursu z Lenova a Vladimíra Špičku z Forcepointu.

Téma čísla se tentokrát věnuje využití displejů v digital signage, tomu, jak nás nejrůznější obrazovky obklopují doslova na každém kroku, a k čemu se dají vlastně využít.

Dále se můžete začíst do přehledu trhu od společnosti GfK zaměřený na stav prodeje technického spotřebního zboží, případovou studii společnosti Synology, text o nedostatcích SMS autentizace nebo aktuality z firem jako Apple (Macbooky se konečně dočkaly upgradu), Google (nejdůležitější oznámení z konference Cloud Next 18) nebo Intel (který oslavil 50 let od založení).

Pokud snad nevíte, co je to multi-cloud, máme něco i pro vás :) Stejně tak se můžete začíst do článku o překážkách digitálního byznysu (vzniklého na základě studie agentury Gartner) a seznámit se se zajímavými tipy, kterak rozšířit svou fanouškovskou bázi na firemním Facebooku.

To však samozřejmě není zdaleka vše, o čemž se můžete sami přesvědčit i v interaktivním okně přímo v tomto článku, jehož prostřednictvím si můžete nové vydání ihned projít. Tak neváhejte a pojďte číst!

Pokud Reseller Magazine ještě neodebíráte, ale měli byste o jeho zasílání zájem, můžete si jeho bezplatný odběr (včetně elektronické varianty) zaregistrovat zde.

Ke kompletnímu archivu všech vydání se dostanete zde.

Podobné články

Vyšel letní Reseller Magazine. Na co se můžete těšit?

2. 7. 2020. (redaktor: Reseller Magazine OnLine, zdroj: DCD Publishing)
Právě jsme mezi vás vypustili první letní číslo Reseller Magazinu. Věříme, že i tentokrát si z naší pestré nabídky článků vyberete a opět se dozvíte něco nového! Do nového čísla se můžete začíst opět digitálně, klidně ihned a bez jakéhokoli čekání, přímo ve článku. Čtěte více

Je tu červnový Reseller Magazine. Přepracovaný a kompletně digitální!

4. 6. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: DCD Publishing)
Mezi čtenáře jsme rozeslali červnové číslo Reseller Magazinu, které vůbec poprvé vychází pouze v elektronické verzi. Pevně věříme, že vás nová forma časopisu neodradí – ba naopak, doufáme, že vás potěší míra interaktivity a zaujmou vás další nové prvky, které jsme mohli využít, jako jsou obrázkové slideshow, videa ve článcích a podobně. Čtěte více

Reseller Magazine v digitální éře

12. 5. 2020. (redaktor: Reseller Magazine OnLine, zdroj: DCD Publishing)
Vážení čtenáři Reseller Magazinu, děkujeme vám za přízeň, kterou nám projevujete i navzdory složité situaci, ve které se řada z vás ocitla. Dopady pandemie jsme pocítili i my, jelikož se řada globálních i lokálních firem ocitla v nejistotě. Reseller Magazine bude následující tři vydání interaktivní a pouze digitální, přičemž obsah jsme vyladili na míru vašim preferencím. Čtěte více

10 nejčtenějších článků z Reseller Magazinu za 1. čtvrtletí 2020

11. 5. 2020. (redaktor: Reseller Magazine OnLine, zdroj: DCD Publishing)
Desítka nejčtenějších článků z Reseller Magazine za první čtvrtletí roku 2020 je tady a nabízí tematicky příjemně různorodé čtení. Jak už to však během prvních několika měsíců každého roku bývá, jsou články plné rekapitulací, ale zároveň pohledů vpřed a očekávání. Doufáme, že se vám náš výběr bude líbit. Čtěte více