Vyšlo zářijové číslo Reseller Magazinu

4. 9. 2018. (redaktor: František Doupal, zdroj: DCD Publishing)
Dva měsíce prázdnin utekly jako voda, září se nekompromisně rozběhlo vstříc náročné předvánoční sezóně a spolu s jeho začátkem do vašich poštovních a e-mailových schránek odešlo také nové vydání Reseller Magazinu. Na co se můžete těšit?

Zářijové číslo bývá každoročně nabité obsahem a ani letošní rok není výjimkou. Přečíst si můžete například exkluzivní rozhovor s novou generální ředitelkou společnosti SAP Hanou Součkovou. V neméně exkluzivních interview jsme pak vyzpovídali i Josefa Kočicu ze společnosti Optoma, Marcela Divína z Epsonu, Aleše Šafáře z TP-Linku, Branislava Jursu z Lenova a Vladimíra Špičku z Forcepointu.

Téma čísla se tentokrát věnuje využití displejů v digital signage, tomu, jak nás nejrůznější obrazovky obklopují doslova na každém kroku, a k čemu se dají vlastně využít.

Dále se můžete začíst do přehledu trhu od společnosti GfK zaměřený na stav prodeje technického spotřebního zboží, případovou studii společnosti Synology, text o nedostatcích SMS autentizace nebo aktuality z firem jako Apple (Macbooky se konečně dočkaly upgradu), Google (nejdůležitější oznámení z konference Cloud Next 18) nebo Intel (který oslavil 50 let od založení).

Pokud snad nevíte, co je to multi-cloud, máme něco i pro vás :) Stejně tak se můžete začíst do článku o překážkách digitálního byznysu (vzniklého na základě studie agentury Gartner) a seznámit se se zajímavými tipy, kterak rozšířit svou fanouškovskou bázi na firemním Facebooku.

To však samozřejmě není zdaleka vše, o čemž se můžete sami přesvědčit i v interaktivním okně přímo v tomto článku, jehož prostřednictvím si můžete nové vydání ihned projít. Tak neváhejte a pojďte číst!

Pokud Reseller Magazine ještě neodebíráte, ale měli byste o jeho zasílání zájem, můžete si jeho bezplatný odběr (včetně elektronické varianty) zaregistrovat zde.

Ke kompletnímu archivu všech vydání se dostanete zde.

Podobné články

Vyšel červnový Reseller Magazine

4. 6. 2025. (redaktor: František Doupal, zdroj: DCD Publishing)
V červnovém vydání Reseller Magazinu jsme měli možnost rozsáhle vyzpovídat Petra Vaňka a Martina Wankeho z AT Computers, kteří se rozhovořili o řadě zajímavých témat. Kromě toho jsme se zaměřili také na projektory, sociální sítě i nové operační systémy pro stolní i přenosná PC nebo chytré telefony. V závěru se s námi můžete poohlédnout také za čtveřicí jarních setkání. Čtěte více

Vychází květnový Reseller Magazine

8. 5. 2025. (redaktor: Reseller Magazine OnLine, zdroj: DCD Publishing)
V květnovém vydání Reseller Magazinu na vás čeká detailní vhled do světa esportu. Z různých úhlů pohledu se jím zabývá hned několik článků a vy se tak mimo jiné dozvíte, proč by mohl být tento segment atraktivní i pro vás. Těšit se však můžete i na rozsáhlý přehled novinek u distributorů, rozhovor s Alešem Šafářem z TP-Linku, recenzi notebooku ASUS ExpertBook P3 a řadu dalších témat. Čtěte více

Vychází dubnový Reseller Magazine

3. 4. 2025. (redaktor: Reseller Magazine OnLine, zdroj: DCD Publishing)
V dubnovém Reseller Magazinu, který právě míří do vašich schránek, jsme se zaměřili na správu dokumentů a tisková multifunkční zařízení. Kromě toho se můžete začíst do článku o trendech v oblasti mobilních telefonů a sítí nebo se seznámit s novinkami od AMD a Applu. Přinášíme vám také rozhovor s Marcelem Divínem z Epsonu a mnoho dalších článků. Čtěte více

Vychází březnový Reseller Magazine

6. 3. 2025. (redaktor: Reseller Magazine OnLine, zdroj: DCD Publishing)
V březnovém Reseller Magazinu se můžete začíst do několika rozhovorů, ohlédnout se za veletrhem ISE nebo se seznámit s novinkami ze segmentu velkých i malých počítačů. Věnujeme se také chytrým domácnostem a kancelářím, čínské umělé inteligenci DeepSeek a dalším tématům včetně bezpečnosti a marketingu. Čtěte více