Vyšlo květnové číslo Reseller Magazinu

4. 5. 2017. (redaktor: Jakub Špaček, zdroj: DCD Publishing)
Hlavní náplní květnového čísla se staly produktové příležitosti a setkání, kterých se v uplynulém měsíci událo opravdu mnoho. Nejdůležitější byly rozhovory, na které byste se měli při čtení květnového vydání zaměřit především.

O tom, co pro své partnery chystají a plánují lidé v AT Computers nám trochu prozradili Petr Vaněk a Martin Wanke. Konkrétní produktové novinky však prozrazovat nechtěli. Naopak jejich konkurent ABC Data v podání Milana Krajčiho na sebe pár věcí pověděl. Tedy nejen o gamingu, který momentálně podstatně hýbe trhem, byly oba zmíněné rozhovory. Společnost Flowmon Networks, která jako jedna z mála českých firem prorazila i na mezinárodní scéně, představili Jiří Tobola a Rostislav Vocilka. O opensource řešeních, konkrétně o Red Hatu nám své řekli Jiří Kolář a Radek Langkramer.

V sekci setkání se dočtete vše o jednotlivých akcích, které měly za úkol nejen informovat, ale i pobavit. O která z nich se jednalo, se dočtete jako vždy v závěrečné části našeho časopisu. Představil se nám také jeden z distributorů společnosti Canon, konkrétně šlo o Avitus. V tematické sekci jsme se dočkali již třetího pokračování digitální transformace českého trhu od Daga Jegera.

Celá redakce vám přeje příjemné čtení!

Pokud časopis Reseller Magazine doposud neodebíráte, ale měli byste o jeho zasílání zájem, můžete si jeho bezplatný odběr zaregistrovat zde.

Nové číslo časopisu si můžete v interaktivní podobě prohlédnout zde.

Štítky: 
AT Computers, Avitus, Canon, Flowmon Networks, Red Hat, Veracomp