Vyšel lednový Reseller Magazine

14. 1. 2022. (redaktor: František Doupal, zdroj: DCD Publishing)
V prvním letošním vydání Reseller Magazinu jsme se zaměřili zejména na různé aspekty internetu věcí. Kromě toho se však můžete těšit i na různé technologické prognózy, trendy ze světa vzdělávání, články o zajímavém hardwaru a mnoho dalších praktických témat.

Stěžejním tématem prvního vydání Reseller Magazinu v roce 2022 je internet věcí (neboli IoT). Podívali jsme se na něj z různých pohledů a vy se tak dozvíte o aktuálně používaných platformách a protokolech, o bezpečnosti nebo třeba potížím, kterým tato oblast dnes čelí.

Hned několik článků se věnuje také bezpečnosti a dalším trendům pro letošní rok. V několika článcích jsme se podívali také oblast vzdělávání, kde se mimo jiné zamýšlíme nad tím, zdali se mohou i v tuzemských školách, podobně jako na západě, prosadit chromebooky.

Ani tentokrát jsme nezapomněli na rozhovory – přečíst si můžete podrobná interview s Radkem Hadrabou z Logitechu, Ladislavem Orenićem z Fujitsu a Stanislavem Šmolíkem z DNS.

Věnovali jsme se také hardwaru, kromě výhledového článku věnovanému SSD se můžete začíst např. do problematiky grafických karet pro notebooky, do výčtu nejzajímavějšího hardwaru uplynulého roku nebo do recenze notebooku Asus ExpertBook B1 B1500.

Jistě však v časopise narazíte i na celou řadu dalších zajímavých článků, o čemž se můžete díky digitálnímu vydání přesvědčit jen o kousek níže! A již brzy také ve vašich poštovních schránkách.

Přejeme příjemné čtení!

Podobné články

Vychází poslední Reseller Magazine roku 2021

2. 12. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: DCD Publishing)
V posledním letošním vydání Reseller Magazinu jsme se zaměřili na gaming, kterému jsme věnovali hned několik článků, nebo na trendy, jejichž nástup můžeme očekávat v příštím roce. Dále se můžete těšit na články z oblasti marketingu a sociálních sítí, bezpečnosti nebo několik rozhovorů. Čtěte více

Vychází listopadový Reseller Magazine

3. 11. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: DCD Publishing)
V předposledním letošním vydání Reseller Magazinu jsme se detailně zaměřili na umělou inteligenci a strojové učení. Určitě však nebudete zklamaní ani v případě, kdy máte raději něco hmatatelnějšího, protože se zabýváme také tablety, all-in-one počítače, tiskovými zařízeními nebo třeba levnými dohledovými kamerami. Čtěte více

Vychází říjnové číslo Reseller Magazinu

6. 10. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: DCD Publishing)
V říjnovém vydání RM se můžete těšit na témata jako jsou 3D tisk, VAR vs. MSP, virtuální a rozšířená realita nebo porovnání Windows 10 a Windows 11. I tentokrát se samozřejmě můžete těšit na novinky ze světa hardwaru, nějakou tu bezpečnost, marketing a několik rozhovorů. Čtěte více

Vyšel zářijový Reseller Magazine

3. 9. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: DCD Publishing)
Léto je pryč a svět se postupně opět vrací do běžných pracovních kolejí. A s ním samozřejmě i Reseller Magazin. V zářijovém čísle se můžete těšit na témata jako je automatizace a robotizace, digital signage, bezpečnost, marketing a samozřejmě i mnohé další aktuality, které byste neměli minout. Čtěte více