Vychází březnový Reseller Magazine

9. 3. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: DCD Publishing)
Březnové vydání Reseller Magazinu se zaměřilo na trendy z oblasti umělé inteligence a jejího využití. Dále se s námi můžete podívat např. na novinky z veletrhu ISE, aktuality ze světa přenosných počítačů nebo na procesory Intel Xeon čtvrté generace.

V rozhovoru s Martinou Vlčkovou, generální ředitelkou SWS, se dozvíte, jakým způsobem se český distributor snaží porozumět potřebám svých zákazníků a řadu dalších zajímavých postřehů z prostředí slušovické společnosti i ICT trhu jako takového. Ve druhém interview vás Ivan Málek a Michael Jirák z DNS seznámí s možnostmi HPE Demo Labu.

Hlavním tématem březnového čísla je (generativní) umělá inteligence a její budoucnost (v podnikání). Nástroj pro generování obsahu pomocí umělé inteligence ChatGPT se stal jedním z klíčových hráčů na trhu a na stránkách Reseller Magazinu se o jeho vlastnostech dočtete více. V dalších článcích se můžete dozvědět o výhodách i výzvách generování obsahu pomocí umělé inteligence a produktech, které tuto technologii využívají. Textů věnovaných AI však v časopise najdete více, takže pokud vás tato problematika zajímá (což by měla), jste na správném místě.

Dále jsme se zaměřili např. na nové procesory Intel Xeon, smartphony Samsung Galaxy řady S23 nebo trendy ze světa přenosných počítačů.

V oddíle věnovaném marketingu se dozvíte více o problematice UGC marketingu a blíží se podíváme, jak je možné co nejlépe sladit poselství značky s principy DEI (Diversity, Equity & Inclusion). V neposlední řadě se zabýváme i různými podobami causewashingu a tím, jaký negativní dopad na podnikání může tato forma klamání spotřebitelů mít.

V závěru si můžete přečíst také o slavnostním otevření nové budovy ASBIS CZ a o Enterprise ATC Roadshow 2023.

Podobné články

Vyšel červnový Reseller Magazine

4. 6. 2025. (redaktor: František Doupal, zdroj: DCD Publishing)
V červnovém vydání Reseller Magazinu jsme měli možnost rozsáhle vyzpovídat Petra Vaňka a Martina Wankeho z AT Computers, kteří se rozhovořili o řadě zajímavých témat. Kromě toho jsme se zaměřili také na projektory, sociální sítě i nové operační systémy pro stolní i přenosná PC nebo chytré telefony. V závěru se s námi můžete poohlédnout také za čtveřicí jarních setkání. Čtěte více

Vychází květnový Reseller Magazine

8. 5. 2025. (redaktor: Reseller Magazine OnLine, zdroj: DCD Publishing)
V květnovém vydání Reseller Magazinu na vás čeká detailní vhled do světa esportu. Z různých úhlů pohledu se jím zabývá hned několik článků a vy se tak mimo jiné dozvíte, proč by mohl být tento segment atraktivní i pro vás. Těšit se však můžete i na rozsáhlý přehled novinek u distributorů, rozhovor s Alešem Šafářem z TP-Linku, recenzi notebooku ASUS ExpertBook P3 a řadu dalších témat. Čtěte více

Vychází dubnový Reseller Magazine

3. 4. 2025. (redaktor: Reseller Magazine OnLine, zdroj: DCD Publishing)
V dubnovém Reseller Magazinu, který právě míří do vašich schránek, jsme se zaměřili na správu dokumentů a tisková multifunkční zařízení. Kromě toho se můžete začíst do článku o trendech v oblasti mobilních telefonů a sítí nebo se seznámit s novinkami od AMD a Applu. Přinášíme vám také rozhovor s Marcelem Divínem z Epsonu a mnoho dalších článků. Čtěte více

Vychází březnový Reseller Magazine

6. 3. 2025. (redaktor: Reseller Magazine OnLine, zdroj: DCD Publishing)
V březnovém Reseller Magazinu se můžete začíst do několika rozhovorů, ohlédnout se za veletrhem ISE nebo se seznámit s novinkami ze segmentu velkých i malých počítačů. Věnujeme se také chytrým domácnostem a kancelářím, čínské umělé inteligenci DeepSeek a dalším tématům včetně bezpečnosti a marketingu. Čtěte více