ViewSonic představil 245” nastavitelné All-in-One LED displeje

5. 2. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: ViewSonic)
Společnost ViewSonic rozšířila svoji nabídku pokročilých All-in-One LED displejů o řadu LDC. Nové přizpůsobitelné All-in-One LED displeje spojují výhody tradičních a All-in-One LED displejů a usnadňují snadné vytváření velkých, živých vizuálů vhodných pro podnikání, komerční prostředí i veřejná prostranství.

LCD displeje jsou často využívány pro velké prezentace, nabízejí průměrný vizuální výkon a jejich fixní velikost omezuje přizpůsobitelnost různým prostorům. Tradiční LED video stěny nabízejí živé vizuály s možností přizpůsobení velikosti, ale jsou omezeny složitými instalačními procesy, které často vyžadují konfigurace více systémů. Pak tu jsou také All-in-One LED displeje řešící složitosti instalace a nabízející integrovaný design, které jsou ale k dispozici ve fixních velikostech.

Nová řada LDC od ViewSonicu řeší tyto problémy a zároveň otevírá nové možnosti pro All-in-One LED displeje, kombinuje výhody přizpůsobitelných velikostí a poměrů stran s jednoduchou instalací, provozem a údržbou. Ať už jde o obchodní, komerční, vzdělávací nebo jiná prostředí, modulární konstrukce zajišťuje snadnou přepravu a umožňuje vznik obrazovek s úhlopříčkou přes 100", které jsou přizpůsobeny jakémukoli prostoru. Navíc, jako All-in-One displej, umožňuje jednoduchou instalaci bez ztráty prostoru pro umístění ovládacího systému. Nová  řada se hodí také k vylepšení jednacích prostorů.

Vývoj spolehlivosti a estetiky

ViewSonic dále rozšiřuje svou stávající nabídku o technologii ochrany povrchu a flexibilní ovládací panel pro novou řadu LDC a druhou generaci řady LDM.

Integrace úpravy povrchu Glue-on-Board (GOB) zvyšuje odolnost displeje poskytnutím robustní ochrany proti nárazu, navíc s odolností proti vlhkosti a prachu. Odepínatelný systémový řídící box nejen, že umožňuje flexibilní přístup k ovládacímu systému, ale také přispívá k minimalistické estetice displeje — s ultratenkým a bezrámečkovým designem pro impozantní poměr obrazovky k tělu.

Vylepšená řada LDM přináší větší displeje až do velikosti 231" s dalšími funkcemi, zejména vhodnými pro větší prostory, jako jsou konferenční sály a vzdělávací zařízení. Navíc uživatelsky přívětivé funkce, jako jsou režimy Obraz-za-obrazem (PBP) a Obraz-v-obrazu (PIP), usnadňují plynulou spolupráci a interaktivní prezentace v pracovních prostorách.

Podobné články

Velkoformátový displej střední třídy NEC MultiSync M981 nabídne zrcadlení obrazovky AirServer

27. 3. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: Sharp/NEC)
Displeje Sharp/NEC řady M a ME s vestavěným serverem AirServer představují elegantní kombinaci intuitivního displeje s profesionální zobrazovací technologií pro zasedací místnosti a prostory pro konání porad. Čtěte více

EET Group se stala distributorem displejů a videostěn Leyard

14. 3. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: EET Group)
Skupina EET Group uzavřela strategické celoevropské partnerství se společností Leyard Europe. Leyard je světovým lídrem v oblasti řešení displejů a digital signage známých svými inovacemi a špičkovými technologiemi, které od roku 1995 stanovují průmyslové standardy kvality a výkonu. Čtěte více

Sharp/NEC uvedl na trh nové počítačové moduly SDM

12. 3. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: Sharp/NEC)
Portfolio zásuvných počítačů Sharp/NEC pro slot SDM poskytuje širokou škálu inteligentních a bezproblémových spojení mezi zdrojem dat a displejem, aby bylo možné poskytovat výkonné, na míru šité a do budoucnosti odolné řešení pro digitální signage a prezentace. Čtěte více

Sharp/NEC: velkoformátové displeje MultiSync ME

11. 2. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: Sharp/NEC)
Nová generace panelů řady MultiSync ME je navržena pro nasazení v profesionálním podnikovém prostředí. Multifunkční zařízení jsou vybavena panelem s vysokou matností, širokou konektivitou včetně portů USB-C s rychlou detekcí vstupů a řadou dalších pokročilých možností. Příkladná je také podpora digital signage, hybridních pracovních postupů a schůzek či modelu Bring Your Own Device. Čtěte více