TD SYNNEX rozšířil portfolio o kamerové systémy Dahua

24. 1. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: TD SYNNEX)
Společnost TD SYNNEX Czech uzavřela partnerství s výrobcem kamerových a zabezpečovacích systémů Dahua. Distributor tak výrazně posílí své portfolio v oblasti bezpečnostních a dohledových technologií.

Dahua Technology patří k největším světovým výrobcům se zaměřením na technologie pro bezpečnost, dohled a ochranu objektů. Do široké škály produktů a řešení Dahua Technology patří především kamerové systémy (například HDCVI a IP kamery, kamery pro rozpoznávání SPZ či parkovací kamery), záznamová zařízení, switche, přístupové čtečky a kontroléry, domovní telefony a další komponenty pro dohledová řešení. Dahua Technology je ale rovněž inovátorem na poli využití AI, IoT či cloudových služeb v bezpečnostních technologiích.

„Na spolupráci s Dahua se moc těším, jelikož budu moci využít své dlouholeté zkušenosti z oblasti dohledových a kamerových systémů,“ uvedl Oto Scherbaum, který je produktovým manažerem pro značku Dahua.

„Pro naše zákazníky připravujeme širokou skladovou zásobu, kterou budeme schopni dodávat do 24 hodin, což by mělo být naší hlavní výhodou,“ dodal ředitel Produkt Marketingu Vít Vojtěšek.

Dahua Technology celosvětově zaměstnává přes 18 000 lidí, z toho přes polovinu ve výzkumu a vývoji. Své produkty prodává ve 180 zemích napříč všemi kontinenty. Technologie Dahua najdou uplatnění v desítkách oborů například v energetice, dopravě, řízení měst, obchodu nebo bankovnictví. Bezpečnostní řešení Dahua byla použita například při Olympijských hrách v Rio de Janeiru v roce 2016. Roční tržby firmy přesahují pět miliard dolarů a investice do výzkumných aktivit činí skoro 500 milionů dolarů.

Dahua Technology je na českém a slovenském trhu etablovaným výrobcem a novým partnerstvím chce posílit svůj distribuční potenciál a učinit tak své výrobky ještě dostupnější pro stávající i nové zákazníky.

„Odstartování roku 2023 novým partnerstvím se společností TD SYNNEX je významným krokem pro naši společnost. Spojení know-how IT partnera s předním výrobcem kamerového systému rozšíří současné produktové portfolio TD SYNNEX a nabídne ucelené řešení pro daný segment. Tato synergie společných aktivit se pozitvně promítne v nabídce pro zákazníky, kteří hledají spolehlivého dodavatele uceleného řešení,“ okomentoval spolupráci Petr Pechač, business development manager společnosti Dahua Technology Czech.

Profilová karta firmy

TD SYNNEX

TD SYNNEX

Společnost TD SYNNEX je jedním z největších celosvětových distributorů informačních technologií. Pomáháme společnostem jako HP, Dell, IBM, Microsoft — a stovkám dalších — uvádíme jejich produkty na trh a nabízíme širokou řadu služeb technické a prodejní podpory.

Pro naše obchodní partnery zajišťujeme certifikace, školení, instruktáže, podporu a pomáháme jim provádět konfigurace, instalace a financování zakoupených řešení. Mnoho hardwarových i softwarových řešení, která používáme každý den, prošlo při cestě na trh našimi logistickými centry.

Zobrazit detail firmy

Podobné články

SWS je distributorem Dahua Technology

21. 3. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: SWS)
SWS se stala novým autorizovaným distributorem společnosti Dahua Technology, která se zabývá vývojem a výrobou kamerových systémů a řešení pro AIoT. Čtěte více

Značka Hanwha Techwin se mění na Hanwha Vision

6. 3. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: Hanwha Techwin)
Společnost Hanwha Techwin oznámila změnu svého názvu na Hanwha Vision ve spojitosti s rozšiřováním nabídky řešení v roli globálního poskytovatele „systémů vidění“. Společně s oznámením změny názvu vyjádřila firma záměr stát na čele globálních inovací v oblasti systémů vidění. Čtěte více

TP-Link nabízí profesionální dohledové řešení s komplexním portfoliem produktů

3. 3. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: TP-Link)
Profesionální IP kamerový systém VIGI od TP-Linku zahrnuje široké portfolio produktů včetně kamer pro různá prostředí, PoE switchů, videorekordérů i dohledové softwaru s podporou propojení s cloudem pro vzdálený přístup z mobilní aplikace. Čtěte více

Axis uvedl na trh první kameru na světě vhodnou do rizikových lokalit „Zóna/Divize 2“

1. 3. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: Axis Communications)
Společnost Axis Communications představila síťovou kameru s ochranou proti výbuchu a tzv. bullet designem. Robustní model AXIS P1468-XLE je jako první na světě navržen specificky tak, aby byl podle mezinárodních norem (ATEX, IECEx, NEC) vhodný k nasazení v prostředích označovaných jako Zóna 2, 22 a Třída I/II/III Divize 2. Čtěte více