Synology uvolnilo Surveillance Station 7.1 beta

19. 8. 2015. (redaktor: František Doupal, zdroj: Synology)
Společnost Synology uvolnila betaverzi aplikace Surveillance Station 7.1. Doposud poslední verze videomonitorovacího systému přináší optimalizovaný výkon pro nasazení v rozptýlených lokalitách díky podpoře protokolu Real-Time Streaming Protocol (RTSP), multicastu či vylepšeným notifikacím.

„Synology je zasvěceno vývoji výkonných, efektivních a přitom jednoduše použitelných nástrojů pro video monitoring. Vypilovali jsme některé mechanismy a posunuli dál výkon Surveillance Station 7.1, takže si velké i malé společnosti mohou vychutnat výhody plynulého a promyšleně navrženého monitorovacího systému,“ řekl Chad Chiang, produktový manažer v Synology.

Surveillance Station 7.1 beta zahrnuje následující nové funkce:

RTSP pro plynulejší sledování videa: podpora RTSP zvyšuje výkon při streamování a nabízí tak vylepšené sledování v Surveillance Station nebo přes DS cam (verze iOS). Vývojáři navíc mohou využít podpory RTSP pro integraci videostreamů do aplikací třetích stran.

Efektivnější využití šířky pásma při sledování více uživateli díky podpoře multicastu: podpora multicastu snižuje nároky na šířku pásma v případech, kdy sleduje video několik uživatelů zároveň. To znamená, že bezpečnostní personál může přenos sledovat na několika klientských zařízeních bez následků na výkonnost systému.

Pokročilé upozornění pro živé zobrazení: při nasazení velkého množství kamer může být sledování jednotlivých kamer neefektivní. Díky přepracování systému mohou nyní analytické nástroje kontrolovat i kamery, které nejsou zahrnuty v živém zobrazení. Podezřelé události pak mohou být zvýrazněny na elektronické mapě.

Robustní výkon pro CMS i stabilita: předěláním struktury databáze a přidáním dedikovaného spojení mezi hostitelským a nahrávacím serverem, může aplikace Surveillance Station 7.1 zvýšit rychlost, s jakou jsou informace o události a nahrávání přenášeny z nahrávacího serveru. Systém správy licencí byl navíc vylepšen tak, aby poskytoval stabilitu při problémech se spojením.

Lepší podpora ONVIF přináší větší flexibilitu: vedle nativní podpory přímého nahrávání u vybraných kamer lze funkci využívat u celé další řady kamer a to díky podpoře ONVIF G. Dále provedená vylepšení ve standardu ONVIF Profil S ulehčují hledání a přidání kompatibilních kamer přes funkci „ONVIF hledání“.

Více informací o Surveillance Station 7.1 beta získáte zde.

Podobné články

Hanwha Techwin rozšiřuje nabídku síťových videorekordérů podporujících kamery Wisenet AI

23. 7. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Hanwha Techwin)
Díky uvedení osmi- a šestnáctikanálových síťových videorekordérů řady Wisenet X mohou i malé podniky za dostupnou cenu využít výhod kamer Wisenet AI s bezplatnou licencí pro analýzu video obsahu na bázi AI se schopností hlubokého učení, prováděnou přímo na zařízení. Čtěte více

Ochrana pověsti odvětví videodohledu

28. 6. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Hanwha Techwin)
Důvody mohou být různé, ať již jde o páchání trestné činnosti, zlý úmysl způsobit škody nebo jen překonávání nových výzev oportunistickými útočníky. Bez ohledu na důvod však kybernetické útoky představují zásadní problém, který by mohl mít významný dopad na pověst celého odvětví videodohledu. Čtěte více
Robert Jaroš, obchodní ředitel společnosti Express Alarm Czech

Express Alarm Czech: Nezávislý distributor bezpečnostních technologií se specializací na značku Hikvision

9. 2. 2021. (redaktor: Michala Benešovská, zdroj: DCD Publishing)
Robert Jaroš, obchodní ředitel ve společnosti Express Alarm Czech, nám prozradil, co všechno společnost na českém trhu nabízí i to, kam se bude trh s bezpečnostními systémy ubírat v dohledné době. Řeč byla také o značce Hikvision a novém bezdrátovém bezpečnostním systému AX PRO, jehož je společnost Express Alarm Czech exkluzivním distributorem. Čtěte více

Pětice nejdůležitějších trendů ve videodohledu v roce 2021

7. 1. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Hanwha Techwin)
Společnost Hanwha Techwin představila pět klíčových trendů, které podle jejího názoru budou vévodit odvětví videodohledu v průběhu roku 2021. Jmenovitě jde o řešení na bázi umělé inteligence v periferních částech sítě, otevřenou platformu, cloudová řešení, kybernetickou bezpečnost a problematiku ochrany dat a soukromí. Čtěte více