Synology uvolnilo Surveillance Station 7.1 beta

19. 8. 2015. (redaktor: František Doupal, zdroj: Synology)
Společnost Synology uvolnila betaverzi aplikace Surveillance Station 7.1. Doposud poslední verze videomonitorovacího systému přináší optimalizovaný výkon pro nasazení v rozptýlených lokalitách díky podpoře protokolu Real-Time Streaming Protocol (RTSP), multicastu či vylepšeným notifikacím.

„Synology je zasvěceno vývoji výkonných, efektivních a přitom jednoduše použitelných nástrojů pro video monitoring. Vypilovali jsme některé mechanismy a posunuli dál výkon Surveillance Station 7.1, takže si velké i malé společnosti mohou vychutnat výhody plynulého a promyšleně navrženého monitorovacího systému,“ řekl Chad Chiang, produktový manažer v Synology.

Surveillance Station 7.1 beta zahrnuje následující nové funkce:

RTSP pro plynulejší sledování videa: podpora RTSP zvyšuje výkon při streamování a nabízí tak vylepšené sledování v Surveillance Station nebo přes DS cam (verze iOS). Vývojáři navíc mohou využít podpory RTSP pro integraci videostreamů do aplikací třetích stran.

Efektivnější využití šířky pásma při sledování více uživateli díky podpoře multicastu: podpora multicastu snižuje nároky na šířku pásma v případech, kdy sleduje video několik uživatelů zároveň. To znamená, že bezpečnostní personál může přenos sledovat na několika klientských zařízeních bez následků na výkonnost systému.

Pokročilé upozornění pro živé zobrazení: při nasazení velkého množství kamer může být sledování jednotlivých kamer neefektivní. Díky přepracování systému mohou nyní analytické nástroje kontrolovat i kamery, které nejsou zahrnuty v živém zobrazení. Podezřelé události pak mohou být zvýrazněny na elektronické mapě.

Robustní výkon pro CMS i stabilita: předěláním struktury databáze a přidáním dedikovaného spojení mezi hostitelským a nahrávacím serverem, může aplikace Surveillance Station 7.1 zvýšit rychlost, s jakou jsou informace o události a nahrávání přenášeny z nahrávacího serveru. Systém správy licencí byl navíc vylepšen tak, aby poskytoval stabilitu při problémech se spojením.

Lepší podpora ONVIF přináší větší flexibilitu: vedle nativní podpory přímého nahrávání u vybraných kamer lze funkci využívat u celé další řady kamer a to díky podpoře ONVIF G. Dále provedená vylepšení ve standardu ONVIF Profil S ulehčují hledání a přidání kompatibilních kamer přes funkci „ONVIF hledání“.

Více informací o Surveillance Station 7.1 beta získáte zde.

Podobné články

Robert Jaroš, obchodní ředitel společnosti Express Alarm Czech

Express Alarm Czech: Nezávislý distributor bezpečnostních technologií se specializací na značku Hikvision

9. 2. 2021. (redaktor: Michala Benešovská, zdroj: DCD Publishing)
Robert Jaroš, obchodní ředitel ve společnosti Express Alarm Czech, nám prozradil, co všechno společnost na českém trhu nabízí i to, kam se bude trh s bezpečnostními systémy ubírat v dohledné době. Řeč byla také o značce Hikvision a novém bezdrátovém bezpečnostním systému AX PRO, jehož je společnost Express Alarm Czech exkluzivním distributorem. Čtěte více

Pětice nejdůležitějších trendů ve videodohledu v roce 2021

7. 1. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Hanwha Techwin)
Společnost Hanwha Techwin představila pět klíčových trendů, které podle jejího názoru budou vévodit odvětví videodohledu v průběhu roku 2021. Jmenovitě jde o řešení na bázi umělé inteligence v periferních částech sítě, otevřenou platformu, cloudová řešení, kybernetickou bezpečnost a problematiku ochrany dat a soukromí. Čtěte více

Hlavní technologické trendy pro rok 2021 podle Axis Communications

29. 12. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Axis Communications)
Johan Paulsson, technický ředitel společnosti Axis Communications, uveřejnil svůj každoroční výhled technologických trendů v bezpečnostním sektoru pro následující rok. Předpovídá, že spíše než zcela nové technologie, můžeme v roce 2021 očekávat výrazný posun v tom, jak a proč používáme ty stávající. Čtěte více

Hanwha Techwin: rohová kamera Wisenet TNV-8010C

4. 12. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Hanwha Techwin)
Nová rohová kamera Wisenet TNV-8010C s rozlišením 5 MPx díky svojí konstrukci znemožňuje podvázání smyčky a současně je velmi obtížné strhnout ji ze zdi. Čtěte více