Synology uvolnilo Surveillance Station 7.1 beta

19. 8. 2015. (redaktor: František Doupal, zdroj: Synology)
Společnost Synology uvolnila betaverzi aplikace Surveillance Station 7.1. Doposud poslední verze videomonitorovacího systému přináší optimalizovaný výkon pro nasazení v rozptýlených lokalitách díky podpoře protokolu Real-Time Streaming Protocol (RTSP), multicastu či vylepšeným notifikacím.

„Synology je zasvěceno vývoji výkonných, efektivních a přitom jednoduše použitelných nástrojů pro video monitoring. Vypilovali jsme některé mechanismy a posunuli dál výkon Surveillance Station 7.1, takže si velké i malé společnosti mohou vychutnat výhody plynulého a promyšleně navrženého monitorovacího systému,“ řekl Chad Chiang, produktový manažer v Synology.

Surveillance Station 7.1 beta zahrnuje následující nové funkce:

RTSP pro plynulejší sledování videa: podpora RTSP zvyšuje výkon při streamování a nabízí tak vylepšené sledování v Surveillance Station nebo přes DS cam (verze iOS). Vývojáři navíc mohou využít podpory RTSP pro integraci videostreamů do aplikací třetích stran.

Efektivnější využití šířky pásma při sledování více uživateli díky podpoře multicastu: podpora multicastu snižuje nároky na šířku pásma v případech, kdy sleduje video několik uživatelů zároveň. To znamená, že bezpečnostní personál může přenos sledovat na několika klientských zařízeních bez následků na výkonnost systému.

Pokročilé upozornění pro živé zobrazení: při nasazení velkého množství kamer může být sledování jednotlivých kamer neefektivní. Díky přepracování systému mohou nyní analytické nástroje kontrolovat i kamery, které nejsou zahrnuty v živém zobrazení. Podezřelé události pak mohou být zvýrazněny na elektronické mapě.

Robustní výkon pro CMS i stabilita: předěláním struktury databáze a přidáním dedikovaného spojení mezi hostitelským a nahrávacím serverem, může aplikace Surveillance Station 7.1 zvýšit rychlost, s jakou jsou informace o události a nahrávání přenášeny z nahrávacího serveru. Systém správy licencí byl navíc vylepšen tak, aby poskytoval stabilitu při problémech se spojením.

Lepší podpora ONVIF přináší větší flexibilitu: vedle nativní podpory přímého nahrávání u vybraných kamer lze funkci využívat u celé další řady kamer a to díky podpoře ONVIF G. Dále provedená vylepšení ve standardu ONVIF Profil S ulehčují hledání a přidání kompatibilních kamer přes funkci „ONVIF hledání“.

Více informací o Surveillance Station 7.1 beta získáte zde.

Podobné články

Axis: IP kamera P3715-PLVE

27. 6. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Axis Communications)
Síťová kamera Axis P3715-PLVE s dvojitým senzorem je navržena pro co nejširší záběr prostoru i podrobné pokrytí detailů, to vše v nočním i denním provozu i za náročných světelných podmínek. S jedinou kamerou tak lze monitorovat prostor ve dvou různých směrech, takže je vhodná např. pro školní haly či chodby. Čtěte více

Hanwha Techwin nabízí bezplatné řešení pro sledování počtu přítomných osob ve vnitřních prostorách

15. 6. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Hanwha Techwin)
S nabídkou pomoci podnikům, které potřebují bezpečně otevřít své provozy po uvolnění restrikcí uvalených kvůli COVID-19, přišla společnost Hanwha Techwin. Volně dostupná aplikace Occupancy Monitoring zprostředkuje maloobchodníkům a veškerým dalším provozům přesná data o počtu přítomných osob v libovolném časovém okamžiku. Čtěte více

Axis: IP kamery řady M31

25. 3. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Axis Communications)
Společnost Axis Communications uvedla na trh novou generaci síťových kamer řady M31. Modely M3115-LVE a M3116-LVE mají kompaktní kopulový design s plochým hledím, jsou určeny pro vnitřní i venkovní dohled, nabízejí širokoúhlý záběr a rozlišení až 4 MPx. Hodí se tak pro dohled na mnoha místech, včetně hotelů, restaurací, maloobchodů a kanceláří. Čtěte více

Nová verze Synology Surveillance Station promění na IP kameru i mobilní telefon

23. 7. 2018. (redaktor: František Doupal, zdroj: Synology)
Společnost Synology zpřístupnila beta verzi služby Surveillance Station 8.2. K největším novinkám patří aplikace LiveCam, která na IP kameru nepoužívaný telefon okamžitě přemění. Uživatelé se však samozřejmě mohou těšit i na další nové funkce a vlastnosti. Čtěte více