Společnost HP uvedla na český a slovenský trh nové podnikové tiskárny

10. 7. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: HP Inc.)
HP Inc. zahajuje na českém a slovenském trhu prodej dvou nových produktových řad tiskáren a multifunkcí. První novinkou jsou tiskárny HP Color LaserJet 4200/4300 určené především pro menší firmy. Dále na trh míří přístroje HP Color LaserJet Enterprise 5000/6000 a X500/X600, které jsou určené pro měnící se kanceláře a nabízejí produktivitu a efektivitu kopírky formátu A3 za cenu tiskárny formátu A4.

Tisková řešení HP Color LaserJet 4200/4300 jsou navržená tak, aby pomáhala rostoucím firmám maximalizovat produktivitu. Zařízení navazují na řadu LaserJet Pro, která je zákazníky z malých firem již po léta oblíbená a prověřená, a přináší vyšší efektivitu a lepší možnosti správy. Výhodou je také až o 25% vyšší rychlost tisku.

Řada 4200/4300 má kompaktní design a nabízí rychlý oboustranný barevný tisk i skenování. Navíc jsou tu i robustní nástroje pro správu decentralizovaných zařízení včetně přednastaveného řešení HP Wolf Security.

Tiskárny používají novou generaci udržitelného toneru HP, který umožňuje snížit spotřebu energie až o 27 % a obsahuje až o 78 % méně plastů v obalech.

Tonerové kazety HP TerraJet jsou navrženy pro tiskárny HP Color LaserJet Pro řady 4200/4300 tak, aby ve srovnání s předchozí generací pomohly snížit dopad na životní prostředí: 

  • o 27 % nižší spotřeba energie při tisku;
  • o 28 % méně nových plastů v kazetě;
  • o 71 % méně plastů v obalech kazet.

Produkty řady HP Color LaserJet 4200 jsou na českém trhu k dispozici za cenu od 12 499 Kč včetně DPH. Série HP Color LaserJet 4300 se prodává za ceny od 15 099 Kč včetně DPH.

HP Color LaserJet Enterprise 5000/6000 a X500/X600

S tím, jak se malé firmy rozrůstají a mají stále vyšší nároky na tisk, potřebují tiskárny, které budou odpovídat jejich potřebám – pracovnímu prostředí, časovým plánům a dynamice.

Díky rodině tiskáren HP Color LaserJet Enterprise 5000/6000 a X500/X600 dokáže společnost HP zákazníkům pomoci zvládnout růst firmy, jakmile její potřeby dosáhnou úrovně většího podniku. Zákazníci získají řešení dle svých potřeb, aniž by obětovali výkon, produktivitu nebo zabezpečení.

Jako vůbec první tiskárny v oboru nabízejí individuální úpravy s možností zakázkové konfigurace manipulace s papírem, ADF, konečných úprav a rychlostní licenci, což poskytuje klientům velkou flexibilitu. Přístroj dále umožňují provádět řadu digitálních úprav, jako je zvýrazňování, redigování a označování přímo na zařízení, bez použití počítače. A to vše při nejrychlejším barevném laserovém tisku na formát A4 v oboru.

Produkty řady HP Color LaserJet Enterprise 5000/6000 a X500/X600 dále nabízejí rychlejší digitalizaci pomocí technologie HP EveryPage s funkcí Reverse and Retry, která zvyšuje záruku úplnosti skenovaného dokumentu tím, že nikdy nevynechá naskenovanou stránku a pomocí funkce automatického obnovení omezuje možnost chybného podání.

Výhodou je také snadná servisovatelnost (80 % běžných servisních akcí je dokončeno za méně než pět minut) i důraz na zabezpečení (nejbezpečnější tisk s HP Wolf Security chrání před novými hrozbami, detekuje je a reaguje na ně).

Tonerové kazety HP TerraJet ve srovnání s předchozí generací snižují dopad na životní prostředí díky menšímu podílu platů v obalech (až o 71 %) a využití recyklovaných plastů (35 %).

Profilová karta firmy

HP Inc.

HP Inc.

Naší vizí je vytvořit technologii, která každému změní život k lepšímu – každému člověku, každé organizaci a každé komunitě na celém světě – a to kdekoli. To nás motivuje a inspiruje dělat to, co děláme. A vyrábět to, co vyrábíme. Objevovat a znovuobjevovat. Vytvářet technologie, které ohromují. Nepřestáváme jít energicky za svým, protože ani vy nepřestáváte. Také znovuobjevujete způsob, jakým pracujete. Jakým si hrajete. Jakým žijete. Díky našim technologiím znovuobjevíte svět.

To je naše poslání. To je společnost HP v novém kabátě.

Zobrazit detail firmy

Podobné články

Celosvětový prodej tiskáren v prvním čtvrtletí roku 2024 klesl

10. 6. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: IDC)
Celosvětové dodávky tiskových periferií se v prvním čtvrtletí roku 2024 podle IDC meziročně snížily o 17,6 % na 18,8 milionu kusů. Hodnota dodávek se v tomto čtvrtletí rovněž meziročně snížila, a to o 15,6 % na 9,3 miliardy USD. Čtěte více

Na udržitelnost domluvou? Zaměstnanci mají šetřit tiskem a barvy jen pro vyvolené

15. 5. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: Canon)
Nejrozšířenějším nástrojem udržitelnosti v českých kancelářích je slovní nabádání zaměstnanců, aby šetřili tiskem. Striktně dané postupy, jako je trvalé nastavení oboustranného tisku nebo využívání uhlíkově neutrálního papíru, se u nás podle průzkumu Canonu zatím spíše učíme. Čtěte více

Brother ocenil AT Computers za vzájemnou spolupráci

13. 5. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: AT Computers)
Společnost AT Computers získala ocenění od společnosti Brother pro distributora s největším obratem v kategorii hardwaru. Platí pro Českou republiku za fiskální rok 2023/2024. Čtěte více

ATC získalo dvě ocenění od EPSONu

7. 5. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: AT Computers)
Společnost AT Computers dostala hned dvojici ocenění od společnosti EPSON. Ceny byly předány na přátelském setkání v pondělí 29. 4. 2024. Čtěte více