Sharp/NEC uvedl na trh dotykové displeje InGlass 75“ a 86“

18. 7. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: Sharp/NEC)
Moderní konferenční prostory si od zobrazovacích řešení žádají nasazení pokrokových dotykových technologiích i inovativní design. Tomuto trendu přesně odpovídá nová dotyková tabule NEC InGlass, která přináší možnost psaní citlivým pasivním perem s minimálním zpožděním. Díky štíhlému designu rámu se navíc tato technologie snadno integruje do moderních prostorů.

Vysoká úroveň jasu zabezpečuje vynikající čitelnost a reprodukci obrazu i v dnešních převážně jasných konferenčních prostorech. Antireflexní vrstva pak navíc minimalizuje rušivé odrazy a pomáhá eliminovat nepříjemné otisky prstů na dotykovém povrchu.

Klíčové výhody a vlastnosti panelů InGlass:

  • Vizuální výkon:čistýobraz v rozlišení (UHD) bez patrných pixelů.
  • Přirozený dojem ze psaní: zážitek ze psaní na obrazovku připomíná psaní na papír. Bez ohledu na to, zda se používá prst nebo pero, poskytuje dotyková technologie InGlass bezproblémové interaktivní ovládání včetně podpory Windows Ink a potlačení nechtěných dotyků dlaní.
  • Technologie NEC Open Modular Intelligence (OMI) slot-in: umožňuje výbavu zařízení rozšířit o miniaturní počítač s Raspberry Pi Compute Module 4 nebo výkonnější moduly Intel Smart Display Modules (Intel SDM).
  • Podpora provozu 24 hodin denně 7 dnů v týdnu: pečlivý výběr průmyslových komponent a provedení připravené na nasazení v náročných podmínkách umožňují nepřetržité přehrávání obsahu.
  • Produktivita – zákazník při pořízení získá bezplatnou roční licenci na na řešení FlatFrog Board for Rooms pro zvýšení efektivity mítinků.

Příslušenství:

K oběma modelům je k dispozici široká škála originálního příslušenství čítající např. mobilní stojany (L20PNSR780MEU, PD02MHA, PD03MHA), reproduktory (SP-RM3) nebo držáky pro upevnění na stěnu (L20PNWALL90EU).

Detaily obou produktů si můžete prostudovat např. zde:

Odkaz na produktový list M751 IGB.
Odkaz na produktový list M861 IGB.

Profilová karta firmy

SHARP / NEC Display Solutions Europe GmbH

SHARP / NEC Display Solutions Europe GmbH

Název naší společnosti zdůrazňuje naši vedoucí pozici na trhu s displeji a naši úlohu jako jednotnou společnost v oblasti řešení zobrazování - SHARP / NEC Display Solutions, pro zvýšenou efektivitu a ndividuální produktivitu, pro co nejlepší investiční návratnost (ROI) a ochranu investice.

Zobrazit detail firmy

Podobné články

ViewSonic: Komplexnost, jednoduchost a kompatibilita

26. 6. 2024. (redaktor: Michala Benešovská, zdroj: DCD Publishing)
Matúš Výbošťok, territory sales manager ve společnosti ViewSonic, nám představil novinky z IFP (interactive flat panel) portfolia výrobce a prozradil, jaké výhody přináší spolupráce tuzemským resellerům. Čtěte více

David Kordík (Samsung): Nabízíme vyspělé technologie a maximální podporu partnerů

7. 6. 2024. (redaktor: Michala Benešovská, zdroj: DCD Publishing)
David Kordík, head of display division ve společnosti Samsung, nám prozradil, jaké novinky si společnost připravila v oblasti monitorů a digital signage. Řeč byla také o partnerském programu STEP a plánované Display Roadshow, kterou byste si neměli nechat ujít. Čtěte více

ViewSonic představil plány na druhé pololetí 2024 a uvedl na český trh nové produkty

10. 6. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: ViewSonic)
Společnost ViewSonic odhalila své ambiciózní plány na druhou polovinu roku 2024 a představila několik inovativních produktů. Klíčové novinky letošního roku zahrnují uvedení projektoru M10, bezdrátové sady ViewSonic Wireless Screen Casting Kit a herního monitoru XG272-2K-OLED. ViewSonic zároveň oznámil plánované zahájení výroby projektorů s 3LCD technologií. Čtěte více

Sharp/NEC uvedl na trh novou řadu interaktivních displejů LA

4. 6. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: Sharp/NEC)
Nové displeje společnosti Sharp/NEC přinášejí pokročilé funkce pro podnikové zákazníky, kteří např. potřebují podpořit produktivitu hybridních schůzek. Samozřejmostí jsou nejvyšší standardy zabezpečení IT a maximální flexibilita. Možnosti přizpůsobení displeje rozšiřuje slot Intel SDM a funkce jako Sharp Meeting Launcher, FlatFrog Board for Rooms nebo AirServer pro bezdrátové sdílení. Čtěte více