Sharp/NEC uvedl na trh dotykové displeje InGlass 75“ a 86“

18. 7. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: Sharp/NEC)
Moderní konferenční prostory si od zobrazovacích řešení žádají nasazení pokrokových dotykových technologiích i inovativní design. Tomuto trendu přesně odpovídá nová dotyková tabule NEC InGlass, která přináší možnost psaní citlivým pasivním perem s minimálním zpožděním. Díky štíhlému designu rámu se navíc tato technologie snadno integruje do moderních prostorů.

Vysoká úroveň jasu zabezpečuje vynikající čitelnost a reprodukci obrazu i v dnešních převážně jasných konferenčních prostorech. Antireflexní vrstva pak navíc minimalizuje rušivé odrazy a pomáhá eliminovat nepříjemné otisky prstů na dotykovém povrchu.

Klíčové výhody a vlastnosti panelů InGlass:

  • Vizuální výkon:čistýobraz v rozlišení (UHD) bez patrných pixelů.
  • Přirozený dojem ze psaní: zážitek ze psaní na obrazovku připomíná psaní na papír. Bez ohledu na to, zda se používá prst nebo pero, poskytuje dotyková technologie InGlass bezproblémové interaktivní ovládání včetně podpory Windows Ink a potlačení nechtěných dotyků dlaní.
  • Technologie NEC Open Modular Intelligence (OMI) slot-in: umožňuje výbavu zařízení rozšířit o miniaturní počítač s Raspberry Pi Compute Module 4 nebo výkonnější moduly Intel Smart Display Modules (Intel SDM).
  • Podpora provozu 24 hodin denně 7 dnů v týdnu: pečlivý výběr průmyslových komponent a provedení připravené na nasazení v náročných podmínkách umožňují nepřetržité přehrávání obsahu.
  • Produktivita – zákazník při pořízení získá bezplatnou roční licenci na na řešení FlatFrog Board for Rooms pro zvýšení efektivity mítinků.

Příslušenství:

K oběma modelům je k dispozici široká škála originálního příslušenství čítající např. mobilní stojany (L20PNSR780MEU, PD02MHA, PD03MHA), reproduktory (SP-RM3) nebo držáky pro upevnění na stěnu (L20PNWALL90EU).

Detaily obou produktů si můžete prostudovat např. zde:

Odkaz na produktový list M751 IGB.
Odkaz na produktový list M861 IGB.

Profilová karta firmy

SHARP / NEC Display Solutions Europe GmbH

SHARP / NEC Display Solutions Europe GmbH

Název naší společnosti zdůrazňuje naši vedoucí pozici na trhu s displeji a naši úlohu jako jednotnou společnost v oblasti řešení zobrazování - SHARP / NEC Display Solutions, pro zvýšenou efektivitu a ndividuální produktivitu, pro co nejlepší investiční návratnost (ROI) a ochranu investice.

Zobrazit detail firmy

Podobné články

Sharp/NEC: velkoformátové displeje MultiSync ME

11. 2. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: Sharp/NEC)
Nová generace panelů řady MultiSync ME je navržena pro nasazení v profesionálním podnikovém prostředí. Multifunkční zařízení jsou vybavena panelem s vysokou matností, širokou konektivitou včetně portů USB-C s rychlou detekcí vstupů a řadou dalších pokročilých možností. Příkladná je také podpora digital signage, hybridních pracovních postupů a schůzek či modelu Bring Your Own Device. Čtěte více

ISE 2024 a trendy z oblasti audia, videa a systémové integrace

9. 2. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: DCD Publishing)
Veletrh Integrated Systems Europe (ISE) patří mezi největší události v oboru audiovizuální technologie a systémové integrace na světě. Setkávají se zde přední světoví výrobci, kteří zde prezentují své nejnovější technologie, distributoři, integrátoři i koncoví zákazníci. Jde tak o skvělou příležitost pro poodhalení budoucnosti AV technologií (a třeba i získání nových obchodních kontaktů nebo dokonce kontraktů). Čtěte více

LG Business Cloud usnadní vzdálenou správu signage řešení

8. 2. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: LG Electronics)
Společnost LG Electronics představila inovativní cloudovou platformu LG Business Cloud, která umožní firemním zákazníkům vzdáleně spravovat digital signage zařízení. Služba je kompatibilní s několika produktovými řadami společnosti LG včetně displejů Micro LED, komerčních televizorů, transparentních OLED panelů a LED displejů. Čtěte více

ViewSonic představil 245” nastavitelné All-in-One LED displeje

5. 2. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: ViewSonic)
Společnost ViewSonic rozšířila svoji nabídku pokročilých All-in-One LED displejů o řadu LDC. Nové přizpůsobitelné All-in-One LED displeje spojují výhody tradičních a All-in-One LED displejů a usnadňují snadné vytváření velkých, živých vizuálů vhodných pro podnikání, komerční prostředí i veřejná prostranství. Čtěte více