Počítač MSI all-in-one je špička ve své kategorii

12. 5. 2009. (redaktor: Milan Loucký, zdroj: )
MSI přichází s All-in-one počítačem Wind Top AE1900. Ten je proveden v elegantní bílé barvě s moderním designem a dotykovým devatenáctiplacovým širokoúhlým displejem.
Počítač MSI all-in-one.

Wind Top AE1900 je vybaven kompletní nabídkou vstupů a výstupů, vypalovací DVD Super Multi mechanikou, aplikací pro rychlé zasílání zpráv, nabízí High Definition akustický zvuk včetně SRS systému pro křišťálově čistý zvuk a možnost bezdrátového připojení 802.11 b/g/n.
Přátelské rozhraní dotykového displeje
MSI Wind Top AE1900 přichází s dotykovým displejem včetně uživatelsky přátelského rozhraní. Uživatel se může pouhým dotykem obrazovky dostat ke všem PC aplikacím. V MSI Wind Top AE1900 můžete rozdělit aplikace do čtyř kategorií – práce, zábava, nástroje a internet. Díky době odezvy pouhých 5 ms reaguje dotykový displej na uživatelovy příkazy velice rychle.
16:9 širokoúhlý displej
19" displej s poměrem stran 16:9 u MSI Wind Top AE1900 zobrazuje o 14% více prostoru než je běžně zobrazen na displeji s obvyklým poměrem stran 16:10. Má odezvu 5 ms. Na obrazovce se nezobrazují nahoře i dole černé pruhy a tak je prohlížení HD fotografíí a sledování HD videí mnohem příjemnější.
Moderní design
Na rozdíl od jiných technologických produktů má MSI Wind Top AE1900 stylový design s průhledným rámem a díky tomu se výborně hodí do každého moderního obývacího pokoje.
Kompletní výbava vstupních a výstupních portů
MSI Wind Top AE1900 má kompletní výbavu vstupních i výstupních portů, včetně čtečky karet 4v1. K USB 2.0 můžete připojit svoje PDA, digitální fotoaparát či kameru, MP3 přehrávač, nebo jakékoliv oblíbené USB zařízení. Také díky DVD Super Multi vypalovací mechanice je Wind Top AE1900 výjimečný oproti jiným podobným modelům na trhu. Tím vám umožní přehrávat a vypalovat jakékoliv DVD s hudbou, videem a také zálohovat potřebná data.
Úspora energie a nízká hlučnost
MSI Wind Top AE1900 potřebuje k chodu v plné zátěži pouze 45 wattů, což uspoří až 80% energie v porovnání s klasickými stolnímy PC a vyhovuje specifikaci Energy Star 5.0. MSI Wind Top AE1900 navíc využívá účinnou technologií chlazení díky čemuž hladina hluku nepřesáhne 26 decibelů.