Packard Bell uhradí zákazníkům 14,99 euro

6. 10. 2012. (redaktor: Petra Piscová, zdroj: Packard Bell)
Packard Bell uhradí náklady za upgrade na Windows 8 pro vybrané nové osobní počítače s Windows 7, které byly pořízeny v období od 1. října 2012 do 31. ledna 2013.

Tato akce se vztahuje na všechny notebooky EasyNote, stolní počítače Imedia a Ixtreme a dále na počítače typu vše v jednom OneTwo, které byly zakoupeny s původním operačním systémem Windows 7 Home Basic, Windows Home Premium anebo Windows 7 Ultimate v období od 1. října 2012 do 31. ledna 2013. Úplný seznam modelů zařazených do této akce bude uveden na webových stránkách Packard Bell.

Koneční uživatelé získají úhradu prostřednictvím organizace pověřené společností Packard Bell. Formulář online žádosti o úhradu bude dostupný na webových stránkách Packard Bell na adrese (www.packardbell.com/windows8upgrade).

Žádost je třeba zaslat v období od data všeobecné dostupnosti Windows 8 do 15. března 2013. Jakmile bude přístupná webová stránka pro podání žádosti, majitelé počítačů Packard Bell vyplní kontaktní údaje, zákaznické objednací číslo Microsoft a sériové číslo výrobku Packard Bell. Dále připojí kopii (např. snímek obrazovky nebo naskenovanou kopii) e-mailu s potvrzením upgrade od společnosti Microsoft a dokladu o koupi osobního počítače.

Štítky: