Nový televizor Philips The One je v prodeji na českém trhu

24. 10. 2022. (redaktor: František Doupal, zdroj: Philips)
Společnost Philips TV & Sound spustila na českém trhu prodej letošní řady televizorů The One, série 880. The One již tradičně zákazníkům nabízí ten nejlepší poměr cena/výkon. Je tak vhodný pro široké publikum, které chce velmi kvalitní přístroj s nejžádanějšími funkcemi za skvělou cenu. Televizory zaujmou 120Hz 4K panelem, obrazovým procesorem P5, třístranným Ambilightem a podporou HDR a Dolby Atmos.

O požadovanou kvalitu se starají 4K 120Hz LCD panel a 5. generace obrazového procesoru P5 s širokým barevným gamutem. Patentovaný obrazový procesor Philips P5 dokáže vylepšit výsledný obraz z jakéhokoli zdroje. Díky podpoře HDR je dále možné vychutnat si úžasný kontrast s vysokými detaily, ať už jde o temně tmavé nebo naopak velmi světlé scény. Velkorysá podpora formátů zahrnuje HLG, Dolby Vision, HDR10 i HDR10+.

Televizory nabízejí minimalistický stylový design s tenkým stříbrným rámečkem, který umožní ještě lepší interakci s třístranným systémem Ambilight. Spodní okraj televizorů této řady je vybaven úzkým a elegantním stříbrným rámečkem, který doplňuje tenký, šikmý středový stojan pro obrazovky s úhlopříčkami 43" až 65", zatímco modely 75" a 86" jsou vybaveny stříbrnými nožičkami.

Jednoduše chytrý zvuk

Řada Philips The One disponuje 20W zvukovým systémem. Model podporuje také speciální bezdrátovou technologií DTS Play-Fi. Ta přenáší zvuk ve vysokém rozlišení s téměř nulovým zpožděním do více zařízení po celém domě nebo bytě. Připojení k soundbaru, dalším reproduktorům nebo subwooferu je tak velmi snadné, a především bez drátů. Televizory dále podporují prostorový zvuk ve formátu Dolby Atmos, který dotvoří atmosféru při sledování filmů a seriálů.

Ještě lepší zvuk zajišťuje funkce Kalibrace zvuku v místnosti. Tato funkce dokáže analyzovat velikost prostoru a jaké druhy nábytku a dekorace jsou v místnosti. Po tomto úvodním testu televizor použije to nejlepší nastavení zvuku pro akustiku konkrétní místnosti.

Výhody pro hráče

Televizor představuje společníka také pro konzolové hráče. Herní použití je možné díky podpoře HDMI 2.1 včetně e-ARC, VRR podpory pro 4K od 48 Hz do 120 Hz při plné šířce pásma 48 Gb/s. Plusem je kompatibilita s FreeSync Premium a režim Auto-Low-Latency.

Prodleva mezi vstupem a výstupem (input lag, neboli rychlost reakce televizoru na daný impuls nebo změnu) činí 10 ms. Nový herní panel na obrazovce poskytuje rychlý přístup k nastavení obrazu a zvuku prostřednictvím zjednodušené nabídky, která umožňuje rychlou kontrolu nebo úpravu herních nastavení přímo během hraní. Hráči mohou také snadno zapnout zaměřovač pro střílečky z vlastního pohledu, změnit teplotu barev, výstup zvuku nebo funkci Ambilightu.


Android TV 11

O chytré funkce se stará operační systém Android TV 11, který nabízí svižné a intuitivní rozhraní, včetně vestavěného asistenta Google ovládaného prostřednictvím funkce Push to talk na dálkovém ovladači a kompatibility s Alexou od Amazonu.

Štítky: 
Televize, Televizory, TP Vision (TV Philips)

Podobné články

Philips představil cenově dostupné OLED TV s Ambilightem

23. 1. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: Philips TV & Sound)
Philips TV & Sound uvedl na trh nejlevnější OLED televizor s Ambilightem. Televizory řady OLED707 nabízejí kromě OLED panelu a jedinečné osvětlení okolí také obrazový procesor Philips P5 a podporu HDR10+, Dolby Vision i Dolby Atmos. Čtěte více

TV od Samsungu nabídnou bezpečné připojení, přizpůsobitelné rozhraní a další novinky

9. 1. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: Samsung)
Společnost Samsung představila nové řady televizorů Neo QLED, Micro LED a Samsung QD OLED spolu s dalšími lifestylovými produkty a příslušenstvím. Letošní nabídka obsahuje inovativní produkty se zaměřením na lepší konektivitu a personalizované uživatelské zážitky. Čtěte více

Panasonic představil dvě řady 4K profesionálních LCD displejů s univerzálním využitím

8. 12. 2022. (redaktor: František Doupal, zdroj: Panasonic)
Nové LCD displeje Panasonic s úhlopříčkou 43" až 98" se hodí pro jakékoli použití ve veřejných prostorách, ve firmách i ve vzdělávacích institucích. Řada SQE2 zahrnuje displeje navržené pro 24hodinový provoz s křišťálově čistým obrazem zajištěným antireflexním panelem s vysokým stupněm ochrany proti odleskům. Řada CQE2 je vhodná pro konferenční místnosti a učebny s maximálně 16hodinovým provozem. Čtěte více

LG představilo ohebný OLED televizor LX3

7. 11. 2022. (redaktor: František Doupal, zdroj: LG)
Společnost LG představila inovativní televizor OLED Flex. Nový typ televizoru se chlubí ohebným 42" OLED displejem a přináší skvělý (nejenom) herní zážitek. Speciální funkce a aplikace nabízejí spoustu možností personalizace a zároveň vytvářejí skutečně příjemný zážitek z používání. Čtěte více