Nový televizor Philips The One je v prodeji na českém trhu

24. 10. 2022. (redaktor: František Doupal, zdroj: Philips)
Společnost Philips TV & Sound spustila na českém trhu prodej letošní řady televizorů The One, série 880. The One již tradičně zákazníkům nabízí ten nejlepší poměr cena/výkon. Je tak vhodný pro široké publikum, které chce velmi kvalitní přístroj s nejžádanějšími funkcemi za skvělou cenu. Televizory zaujmou 120Hz 4K panelem, obrazovým procesorem P5, třístranným Ambilightem a podporou HDR a Dolby Atmos.

O požadovanou kvalitu se starají 4K 120Hz LCD panel a 5. generace obrazového procesoru P5 s širokým barevným gamutem. Patentovaný obrazový procesor Philips P5 dokáže vylepšit výsledný obraz z jakéhokoli zdroje. Díky podpoře HDR je dále možné vychutnat si úžasný kontrast s vysokými detaily, ať už jde o temně tmavé nebo naopak velmi světlé scény. Velkorysá podpora formátů zahrnuje HLG, Dolby Vision, HDR10 i HDR10+.

Televizory nabízejí minimalistický stylový design s tenkým stříbrným rámečkem, který umožní ještě lepší interakci s třístranným systémem Ambilight. Spodní okraj televizorů této řady je vybaven úzkým a elegantním stříbrným rámečkem, který doplňuje tenký, šikmý středový stojan pro obrazovky s úhlopříčkami 43" až 65", zatímco modely 75" a 86" jsou vybaveny stříbrnými nožičkami.

Jednoduše chytrý zvuk

Řada Philips The One disponuje 20W zvukovým systémem. Model podporuje také speciální bezdrátovou technologií DTS Play-Fi. Ta přenáší zvuk ve vysokém rozlišení s téměř nulovým zpožděním do více zařízení po celém domě nebo bytě. Připojení k soundbaru, dalším reproduktorům nebo subwooferu je tak velmi snadné, a především bez drátů. Televizory dále podporují prostorový zvuk ve formátu Dolby Atmos, který dotvoří atmosféru při sledování filmů a seriálů.

Ještě lepší zvuk zajišťuje funkce Kalibrace zvuku v místnosti. Tato funkce dokáže analyzovat velikost prostoru a jaké druhy nábytku a dekorace jsou v místnosti. Po tomto úvodním testu televizor použije to nejlepší nastavení zvuku pro akustiku konkrétní místnosti.

Výhody pro hráče

Televizor představuje společníka také pro konzolové hráče. Herní použití je možné díky podpoře HDMI 2.1 včetně e-ARC, VRR podpory pro 4K od 48 Hz do 120 Hz při plné šířce pásma 48 Gb/s. Plusem je kompatibilita s FreeSync Premium a režim Auto-Low-Latency.

Prodleva mezi vstupem a výstupem (input lag, neboli rychlost reakce televizoru na daný impuls nebo změnu) činí 10 ms. Nový herní panel na obrazovce poskytuje rychlý přístup k nastavení obrazu a zvuku prostřednictvím zjednodušené nabídky, která umožňuje rychlou kontrolu nebo úpravu herních nastavení přímo během hraní. Hráči mohou také snadno zapnout zaměřovač pro střílečky z vlastního pohledu, změnit teplotu barev, výstup zvuku nebo funkci Ambilightu.


Android TV 11

O chytré funkce se stará operační systém Android TV 11, který nabízí svižné a intuitivní rozhraní, včetně vestavěného asistenta Google ovládaného prostřednictvím funkce Push to talk na dálkovém ovladači a kompatibility s Alexou od Amazonu.

Štítky: 
Televize, Televizory, TP Vision (TV Philips)

Podobné články

Televizory TCL se prosazují ve světě gamingu

27. 10. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: TCL)
Společnost se TCL intenzivně zaměřila na oblast zábavy a rozhodla se do svých televizorů ve stále větší míře přidávat nejenom inovativní obrazové technologie, ale také širokou škálu herních funkcí a vlastností, které gamingové použití umožňují, usnadňují nebo zpříjemňují. Čtěte více
Philips The One

Společnost Philips TV & Sound představila podzimní novinky pro český trh

18. 10. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: Philips TV & Sound)
Zákazníci se mohou těšit na novinky napříč portfoliem. V oblasti televizorů zaujmou inovované modely cenově dostupné série The One, ale i vyšších řad jako OLED 818 či OLED+908. Atraktivní volbou je také soundbar TAB8907 má s výkonem 720 W nebo několik variant bezdrátových sluchátek. Čtěte více

Na Český trh míří QD-Mini LED televize TCL, a to včetně 98" top modelu X955 s jasem 5 000 nitů

11. 10. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: TCL)
Společnost TCL přináší krátce po globální premiéře své nové velkoformátové televize na český trh. Zákazníci se tak mohou těšit např. na „vlajkovou televizi“ TCL X955 kombinuje technologii podsvícení Mini LED s technologií Quantum Dot s 5 184 zónami a jasem až 5 000 nitů, prémiový QD-Mini LED model TCL C955 nebo o něco dostupnější sérii C805 QD-Mini LED TV. Čtěte více

Televizory Sony A95L nabízí funkci PS Remote Play

21. 9. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: Sony)
Funkce PS Remote Play vyvinutá společností Sony je díky nové aplikaci PS Remote Play pro Android TV nově k dispozici pro televizory BRAVIA XR A95L 4K HDR QD-OLED. Čtěte více