Nový dozorovací server od QNAPu integruje switch, inteligentní infrastrukturu i vysokorychlostní připojení

10. 12. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: QNAP)
Společnost QNAP představila nový síťový dozorovací server NVR QVP-41B, který integruje PoE switch se šestnácti 30W gigabitovými porty, dvěma kombinovanými porty RJ45/SFP a dvěma porty pro správu hostitelů 2,5GbE, podporuje všechny druhy zařízení PoE a vytváří inteligentní dozorovací infrastrukturu.

QNAP QVP-41B je poháněný čtyřjádrovým procesorem Intel Celeron J4125, disponuje čtyřmi 3,5" pozicemi pro disky SATA, které poskytují velký úložný potenciál, a nabízí vysokorychlostní síťové připojení splňující požadavky na monitorování malých/středně velkých prostředí.

Zařízení je kompatibilní s normou IEEE 802.3at PoE+ a má šestnáct portů s 30wattovým gigabitovým PoE. QVP-41B může pro napájení poskytovat celkem 140 wattů a uspokojí požadavky bullet kamer, kamer typu rybí oko, kamer 4K PTZ, kamer Speed Dome vyhovujících standardu ONVI, i zařízení, jako je kamera 4K PTZ, IP telefony, LED světla a digitální zobrazovací zařízení. Podporovány jsou inteligentní funkce řízení PoE včetně plánování, prioritizace napájení a zakázání a povolení napájení pro pracovníky IT k centrální správě všech zařízení.

Novinka používá dozorovací software QVR Pro společnosti QNAP a je kompatibilní s dalšími dozorovacími aplikacemi. QVP Center dokáže centrálně spravovat a monitorovat více serverů QVR Pro a přijímat oznámení o událostech, QVR Smart Search dokáže vyhledat záznamy událostí v zadaném čase a oblasti, a QVR Pro Client umožňuje monitorovat různé platformy a flexibilně přepínat mezi živým zobrazením a režimem přehrávání a mít tak plnou kontrolu nad monitorovanými oblastmi.

Zařízení QVP-41B má moderní design a tichý systém chlazení, kombinuje funkce PoE swiche, NVR, NAS a routeru a poskytuje výstup HDMI 2.0 pro přímé přehrávání živých přenosů v rozlišení až 4K (3 840 × 2 160) 60 Hz.

Profilová karta firmy

QNAP Systems, Inc.

QNAP Systems, Inc.

QNAP znamená Quality Network Appliance Provider a je světovou špičkou v oboru výroby a dodávek vysoce kvalitních NAS a NVR zařízení.

Zobrazit detail firmy

Podobné články

Hanwha Techwin uvádí na trh cenově dostupné kamery s AI

2. 5. 2022. (redaktor: František Doupal, zdroj: Hanwha Techwin)
Nová řada kamer Wisenet X splňuje legislativní požadavky NDAA a disponuje podporou umělé inteligence v cenové hladině, která dle přesvědčení výrobce zaujme všechny typy organizací. Zájemci, kteří svůj systém videodohledu chtějí rozšířit o podporu hlubokého učení, mohou vybírat z 28 nových kamer. Čtěte více

TP-Link: kamera Tapo C320WS

10. 4. 2022. (redaktor: František Doupal, zdroj: TP-Link)
Společnost TP-Link uvedla na trh novou bezpečnostní kameru, která spadá do řady zařízení pro chytrou domácnost Tapo. Konkrétně jde o model Tapo C320WS, jenž zaznamenává čistý obraz s barevným výstupem dokonce i v noci. Čtěte více

Nový prohlížeč od Hanwha Techwin zjednodušuje zobrazování a správu různých zdrojů videa

6. 4. 2022. (redaktor: František Doupal, zdroj: Hanwha Techwin)
Hanwha Techwin uvedl prohlížeč Wisenet Viewer 1.0 pro digitální a síťové videorekordéry, umožňující snadné sledování a správu různých zdrojů videa prostřednictvím jediného rozhraní. Novinka je určena ke snadné správě videa a spolupracuje se všemi záznamovými zařízeními Wisenet. Čtěte více

Axis představil novou „nositelnou kameru pro každého“

28. 2. 2022. (redaktor: František Doupal, zdroj: Axis Communications)
Společnost Axis Communications uvádí nový model kamery W101 s přívlastkem „nositelná kamera pro každého“. Jde o přírůstek do řady kamer Axis určených k nošení na těle, které už zná a oceňuje široká škála profesionálů, hlavně z řad policie a bezpečnostních agentur. Čtěte více