Nové periferie HP a Poly pro éru hybridní práce

9. 5. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: HP Inc.)
Hybridní práce neznamená jen práci na dálku – jde o zajištění prostředí vyhovující těm, kdo jsou přímo v místnosti, i těm, kdo se připojují na dálku. Díky inovacím od společností HP a Poly, které zaručují optimální nastavení pracovního prostředí při práci v kanceláři i mimo ni, bude mít každý zaměstnanec jistotu maximální produktivity na schůzkách i mimo ně.
Sluchátka Poly Voyager Free 60 Pro

I díky aktuálně představeným novinkám tak nyní dodávají společnosti HP a Poly dodávají komplexní sadu pracovních videokonferenčních zařízení a dalšího příslušenství pro hybridní práci.

Nejnovější aktualizace softwaru Poly Video OS 4.0 přináší nové funkce, jako je režim více kamer řízený umělou inteligencí, který dokáže udržet v záběru několik řečníků současně, a zajistit tak opravdu interaktivní spolupráci na dálku. Operační systém Poly Video OS 4.0 je nyní k dispozici v multimediálních centrech Poly Studio X Series a v modulárním videokonferenčním systému Poly G7500. Poly Studio X70 je spolu s Poly G7500 prvním a jediným multimediálním centrem pro velké místnosti, certifikovaným pro Microsoft Teams. Kromě toho jsou k dispozici multimediální centra Poly Studio X pro systém Android, certifikovaná pro Google Meet.

Nedávno představená bezdrátová sluchátka Poly Voyager Free 60 Series se uplatní nejen při osobních či pracovních konferenčních hovor, ale neztratí se ani při poslechu hudby. Základní model Poly Voyager Free 60 se hodípro použití s mobilními zařízeními a dodává se se standardním nabíjecím pouzdrem. Řada zahrnuje tři verze: Poly Voyager Free 60, Poly Voyager Free 60 UC a Poly Voyager 60+ UC. Verze Poly Voyager Free 60 UC a 60+ UC jsou nyní certifikované pro Microsoft Teams a Zoom. Všechny modely jsou kompatibilní s nejpoužívanějšími audio a videokonferenčními aplikacemi.

Téměř 70 % uživatelů pociťuje při časté práci s počítačovou myší bolest v zápěstí, HP proto přichází s ergonomickou vertikální myší HP 920/925, jež poskytuje pro ruce uvolněnější, přirozeně vzpřímenou polohu. Všestranná ergonomická vertikální bezdrátová myš HP 920/925 je vybavená odnímatelnou opěrkou zápěstí, aby se dala používat i na cestách. Uživatele jistě potěší, že je vyrobená z recyklovaných materiálů a že její obal neobsahuje plasty.

Uživatelé, kteří potřebují i na cestách ke svému počítači připojovat nejrůznější periférie, mohou sáhnout po multiportovém rozbočovači HP 4K USB-C, který se postará i o jejich napájení. Zařízení disponuje čtyřmi univerzálními porty USB-C s výkonem až 65 W pro napájení notebooků, dvěma porty pro připojení a nabíjení příslušenství a dalším portem pro nabíjení nebo připojení k displeji s rozlišením 4K.

Bezdrátový IP telefon Poly Rove 20 s rozhraním DECT nabízí volnost pohybu a flexibilitu pro rozšiřování celého systému s tím, jak firmy rostou. Model Poly Rove 20 je telefon základní úrovně s jednou základnou a robustní, bezpečnou komunikací a konektivitou s velkým dosahem. Je vybavený baterií s výdrží až 35 hodin, snadno se spáruje se základnovou stanicí Poly B1, která podporuje souběžné hovory a rozšiřuje hlasový rozsah. Telefon Rove 20 je kompatibilní se všemi IP telefony Rove a využívá nejnovější standardy bezdrátového zabezpečení DECT.

Ceny a dostupnost novinek na trhu v ČR

Řada Poly Voyager Free 60 je již na trhu:

  • Poly Voyager Free 60 za 229,95 USD;
  • Poly Voyager Free 60 UC za 279,95 USD;
  • Poly Voyager Free 60+ UC za 329,95 USD.

Bezdrátový IP telefon Poly Rove 20 DECT a základnová stanice B1 jsou již dostupné za 139 USD (IP telefon) a 279 USD (B1)

Ergonomická vertikální myš HP 920/925 bude v prodeji za 1 999 Kč (82,99 eur) včetně DPH

Rozbočovač HP 4K USB-C bude v prodeji za 1 699 Kč (70,99 eur) včetně DPH

Profilová karta firmy

HP Inc.

HP Inc.

Naší vizí je vytvořit technologii, která každému změní život k lepšímu – každému člověku, každé organizaci a každé komunitě na celém světě – a to kdekoli. To nás motivuje a inspiruje dělat to, co děláme. A vyrábět to, co vyrábíme. Objevovat a znovuobjevovat. Vytvářet technologie, které ohromují. Nepřestáváme jít energicky za svým, protože ani vy nepřestáváte. Také znovuobjevujete způsob, jakým pracujete. Jakým si hrajete. Jakým žijete. Díky našim technologiím znovuobjevíte svět.

To je naše poslání. To je společnost HP v novém kabátě.

Zobrazit detail firmy

Podobné články

Logitech: webová kamera MX Brio

16. 3. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: Logitech)
Společnost Logitech představila webkameru MX Brio/MX Brio 705 for Business, která byla navržena tak, aby splňovala požadavky náročných koncových uživatelů a firem. Ultra HD 4K kamera se může pochlubit kvalitním obrazem, příjemným ovládáním a širokou nabídkou funkcí. Čtěte více

V Las Vegas proběhla partnerská konference HP Amplify. Hlavním tématem byla budoucnost práce s AI

12. 3. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: HP Inc.)
Společnost HP Inc. uspořádala v Las Vegas každoroční partnerskou konferenci HP Amplify. Ve dnech 5. až 7. března 2024 se sešlo přes 1 500 osobností z celého světa, aby diskutovali o budoucnosti. Letošní téma nese název Future Ready - United We Win a bude se zabývat konvergencí hybridních systémů a generativní umělé inteligence (AI). Čtěte více

Cisco: Bezpečnost, sítě, monitoring i schůzky pod taktovkou AI

11. 3. 2024. (redaktor: Reseller Magazine OnLine, zdroj: Cisco systems)
Spotřebitelé jsou denně ve spojení s umělou inteligencí nejen v podobě jazykových konverzačních modelů, ale desetitisíců aplikací v mobilech či noteboocích. Podle Cisca, jedné z největších technologických společností světa, je ale současně s tím třeba fenoménu AI přizpůsobit kompletní firemní IT infrastrukturu. I proto je AI společným jmenovatelem inovací, které Cisco odhalilo na technologické konferenci Cisco Live. Čtěte více

Epson zjednodušuje a zabezpečuje tisk pro zaměstnance pracující na dálku

16. 2. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: Epson)
Společnost Epson přináší řešení Epson Bridge pro Microsoft Universal Print pro jednoduchý a bezpečný tisk při práci z domova. Novinka umožňuje vzdáleným pracovníkům tisknout, aniž by museli opustit firemní síť VPN, a to i když používají vlastní tiskárny. Čtěte více