Neztraťte se u nás s IQ Routes a XL IQ Routes!

27. 5. 2009. (redaktor: Milan Loucký, zdroj: )
Společnost TomTom oznámila, že nové navigace TomTom ONE IQ Routes a TomTom XL IQ Routes jsou už k dostání v českých maloobchodech.

TomTom oznámil, že nové edice TomTom ONE IQ Routes a TomTom XL IQ Routes jsou už k dostání v českých maloobchodech. Modely TomTom ONE IQ Routes se budou prodávat již od 4290 Kč, doporučená cena modelů TomTom XL IQ Routes začíná na 5490 Kč.

Vždy nejrychlejší trasa

Dva nové produkty nabízejí intuitivní navigování, které pomáhá řidičům dostat se do zvolené destinace tou nejjednodušší možnou cestou. Vyznačují se novým černým zpracováním a aktivním držákem na čelní sklo EasyPort, který lze jednoduše složit a uschovat do kabelky nebo kapsy u košile. Nově přidaná technologie IQ Routes vypočítá a doporučí řidiči vždy nejrychlejší trasu, protože pracuje s historicky naměřenými rychlostmi na jednotlivých silnicích. Díky tomu získá řidič přesný přehled o trvání cesty a době příjezdu, a to v závislosti na hodině a dni v týdnu. To vše značně přispívá k efektivnější a bezpečnější jízdě bez stresu.

Funkce TomTom pro navádění do jízdních pruhů zajišťuje bezpečnější průjezd křižovatkami či přejezd do jiného jízdního pruhu. Zařízení dává uživateli včasné hlasové instrukce, které i s pomocí obrazovky zřetelně signalizují do kterého jízdního pruhu se zařadit, případně kde se nachází exit, takže řidič má mnohem lepší přehled o momentální dopravní situaci.

Nové TomTom ONE IQ Routes a TomTom XL IQ Routes jsou již k dostání v českých maloobchodech.