N-able přidává do portfolia Cloud User Hub a urychluje tak svou cloudovou strategii

23. 9. 2022. (redaktor: František Doupal, zdroj: Zebra systems)
Nově uvedená multi-tenantní platforma pro správu a automatizaci prostředí Microsoft 365 vytvořená pro poskytovatele cloudových řešení Microsoft (CSP) umožňuje automatizaci provisioningu, zabezpečení a správy všech zákazníků, uživatelů a licencí Microsoft v jediném konsolidovaném hubu.

Cloud User Hub pomáhá přímým a nepřímým poskytovatelům služeb zjednodušit, zefektivnit a zvýšit ziskovost cloudového podnikání v prostředí Microsoft. Nástroj, který byl vyvinut z řešení Spinpanelzískaného akvizicí letos v červenci, je v České republice a na Slovensku dostupný prostřednictvím distribuční firmy Zebra systems.

Původní Spinpanel byl založen v roce 2015 jako spin-off inovativního přímého CSP poskytovatele a využívá jej rostoucí počet partnerů společnosti Microsoft a IT organizací po celém světě. Také významná většina partnerů N-able spravuje a/nebo dále prodává služby Microsoft Cloud pro své zákazníky v segmentu malých a středních podniků.

Cloud User Hub pomůže partnerům N-able reagovat na dvě velké současné výzvy – nedostatek pracovních sil a přechod do cloudu – a pomůže partnerům lépe využívat Microsoft Cloud a zvýšit hodnotu pro své zákazníky. Zákazníci společnosti Spinpanel budou mít zase snazší přístup k portfoliu výkonných, škálovatelných řešení a bezplatných vzdělávacích a marketingových zdrojů, které jim pomohou uspět v každé fázi růstu. Již nyní je možné Cloud User Hub zdarma vyzkoušet a začít využívat.

„Cloud již není jen slovo v prezentacích, je to dálnice pro IT profesionály,“ řekl John Pagliuca, prezident a generální ředitel společnosti N-able. „Ačkoliv cloud představuje obrovskou příležitost, přispívá také ke zvyšující se komplexnosti IT prostředí, a to ve spojení s nedostatkem pracovních sil může podkopat jeho plný potenciál. Věříme, že řešení Cloud User Hub postavené na akvizici Spinpanel pomůže našim partnerům optimalizovat hodnotu jejich produktů v rámci Microsoft Cloud a naopak poskytne zákazníkům Spinpanelu přístup k širší řadě řešení pro správu a zabezpečení IT.”

Profilová karta firmy

ZEBRA SYSTEMS, s.r.o.

ZEBRA SYSTEMS, s.r.o.

Společnost Zebra systems s.r.o. je s více než 20 lety na trhu předním distributorem s přidanou hodnotou v segmentu IT bezpečnosti a ochrany dat v České republice a na Slovensku. Vedle prodeje produktů poskytuje svým zákazníkům špičkové služby podpory a školení. Společnost je výhradním distributorem produktů značky Acronis a GFI Software a distributorem Cloudflare, N-able a Virtuozzo. O Acronis Acronis poskytuje řešení pro zálohování, ob novu po haváriích a bezpečné sdílení a synchronizaci dat.

Zobrazit detail firmy

Podobné články

Zebra systems představila řešení N-able Cove Data Protection se službou Disaster Recovery

25. 5. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: Zebra systems)
Rozšíření produktu Cove Data Protection o obnovu po havárii v prostředí Microsoft Azure umožňuje využití služby inteligentní obnovy po havárii (DRaaS) a pomáhá poskytovatelům MSP služeb a IT profesionálům nabízet koncovým uživatelům služby Disaster Recovery. Čtěte více

Acronis zjednodušuje ochranu koncových bodů s novým EDR řešením

22. 5. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: Acronis)
Acronis zpřístupnil nástroj Advanced Security + Endpoint Detection & Response (EDR) pro MSP platformu Acronis Cyber Protect Cloud. S novými funkcemi, jako je např. analýza útoků postavená na umělé inteligenci, redukuje Acronis EDR přílišnou komplexnost, zjednodušuje práci a zefektivňuje bezpečnostní operace. Čtěte více

Nové Sitefinity 14.4 přináší vylepšení AI algoritmy

8. 5. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: Progress )
Společnost Progress přichází s novou verzí nástroje Progress Sitefinity 14.4, který tvoří základní pilíř platformy pro digitální zkušenosti (DXP). Řešení umožňuje firmám snadno vytvářet a spravovat personalizovaný obsah napříč různými kanály a řídit efektivní strategie digitální komunikace se zákazníky. Čtěte více

Protokol NEAR: Efektivní přístup k počítačům bez ohledu na polohu

3. 5. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: DCD Publishing a Zebra systems)
Acronis Near Protocol (ANP) je moderní protokol pro vzdálené připojení k počítačům, který vyvinula společnost Acronis. ANP umožňuje uživatelům vzdáleně přistupovat k počítačům a spravovat je ze zařízení, jako jsou notebooky, mobilní telefony nebo tablety. V tomto článku se podíváme na to, jak ANP funguje, co ho odlišuje od jiných protokolů a jak může být užitečný pro firmy i jednotlivé uživatele. Čtěte více