Motorola a její Total Enterprise Access and Mobility

4. 6. 2009. (redaktor: Milan Loucký, zdroj: )
Společnost Motorola Enterprise Mobility oznamuje, že v blízké době budou v Evropě k dispozici její řešení Total Enterprise Access and Mobility Voice-over-Wireless Local Area Networks (VoWLAN) a základní verze TEAM Express.

Řešení TEAM jsou součástí komplexního portfolia, jehož cílem je poskytovat uživatelům z řad podniků mobilní komunikaci, kterou potřebují pro zlepšení zákaznického servisu, spolupráce a produktivity.

Se stále častějším přijímáním Wireless LAN (WLAN) sítí ve všech průmyslových odvětvích v celé Evropě, hledá stále větší množství podniků způsoby, jak dále zefektivnit svá WLAN řešení. Integrace hlasu představuje významnou příležitost, jak probudit mobilitu pracovních sil, zvýšit produktivitu a snížit operační náklady. Tento trend odráží i nedávná zpráva z výzkumu, který provedla společnost Infonetics Research, a který předpověděl, že počet Wi-Fi telefonů s jedním módem, které budou používány v oblasti EMEA v podnikové sféře poroste o 28,2 % (CAGR – průměrná roční míra růstu) až do roku 2013.

Oceněné řešení TEAM VoWLAN od společnosti Motorola posouvá VoWLAN nad rámec hlasového přenosu, a to díky přístupu k mobilnímu e-mailu, synchronizaci diáře a kontaktů, text messagingu, přístupu k internetu a intranetu a flexibilnímu systému Windows Mobile 6.1 pro celou řadu profesionálních aplikací. Díky tomu, že nabízí telefonní služby na úrovni ústředny spolu s integrovanou PBX a profesionální Push-to-Talk (PTT) schopností, dokáže řešení TEAM také funkčně spolupracovat se stávajícími rádiovými systémy přijímač – vysílač od společnosti Motorola.

TEAM VoWLAN řešení následuje zavedenou praxi v networkingu a je proto snadno integrovatelné do stávajících WLAN a PBX infrastruktur a navíc vytváří jedinou společnou platformu pro poskytování integrovaných hlasových a datových služeb. Toto pro budoucnost otevřené řešení dokáže provést škálování pro pár, ale také až pro 4500 uživatelů a snadno zahrne budoucí vlastnosti TEAM řešení, včetně duálního módu (VoWLAN a celulární) a rozšíření služeb na další zařízení od společnosti Motorola, jako je například řada mobilních terminálů vybavených hlasovými schopnostmi.