Logitech v ČR a SR představil prémiový videokonferenční systém Rally

28. 3. 2019. (redaktor: Michala Benešovská, zdroj: Logitech)
Společnost Logitech představila kompletní prémiový videokonferenční systém Logitech Rally s modulárním příslušenstvím. Kamera Rally nabízí Ultra HD 4K rozlišení, modulární audio komponenty, rozsáhlé možnosti řízení otáčení/naklánění/zoomu (PTZ) a technologii Logitech RightSense, která automaticky nastavuje vhodné záběry účastníků konference, optimalizuje barvu a jas jejich obličejů a zvyšuje srozumitelnost hlasu pro usnadnění a zpříjemnění průběhu jednání.

 Celý systém přináší studiovou kvalitu obrazu, výjimečnou čistotu zvuku a automatizované snímání videokonferencí, které lze flexibilně přizpůsobit jednacím prostorám. Toto řešení je proto ideální pro konferenční místnosti, zasedačky, učebny i velké schůzovní prostory, které se videokonference využívají každý den.

Web kamery Logitech patří více jak 20 let mezi špičku ve své kategorii a Logitech z těchto zkušenostní při návrhu konferenčních kamer náležitě čerpá. S rostoucími nároky uživatelů na kvalitu video konferencí přišla i potřeba představit prémiový produkt, který uspokojí náročnější zákazníky a nabídne řešení pro velké konferenční prostory,“ řekl Radek Hadraba, manager společnosti Logitech pro produkty Video Collaboration pro oblast Střední Evropy. „S portfoliem produktů Logitech Rally zákazníci získávají prvotřídní modulární systém, který nabízí špičkovou kvalitu audia i videa pro střední a velké konferenční místnosti a je cenově dostupný pro široké spektrum uživatelů.

Každá část systému Rally se pyšní špičkovým průmyslovým provedením vhodným do každého profesionálního prostředí. Výrobky Rally nejenže umožní každému prezentovat se během videokonference v nejlepším světle, ale současně i každá část systému vypadá úžasně sama o sobě. Profesionální kamera PTZ je ústředním bodem systému s matnou černou povrchovou úpravou a břidlicově šedými kovovými prvky. Díky vysoké kvalitě materiálů a zpracování, úhledně srovnané kabeláži a elegantnímu průmyslovému designu jsou produkty Rally vhodným doplňkem všech architektonických prostorů i jejich luxusního vybavení. 

Kamera Rally s Ultra HD obrazovým senzorem se vyznačuje ostrým obrazem, přirozenými barvami a optickou věrností při rozlišení až 4K. Modulární řešení je ideální pro konferenční prostory prakticky libovolného tvaru a velikosti. S inteligentní funkcí PTZ (náklon – otočení – přiblížení) zachytí 4K obrazový senzor kamery Rally všechny osoby v místnosti i v kvalitním detailu.

Kamery Rally mají integrovanou sadu technologií Logitech RightSense, které umožňují optimalizovat nastavení a vyvážení obrazu, a to i při nedostatku světla či při protisvětle. Funkce RightSight dokáže rozeznat všechny účastníky bez ohledu na jejich vzdálenost od objektivu. Funkce RightLight umí rozlišit obličej od pozadí místnosti a vytvořit tak přirozeně vypadající odstíny pleti. Funkce RightSound potom dokáže vytvářet čistý zvuk potlačením hluku na pozadí, automatickým vyvážením dynamického hlasu a zaměřením se na aktuálního řečníka. Výsledkem je kvalitnější průběh jednání zcela bez nutnosti jakéhokoliv zásahu. 

Na rozdíl od běžných videokonferenčních systémů má Logitech Rally oddělené reproduktory a mikrofony. Při umístění reproduktorů blízko displeje je zvuk lépe propojen s obrazem a hlasy vzdálených účastníků přicházejí z přední části místnosti, jak to lidé intuitivně očekávají. Reproduktory v čele místnosti mají bohatší zvuk než běžné stolní reproduktory. Samostatné mikrofony zas zajišťují vynikající zvuk a účinnější potlačení hluku a ozvěny. 

Kabelový management umožňuje snadnou instalaci v libovolném prostředí. Díky obrazovému a stolnímu rozbočovači jsou všechny kabely, prvky Rally i počítač potřebný k jednání skryté. Oba rozbočovače jsou připojeny pomocí jediného kabelu CAT6, ale samy nabízejí celou řadu konektorů, díky kterým můžete umístit počítač ihned u obrazovky nebo u stolu. Vstup HDMI na stolním rozbočovači odstraňuje nutnost používat drahé redukce kabelů a umožňuje vše propojit během okamžiku.

Logitech Rally je kompatibilní téměř se všemi videokonferenčními službami, například BlueJeans, Google Hangouts Meet, Microsoft Skype for Business, Microsoft Teams, Zoom atd.

Video : 
Štítky: 
Videokonference, Logitech
Fotogalerie: 

Podobné články

Týmová spolupráce a moderní zasedací místnosti

3. 7. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: DCD Publishing)
S Ivanem Sýkorou, produktovým specialistou na oblast nástrojů pro týmovou spolupráci ve společnosti Cisco Systems, jsme hovořili o hardwarových a softwarových novinkách amerického výrobce pro rok 2019. Dostalo se také na vize pro blízkou budoucnost nebo na nástroje a pomůcky jako Project Workplace, které výrazně usnadňují práci vám, partnerům. Čtěte více

HP partnerům ukázalo žhavé novinky

28. 3. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: HP Inc.)
HP na své globální partnerské konferenci HP Reinvent představilo řadu novinek. V první řadě je to nová generace notebooků a konvertibilních počítačů ENVY, která ve spotřebitelském portfoliu HP doplní nedávno představenou inovovanou řadu HP Pavilion. Nabídku komerčních zařízení potom HP rozšíří o noteboky HP ProBook 445R G6, HP ProBook 455R G6 a stolní mini počítač HP ProDesk 405 G4. Čtěte více

Logitech zjednodušuje používání konferenčních systémů

18. 2. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: Logitech)
Společnost Logitech představila dotykový displej Tap, který usnadňuje instalaci a používání vybavení místností pro pořádání porad a prezentací. Tap je součástí ucelených řešení pro hlavní platformy podporující spolupráci na dálku, jako jsou Google Hangouts Meet Hardware, Microsoft Teams Rooms (dříve Skype Room Systems) a Zoom Rooms. Čtěte více

Logitech: videokonferenční řešení Rally

9. 9. 2018. (redaktor: František Doupal, zdroj: Logitech)
Konferenční kamera Logitech Rally nabízí rozlišení 4K, modulární audio komponenty, rozsáhlé možnosti řízení otáčení/naklánění/zoomu (PTZ) a technologii Logitech RightSense, která automaticky nastavuje vhodné záběry účastníků konference. Čtěte více