Logitech představil pestré portfolio myší a klávesnic pro Mac

5. 10. 2022. (redaktor: František Doupal, zdroj: Logitech)
Společnost Logitech představila novou kolekci produktů „Designed for Mac“, které jsou vytvořeny tak, aby spolehlivě a bez problémů spolupracovaly s počítači Mac v nejrůznějších podmínkách. Nová kolekce obsahuje klávesnici MX Mechanical Mini for Mac, myš MX Master 3S for Mac, myš Lift for Mac a Bluetooth klávesnici K380 for Mac v nové borůvkové barvě Blueberry.

Klávesnice MX Mechanical Mini for Mac

První mechanická klávesnice Logitech optimalizovaná pro počítače Mac je k dispozici v odstínech šedi Space Gray a Pale Gray, má rozložení kláves charakteristické pro počítače Mac s možností přizpůsobení klávesových zkratek a urychluje kreativní práci pomocí aplikace Logi Options+.

Klávesnice MX Mechanical Mini for Mac je vybavena nízkoprofilovými spínači Tactile Quiet a chytrým podsvícením Smart Backlighting, aby se dala používat za jakýchkoli světelných podmínek. Lze k ní připojit až tři různá zařízení Apple se systémy macOS, iPadOS nebo iOS pomocí technologie Easy-Switch nebo ji nabíjet kabelem USB-C i během práce.

Myš MX Master 3S for Mac

Myš MX Master 3S for Mac vznikla přepracováním svého ikonického vzoru pro potřeby pokročilých uživatelů počítačů Mac. Je dodávána v odstínech šedi Space Gray a Pale Gray a kombinuje oblíbené starší funkce s novými vlastnostmi. Díky elektromagnetickému rolovacímu kolečku MagSpeed lze projít 1 000 řádků během jediné sekundy a uživatelé si mohou nastavit také citlivost snímání polohy v rozmezí 1 000 až 8 000 DPI pro přesnou práci na jednom nebo více monitorech s vysokým rozlišením. MX Master 3S for Mac je vybavena tichými tlačítky, dokáže fungovat i na skleněném povrchu, dá se rychle dobíjet kabelem USB-C i během používání a díky technologii Easy-Switch k ní lze připojit až tři různá zařízení Apple se systémy macOS nebo iPadOS.

Myš Lift for Mac

Myš Lift for Mac je vertikální ergonomická myš ideální pro lidi s malou až středně velkou rukou. Novinky splňuje požadavky na celodenní pohodlnou práci. Byla vyvinuta a otestována v laboratoři Logitech Ergo Lab a díky sklonu v úhlu 57° se ruka nachází v poloze umožňující pohodlné držení a snadnou manipulaci s myší. Zápěstí je tak během celého dne méně namáháno a ruka i horní část těla zůstávají v přirozenější pozici.

Bluetooth klávesnice pro více zařízení K380 for Mac (Blueberry)

Moderní minimalistická klávesnice pro více zařízení připomíná klávesnici notebooku, perfektně se integruje do sestavy Apple zařízení a bez problémů spolupracuje se všemi modely tohoto výrobce. Lehká a prostorově úsporná klávesnice v nové barvě Blueberry má vyduté klávesy, což podporuje pohodlné, plynulé a tiché psaní jak za pracovním stolem, tak na cestách. Klávesnice se dá připojit k MacBooku, iPadu nebo iPhonu pouhým stisknutím tlačítka pomocí technologie Easy-Switch.

Cena a dostupnost

Produkty „Designed for Mac“ jsou v České republice k dostání od září 2022 za následující ceny:

  • MX Mechanical Mini for Mac: 4 390 Kč;
  • MX Master 3S for Mac: 3 190 Kč;
  • Lift for Mac: 1 190 Kč;
  • K380 for Mac: 1 349 Kč.
Obrazová galerie:
Štítky: 
Myši, Klávesnice, MacOS, Apple, Logitech

Podobné články

Dell představil 6K monitor s panelem IPS Black a klávesnici s certifikací Zoom

17. 1. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: Dell Technologies)
Monitor Dell UltraSharp 32 6K založený na technologii IPS Black vedle rozlišení 6K nabídne vyšší kontrast, sytější černou a věrné zobrazení barev při pohledu prakticky ze všech úhlů. Produktovou řadu UltraSharp obohatí také zakřivený 34“ a 43“ bez model zakřivení. Dell dále představil první klávesnici s certifikací Zoom, kterou doplní dobíjecí myš. Čtěte více

HyperX představil ovladač Clutch Gladiate pro Xbox a novou generaci herních myší Haste 2

9. 1. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: HyperX)
HyperX rozšířil nabídku produktů o vylepšený drátový ovladač HyperX Clutch Gladiate s licencí pro Xbox a novou generaci herních myší HyperX Pulsefire Haste 2, které jsou k dispozici v drátové i bezdrátové verzi. Čtěte více

Dell: myš Bluetooth Travel Mouse (MS700)

19. 11. 2022. (redaktor: František Doupal, zdroj: Dell Technologies)
Společnost Dell Technologies uvedla na trh otočnou cestovní myš Bluetooth Travel Mouse (MS700) s možností bezdrátového připojení vícera zařízení. Snadno přenosná myš byla navržena s ohledem na pracovníky na cestách – váží pouhých 56,9 gramů a díky skládací konstrukci ji lze uložit zcela naplocho. Čtěte více
César Acosta, produktový manažer v MMD, během představení značky Evnia

Philips pod značkou Evnia vrhne na trh špičkové herní monitory a další příslušenství

25. 10. 2022. (redaktor: František Doupal, zdroj: DCD Publishing a MMD)
Společnost MMD, která produkuje monitory Philips, na konferenci v Paříži představila svou novou herní značku zaměřenou na gaming. Nese název Evnia a vedle monitorů bude nabízet i herní klávesnice, myši nebo sluchátka. Čtěte více