Kerio vyhlásilo české a slovenské prodejce roku 2014

23. 1. 2015. (redaktor: František Doupal, zdroj: Kerio)
Společnost Kerio Technologies již poosmé vyhlásila nejlepší prodejce předchozího roku. Ocenění byla udělena resellerům z České republiky a Slovenska v kategoriích The Best Kerio Reseller 2014 a Skokan roku 2014.

První titul náleží firmám s největším obratem, do druhé kategorie patří prodejci s největším procentuálním nárůstem v tržbách za období posledních dvanáct měsíců.

V kategorii Best Kerio Reseller 2014 v České republice zvítězily společnosti COMES, Cheops a AutoCont CZ, regionální centrum Praha. Skokanem roku 2014 v České republice byly jmenovány firmy Inpack, DC4 CZ a Mgr. Vladan Klíma.

Na Slovensku se titulem Kerio Best Reseller 2014 mohou pochlubit společnosti zooom.sk, JKC a AutoCont SK, Žilina. Slovenskými Skokany roku 2014 jsou Orga-Trade Network Systems, Cayo Blanco a TCX.

„Na spolupráci s Keriom si ceníme flexibilitu riešení a možnosť ich nasadenia na rôzne platformy,“ řekl Jan Nemsak ze společnosti zooom.sk. „Tiež veľmi oceňujeme partnerský program a školiace programy, workshopy a webináre, kde sa dá efektívne vzdelávať. Tieto získané vedomosti nám pomáhajú pri nasadzovaní a prevádzke Kerio produktov u našich zákazníkov.“

„Nejen díky kvalitním produktům, ale i díky obchodní a technické podpoře, kterou od Keria získáváme, jsme mohli získat titul Skokana roku, kterého si opravdu vážíme,“ prohlásil Martin Lorenc ze společnosti DC4 CZ.

Štítky: 
Kerio Technologies