Janus MDS Fórum 2014 s novinkami MyQ a Jamesem Bondem

17. 10. 2014. (redaktor: František Doupal, zdroj: Janus)
V Rozdrojovicích u Brna se konal druhý ročník MDS Fóra firmy Janus. Zástupci společností Janus a MyQ představili obchodním partnerům novinky ve svých produktech – zejména novou verzi tiskového řešení MyQ 5.1 Popcorn a dobíjecí terminál pro systém MyQ.

Během přednáškové bloku vystoupila také marketingová manažerka společnosti Kyocera Maki Nagao a svými zkušenostmi s implementací tiskového řešení MyQ na Islandu přispěli zástupci společnosti PLT. Stejně jako v loňském roce byly workshopy rozděleny na obchodní a technickou část, což se opět setkalo s kladným ohlasem.

Součástí akce byly také sportovně zaměřené teambuildinové aktivity inspirované agentem 007, zakončené večerním programem ve stylu Casina Royal. Méně úspěšní hráči si mohli herní žetony v průběhu večera dokoupit a přispět tak na dobročinné účely. V závěrečné dražbě účastníci za získané herní žetony dražili produkty z portfolia společností Janus a MyQ. Výtěžek z prodeje žetonů byl poté společností Janus zdvojnásoben a zaokrouhlen na celkovou částku ve výši 10 000 Kč, která byla věnována Fondu ohrožených dětí.

Obrazová galerie:
Štítky: 
Kyocera Document Solutions Czech (Janus)