Extra benefity, certifikace a tréninky od Synology

7. 1. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Synology)
Pokud nabízíte svým zákazníkům řešení Synology, zpozorněte. Chystá se změna podmínek, díky kterým můžete získat extra benefity. Synology letos připravilo novinky na dvou frontách. Zatímco tým vývojářů pracoval na nové verzi platformy DSM, obchodní tým se zabýval vylepšením servisní infrastruktury a ekosystému pro uživatele. Výsledky obou týmů se skvěle doplňují.

Synology uvádí tréninky a certifikaci

V lednu 2021 se bude spouštět program Synology Intensive Training (SIT), který bude mít ze začátku dva moduly – DSM Architect a Backup Architect (následně přibudou další).

Pokud to situace umožní, uskuteční se jako fyzické tréninky v Praze a Brně, aby se tak Synology přiblížilo i nemalé skupině českých zákazníků. V průběhu roku se budou přidávat další moduly zaměřené na dohledové systémy, produktivitu, ale je v plánu uspořádat i enterprise a virtualizační trénink. Dobrovolná certifikace, která následuje po ukončení každého modulu, s sebou přináší výrazné benefity partnerského programu Synology. Partnerský program byl kompletně přepracován a spuštěn v březnu 2020. Certifikovaným partnerům přináší spoustu benefitů a výhod, ať už jde o slevy na demo zařízení, zpětné rabaty na celkový obrat, nebo prioritní technickou podporu.

Máte zájem o extra benefity, které certifikace přinese?

Pro domácí uživatele, administrátory menších firem nebo jako přípravu na SIT tréninky Synology připravilo kurz ZÁKLADY POUŽÍVÁNÍ SYNOLOGY NAS. Tento čtyřhodinový online trénink je dostupný od listopadu 2020 a pomáhá uživatelům využít svůj NAS naplno. Obsahuje také základní tipy pro údržbu a překonávání případných technických problémů. Zaujalo vás to?

Přihlaste se na tréninky Synology již nyní

Pokud chcete ze Synology NAS vytěžit maximum, právě teď jsou pro vás připravené online kurzy v českém jazyce. Za čtyři hodiny se dozvíte, co všechno tato zařízení dokážou. Během kurzu lze pokládat otázky a nastavit si tak privátní cloud podle individuálních potřeb a požadavků.

Registrovat se můžete na http://sy.to/treningysynology.

Profilová karta firmy

Synology GmbH

Synology GmbH

Společnost Synology byla založena v roce 2000 a zabývá se vývojem vysoce výkonných, spolehlivých a všestranných NAS serverů šetrných k životnímu prostředí. Společnost Synology nabízí dostupný způsob centrálního ukládání dat, jednoduché zálohování, sdílení a synchronizaci souborů na různých platformách a přístup k datům odkudkoli. „5S“ představuje pilíř základních hodnot společnosti Synology, které se projevují ve vlastnostech jejích produktů a rysech jejího dalšího směřování.

Zobrazit detail firmy

Podobné články

QNAP QuTScloud přináší podporu pro další cloudové služby i jiné novinky

31. 3. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: QNAP)
Společnost QNAP aktualizovala svůj operační systém pro cloudová NAS úložiště QuTScloud na verzi c4.5.4, s klíčovými novými funkcemi včetně podpory propustnosti úložiště a dostupnosti na cloudových službách OVHcloud, JustVPS a IONOS. Čtěte více

QNAP představil systém řízení přístupu na bázi rozpoznávání obličejů pomocí AI

15. 3. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: QNAP)
Společnost QNAP představila nový systém inteligentního řízení přístupu QVR DoorAccess, který spolupracuje s dozorovacími aplikacemi společnosti QNAP a chytrým rozpoznáváním obličeje QVR Face a poskytuje inteligentní, bezpečný a pohodlný dveřní přístupový systém. Čtěte více

Synology: úložiště RackStation RS1221+ a RS1221RP+

26. 2. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Synology)
Společnost Synology představila osmišachtové rackové NAS servery formátu 2U RackStation RS1221+ a RS1221RP+ (s redundantním napájením) navržené pro vysokou zátěž poskytovanou na malém prostoru. Zařízení jsou tak vhodná zejména (avšak nejen) pro zákazníky, kteří jsou nuceni šetřit místem. Čtěte více

Inovovaný QNAP QTS vylepšuje SNMP a přidává podporu pro SR-IOV a Intel QAT

23. 2. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: QNAP)
Mezi klíčové vlastnosti nejnovější verze systému QTS 4.5.2 pro úložiště QNAP patří vylepšení SNMP pro monitorování síťových zařízení a podpora propusti Single Root I/O Virtualization (SR-IOV) a Intel QuickAssist Technology (Intel QAT) pro virtuální počítače (VM). QNAP zároveň uvedl na trh rozšiřující 100GbE síťovou kartu. Čtěte více