Extra benefity, certifikace a tréninky od Synology

7. 1. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Synology)
Pokud nabízíte svým zákazníkům řešení Synology, zpozorněte. Chystá se změna podmínek, díky kterým můžete získat extra benefity. Synology letos připravilo novinky na dvou frontách. Zatímco tým vývojářů pracoval na nové verzi platformy DSM, obchodní tým se zabýval vylepšením servisní infrastruktury a ekosystému pro uživatele. Výsledky obou týmů se skvěle doplňují.

Synology uvádí tréninky a certifikaci

V lednu 2021 se bude spouštět program Synology Intensive Training (SIT), který bude mít ze začátku dva moduly – DSM Architect a Backup Architect (následně přibudou další).

Pokud to situace umožní, uskuteční se jako fyzické tréninky v Praze a Brně, aby se tak Synology přiblížilo i nemalé skupině českých zákazníků. V průběhu roku se budou přidávat další moduly zaměřené na dohledové systémy, produktivitu, ale je v plánu uspořádat i enterprise a virtualizační trénink. Dobrovolná certifikace, která následuje po ukončení každého modulu, s sebou přináší výrazné benefity partnerského programu Synology. Partnerský program byl kompletně přepracován a spuštěn v březnu 2020. Certifikovaným partnerům přináší spoustu benefitů a výhod, ať už jde o slevy na demo zařízení, zpětné rabaty na celkový obrat, nebo prioritní technickou podporu.

Máte zájem o extra benefity, které certifikace přinese?

Pro domácí uživatele, administrátory menších firem nebo jako přípravu na SIT tréninky Synology připravilo kurz ZÁKLADY POUŽÍVÁNÍ SYNOLOGY NAS. Tento čtyřhodinový online trénink je dostupný od listopadu 2020 a pomáhá uživatelům využít svůj NAS naplno. Obsahuje také základní tipy pro údržbu a překonávání případných technických problémů. Zaujalo vás to?

Přihlaste se na tréninky Synology již nyní

Pokud chcete ze Synology NAS vytěžit maximum, právě teď jsou pro vás připravené online kurzy v českém jazyce. Za čtyři hodiny se dozvíte, co všechno tato zařízení dokážou. Během kurzu lze pokládat otázky a nastavit si tak privátní cloud podle individuálních potřeb a požadavků.

Registrovat se můžete na http://sy.to/treningysynology.

Profilová karta firmy

Synology GmbH

Synology GmbH

Společnost Synology byla založena v roce 2000 a zabývá se vývojem vysoce výkonných, spolehlivých a všestranných NAS serverů šetrných k životnímu prostředí. Společnost Synology nabízí dostupný způsob centrálního ukládání dat, jednoduché zálohování, sdílení a synchronizaci souborů na různých platformách a přístup k datům odkudkoli. „5S“ představuje pilíř základních hodnot společnosti Synology, které se projevují ve vlastnostech jejích produktů a rysech jejího dalšího směřování.

Zobrazit detail firmy

Podobné články

Společnost QNAP představila upgradovaný systém QTS 5.0 Beta

9. 7. 2021. (redaktor: Michala Benešovská, zdroj: QNAP)
Systém QTS 5.0 Beta přichází s aktualizovaným jádrem, vylepšeným zabezpečením a predikcí selhání disku pomocí umělé inteligence. Čtěte více

Synology uvádí systém DSM 7.0 a rozšířené služby C2 Cloud

25. 6. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Synology)
Společnost Synology informovala o blížícím se uvedení operačního systému DiskStation Manager (DSM) 7.0 a významném rozšíření platformy C2 o čtyři nové cloudové služby. Systém DSM 7.0 nabídne uživatelům vyšší úroveň zabezpečení, vylepšené funkce administrace a prohloubí dosavadní možnosti sdílení dat. Čtěte více

NAS servery domů i do firmy

25. 6. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: DCD Publishing)
Síťová úložiště či NAS servery se dnes stávají běžnou součástí výbavy domácností i firem a institucí. Hardwarová i softwarová výbava úložišť rychle roste a jejich aktuální možnosti nám ještě před několika lety pravděpodobně připadaly zcela netušené… Čtěte více

QNAP a DataCore přinesou efektivnější práci s daty v hybridním cloudu

23. 6. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: QNAP)
Společnosti QNAP a DataCore uzavřely partnerství s cílem poskytnout nákladově efektivní globální systém souborů, který podnikům využívajícím rozptýlené hybridní cloudové prostředí umožní lokální automatizovaný přenos souborů a jejich archivaci, centralizované ukládání dat, maximalizaci efektivity úložiště a jednodušší přístup k datům z různých lokalit. Čtěte více