Extra benefity, certifikace a tréninky od Synology

7. 1. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Synology)
Pokud nabízíte svým zákazníkům řešení Synology, zpozorněte. Chystá se změna podmínek, díky kterým můžete získat extra benefity. Synology letos připravilo novinky na dvou frontách. Zatímco tým vývojářů pracoval na nové verzi platformy DSM, obchodní tým se zabýval vylepšením servisní infrastruktury a ekosystému pro uživatele. Výsledky obou týmů se skvěle doplňují.

Synology uvádí tréninky a certifikaci

V lednu 2021 se bude spouštět program Synology Intensive Training (SIT), který bude mít ze začátku dva moduly – DSM Architect a Backup Architect (následně přibudou další).

Pokud to situace umožní, uskuteční se jako fyzické tréninky v Praze a Brně, aby se tak Synology přiblížilo i nemalé skupině českých zákazníků. V průběhu roku se budou přidávat další moduly zaměřené na dohledové systémy, produktivitu, ale je v plánu uspořádat i enterprise a virtualizační trénink. Dobrovolná certifikace, která následuje po ukončení každého modulu, s sebou přináší výrazné benefity partnerského programu Synology. Partnerský program byl kompletně přepracován a spuštěn v březnu 2020. Certifikovaným partnerům přináší spoustu benefitů a výhod, ať už jde o slevy na demo zařízení, zpětné rabaty na celkový obrat, nebo prioritní technickou podporu.

Máte zájem o extra benefity, které certifikace přinese?

Pro domácí uživatele, administrátory menších firem nebo jako přípravu na SIT tréninky Synology připravilo kurz ZÁKLADY POUŽÍVÁNÍ SYNOLOGY NAS. Tento čtyřhodinový online trénink je dostupný od listopadu 2020 a pomáhá uživatelům využít svůj NAS naplno. Obsahuje také základní tipy pro údržbu a překonávání případných technických problémů. Zaujalo vás to?

Přihlaste se na tréninky Synology již nyní

Pokud chcete ze Synology NAS vytěžit maximum, právě teď jsou pro vás připravené online kurzy v českém jazyce. Za čtyři hodiny se dozvíte, co všechno tato zařízení dokážou. Během kurzu lze pokládat otázky a nastavit si tak privátní cloud podle individuálních potřeb a požadavků.

Registrovat se můžete na http://sy.to/treningysynology.

Profilová karta firmy

Synology GmbH

Synology GmbH

Společnost Synology byla založena v roce 2000 a zabývá se vývojem vysoce výkonných, spolehlivých a všestranných NAS serverů šetrných k životnímu prostředí. Společnost Synology nabízí dostupný způsob centrálního ukládání dat, jednoduché zálohování, sdílení a synchronizaci souborů na různých platformách a přístup k datům odkudkoli. „5S“ představuje pilíř základních hodnot společnosti Synology, které se projevují ve vlastnostech jejích produktů a rysech jejího dalšího směřování.

Zobrazit detail firmy

Podobné články

Rozšiřující karty od Qnapu přidají podporu pro úložnou kapacitu až 4,6 PB

21. 1. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: QNAP)
Společnost QNAP představila rozšiřující úložné karty SAS QXP-1620S a QXP-820S pro instalaci do NAS. Uživatelé následně mohou jejich prostřednictvím k úložišti připojit jednotky TL SAS JBOD nebo REXP a rozšířit celkovou úložnou kapacitu. Pomocí kabelů mini SAS HD lze navíc sériově propojit větší počet rozšiřujících jednotek. Čtěte více

QNAP: QuTS hero NAS TS-h973AX

18. 12. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: QNAP)
Úložiště QNAP TS-h973AX se čtyřjádrovým procesorem AMD Ryzen a až 10GbE konektivitou má čtyři 2,5″ SSD sloty, přičemž dva sloty podporují jak vysoce výkonné 32Gb/s disky U.2 NVMe PCIe Gen 3 x4 SSD, tak i ekonomické SATA 6Gb/s SSD. Díky systému QuTS hero na bázi ZFS poskytuje klíčové podnikové funkce a představuje tak výkonné, ale zároveň cenově dostupné NAS řešení. Čtěte více

QNAP: NAS úložiště TS-451D2

22. 11. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: QNAP)
Úložiště QNAP TS-451D2 se čtyřmi sloty představuje řešení pro správu dat s výrazným potenciálem úložného prostoru pro uživatele z řad domácností a malých firem. Novinka je vybaven dvoujádrovým procesorem Intel a je k dostání s 2GB nebo 4GB pamětí DDR4. Ve výbavě dále nechybí šifrování Intel AES-NI, streamování 4K médií, kódování obrazu v reálném čase nebo výstup HDMI 2.0. Čtěte více

Aktualizovaný systém QuTS hero od QNAPu přináší řadu nových funkcí

19. 11. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: QNAP)
Operační systém QNAP QuTS hero h4.5.1 pro NAS nabízí řadu vylepšení a přidává podporu pro automatické zavádění WORM, živou migraci virtuálních počítačů, Wi-Fi WPA2 Enterprise, Azure Active Directory Domain Services, QuLog Center pro centralizovanou správu protokolů a QuFirewall pro zabezpečení sítě. Čtěte více