Diskus autorizovaným distributorem Lite-On

7. 5. 2009. (redaktor: Milan Loucký, zdroj: )
Diskus se stal autorizovaným distributorem produktů Lite-On pro Českou republiku.

Dohodu uzavřel se společností PLDS (Philips & Lite-On Digital Solutions), společným podnikem mezi společnostmi Royal Philips Electronics a Lite-On IT, který odpovídá za prodej, marketing, R&D a design výrobků ODD.
Diskus bude dodávat celou škálu externích a interních jednotek Blu-ray, CD-RW, DVD-ROM, COMBO, DVD-RW a CD-ROM. Společnost Diskus zařazením produktů Lite-On do svého portfolia posiluje svou pozici v oblasti distribuce produktů pro ukládání dat.
Lite-On používá ve svých mechanikách také unikátní vlastní technologie:
• EZ-DUB technologie umožňuje používat mechaniky i málo zkušeným uživatelům. Kopírování a ukládáná dat lze i bez větších znalostí díky použitím jediného tlačítka.
• Super AllWrite je nový standard kompatibility od Lite-On, který umožňuje DVD mechanikám zapisovat na jakýkoliv disk: DVD ±R(W), DVD-RAM a Double Layer.
• SmartWrite je tzv. Auto Write Strategy (AWS) technologie vyvinutá Lite-On. SmartWrite automaticky vytváří zapisovací strategie for neznámá nebo nepodporovaná DVD±R média. SmartWrite umožňuje zvýšení rychlosti, takže je možné zapisovat ve vysoké kvalitě na DVD+R a DVD-R média rychlostí max. 22×.
• SmartErase je nejjednodušší a nejbezpečnější způsob permanentního smazání dat. SmartErase je implementován v poslední generaci 22× DVD mechanik od Lite-On.
• LabelTag je jednoduchý a pohodlný způsob, jak vytvořit jednoduchý popis na zapisovací straně disku. LabelTag funguje na všech standardních DVD±R discích a není proto třeba pořizovat speciální média. Popis se vytvoří jako součást zapisovacího procesu. Je to rychlé a popis nikdy nevybledne ani se neodloupne.