David Kordík (Samsung): Digitalizace je pro naše partnery příležitost

21. 9. 2022. (redaktor: Michala Benešovská, zdroj: Samsung)
David Kordík, head of display division ve společnosti Samsung, nám prozradil, proč představuje digitalizace příležitost pro digital signage a proč se do této oblasti pouštět právě coby partner společnosti Samsung.
David Kordík, head of display division ve společnosti Samsung

Co Samsung momentálně nabízí v oblasti digital signage?

Nabízíme komplexní řešení pro práci s digitálním obsahem. Najdete u nás vše od nejprodávanějších LCD signage displejů o velikosti od 13″ do 98″, interaktivní digitální flipchart Samsung Flip až po velkoformátové LED stěny, které dokážeme také prohnout nebo poskládat do mnoha velikostí. Nabízíme také speciální hotelové televize, které lze spravovat prostřednictvím cloudu. Zákazníci mohou vybírat z ověřených produktů, které vycházejí z mnohaletého vývoje. Troufnu si říct, že Samsung zná většina populace právě pro svou kvalitu zobrazovacích řešení. V B2C světě to potvrzuje fakt, že naše televizory jsou již 16. rokem po sobě nejprodávanější na celém světě. Samsung signage displeje jsou o něco mladší, ale mnoho používaných technologií máme společných. Mnohaleté zkušenosti tak využíváme k dalšímu zdokonalování našich B2B displejů.

Kde jsou pro partnery největší příležitosti pro vaše produkty?

V dnešní době jsou příležitosti doslova na každém kroku. Jednoznačně největší je digitalizace, která probíhá téměř v každém odvětví. Je to fenomén poslední doby, který významně pomáhá vytvářet obchodní příležitosti pro naše partnery a je o klíčovou součástí naší strategie.

Můžete říct, jak funguje partnerský STEP program a zda zde došlo k nějakým významným změnám?

Náš partnerský program STEP prochází fází výrazného oživení. Partneři mají možnost sledovat uskutečněný obrat, plnění cílů nebo výši zpětného bonusu z prodeje, který od nás mohou očekávat. Dále jsou k dispozici marketingové materiály k našim produktů, detailní specifikace nebo informace o školení SBA (Samsung Business Academy). Prostřednictvím STEP programu bude možné také registrovat projekty nebo žádat o speciální projektové ceny. Další funkce pak budou přibývat. Chceme prostřednictvím portálu efektivněji komunikovat a sdílet vše potřebné, např. přednostní přístup ke zvýhodněným nabídkám, zápůjčky produktů pro presales schůzky s koncovými zákazníky atp. Moc rád bych tedy vyzval všechny potenciální nové partnery k registraci.


Na podzim se opět se rozjíždí partnerská setkání a akce, kde všude se budete vyskytovat, kde se s vámi mohou sejít partneři osobně?

Jako každý rok nás mohou partneři vidět na mnoha společných akcích s našimi distributory, například 15. 9. na VIP setkání na Seči s ATC, 13. 9. na eD Foru v Bratislavě, 4. až 6. 10. v Čejkovicích s SWS nebo 18. 10. na ED Worldu. Jsme také partnerem na akci Autocont TechForum Valeč 15. 9. Budeme ovšem prezentovat naše produkty i na akcích For Gastro & Hotel, Pharma Profit nebo Sámoška na Slovensku. To jsou jen vybrané aktivity, které plánujeme. Bude jich mnohem více.

Chystáte na podzimní sezonu nějaké produktové novinky? Který produkt je podle vás v portfoliu LCD/digital signage momentálně „top“?

Produktovou nabídku smart signage oživí brzy nová generace interaktivního dotykového displeje Flip Pro, který je ideálním zařízením do zasedacích místností místo obyčejného papírového flipchartu a také pro vzdělávací instituce pro usnadnění výuky.

Vyrábíme ho ve velikostech 55″, 65″, 75″ a 85″. V provedení 55″ je panel nabízen i s pojízdným stojanem. Inovací u Flip Pro je zvýšená odezva při psaní, o 50 % výkonnější reproduktory, USB-C s podporou 65 W pro dobíjení externího zařízení a podpora Smart View+ s možností připojení až šesti bezdrátových zařízení platforem Android, Apple i Windows. Samozřejmostí je pak i podpora Apple Airplay 2. Displeje Flip Pro v letošním roce rozšiřují možnosti telekonference o aplikaci Google Duo a u modelů 75″ a 85″ zůstává podpora připojení externího počítače přes OPS slot.

Pomyslnou vlajkovou lodí jsou LED obrazovky The Wall. Letošní novinka je All-In-One řešení, které nabízí opravdu velmi snadnou instalaci bez nutnosti zapojování jednotlivých modulů. Zákazníci tedy mohou nabídnout špičkovou technologii, kterou zvládnou partneři s jednoduchým proškolením instalovat a nabízet. All-In-One The Wall nabízíme ve velikostech 110″ a 146″ v rozlišení Full HD a 4K. V současné době hledáme nové obchodní partnery a integrátory, kteří se specializují právě na LED řešení, kde vidíme obrovský potenciál. Abych ještě více nalákal, tak zmíním, že na produkty nabízíme nyní velmi atraktivní projektové ceny a nabízíme také profesionální zaškolení. Tím chceme právě vstup do tohoto segmentu ještě více usnadnit.

Pokud by v současné době měl někdo zájem o spolupráci se Samsungem a chtěl prodávat vaše řešení pro digital signage, na koho se může obracet? Kdo má tento segment u vás na starosti?

Našimi partner account manažery pro Českou republiku jsou Horymír Martínek (h.martinek@partner.samsung.com) a Tomáš Hykl (t.hykl@samsung.com). Na Slovensku pak Miroslav Apolen (m.apolen@samsung.com).

Video : 

Profilová karta firmy

Samsung Electronics Czech and Slovak, s.r.o.

Samsung Electronics Czech and Slovak, s.r.o.

Samsung inspiruje svět a tvoří budoucnost svými transformačními myšlenkami a technologiemi. Společnost nově definuje svět televizorů, smartphonů, tabletů, nositelných chytrých zařízení a digitálních spotřebičů, síťových a paměťových prvků, LSI systémů, polovodičů a LED displejů. Pro nejnovější informace navštivte Samsung Newsroom na adrese: http://news.samsung.com..

Zobrazit detail firmy

Podobné články

Panasonic představil dvě řady 4K profesionálních LCD displejů s univerzálním využitím

8. 12. 2022. (redaktor: František Doupal, zdroj: Panasonic)
Nové LCD displeje Panasonic s úhlopříčkou 43" až 98" se hodí pro jakékoli použití ve veřejných prostorách, ve firmách i ve vzdělávacích institucích. Řada SQE2 zahrnuje displeje navržené pro 24hodinový provoz s křišťálově čistým obrazem zajištěným antireflexním panelem s vysokým stupněm ochrany proti odleskům. Řada CQE2 je vhodná pro konferenční místnosti a učebny s maximálně 16hodinovým provozem. Čtěte více

Sharp/NEC uvedl na trh 75“ a 86“ LFD panely řady E

5. 12. 2022. (redaktor: František Doupal, zdroj: Sharp/NEC)
Společnost Sharp/NEC rozšířila svou nejoblíbenější řadu velkoformátových displejů, vhodných pro profesionální řešení s nízkým rozpočtem, o nové modely E758 (75 palců) a E868 (86 palců). Obě novinky jsou alternativou k využívání klasických televizorů, na rozdíl od nich jsou však navrženy náročné komerční použití, poskytují potřebnou funkčnost a spolehlivost, a navíc jsou cenově dostupné. Čtěte více

Nová série velkoformátových interaktivních displejů BenQ klade důraz na zdraví studentů

24. 10. 2022. (redaktor: František Doupal, zdroj: BenQ)
Společnost BenQ uvedla na trh interaktivní displeje RP03 pro vzdělávací segment. Velkoformátové obrazovky jsou vybaveny ozvučením Dolby Digital Plus a technologiemi ClassroomCare včetně speciální povrchové úpravy odolné proti bakteriím, ionizátorem vzduchu a hardwarovou úpravou proti škodlivému modrému spektru světla s certifikací Eyesafe. Čtěte více
Zleva Josef Švejda, Matúš Výbošťok a Radek Švehla

Matúš Výbošťok (ViewSonic): Máme skvělé produkty pro firmy, školy i domácnosti

20. 10. 2022. (redaktor: František Doupal, zdroj: DCD Publishing)
Společnost ViewSonic má podle Matúše Výbošťoka, country sales manažera pro Českou republiku, Slovensko, Maďarsko a Srbko, co nabídnout. V rozhovoru vyjmenovává celou řadu zajímavých a technicky pokročilých řešení a produktů napříč spotřebitelským i profesionálním segmentem a oblastí vzdělávání, které jistě snadno zaujmou vás i vaše zákazníky. Čtěte více